Zadania linii głównej - różne wersje?

Status
Zamknięty.

Anguis

Szlachcic zagrodowy
Cześć,

czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego zaczynając grę na nowym (innym) świecie moja linia zadań wygląda czasem inaczej? Jakiś czas temu zacząłem nową grę po powrocie do świata Forge of Empires. Pamiętałem z grubsza linię zadań, która pojawiła mi się do wykonania za pierwszym razem... Jednak za drugim razem linia zadań wyglądała inaczej - nie było chociażby męczącego etapu, w którym muszę wyprodukować 2 garnki (24-godzinne cykle produkcyjne). Była za to cała masa malutkich zadań pokroju "zwolnij jednostkę". I tak, jak w normalnej linii zadań na początku pojawiało się mało zadań dających PR, tak tym razem co chwilę dostawałem jakieś banalne zadania dające PR oraz surowce. Postanowiłem to jednak sprawdzić - usunąłem konto nie chcąc grać od środka eventu i zacząłem od nowa. Efekt? Znowu muszę produkować garnki.

Są zatem jakieś dwie obowiązujące linie zadań, które z jakiegoś powodu się ze sobą mieszają i raz generuje graczowi jedną, a innym razem drugą? Okienko powitalne (w którym trzeba przeklikać bodajże 4 czy 5 plansz) przy wejściu na świat również wygląda na zbugowane, bo w jednej wersji jest "składniowo błędne", a w innej już nie. Tak jakby były dwie wersje i za każdym razem ładowała się losowo jedna z nich...
 
Nowy tutorial testowany jest w nowych miastach. W temacie "Co w trawie piszczy?" pisałem o tym więcej. Prawdopodobnie testy przed wprowadzeniem nowego światu/epoki.
A garnków nie musisz produkować, to jest zadanie pomijalne!
 

Anguis

Szlachcic zagrodowy
Dzięki za odpowiedź! Nie jestem stałym bywalcem forum i nawet bym nie pomyślał, gdzie szukać wzmianki o nowym tutorialu. Wychodzi zatem na to, że miałem farta będąc "wylosowanym" do testowania nowego tutka (który jest o wiele lepszy od obecnego). Co do garnków - wiem, że nie muszę, ale mam jobla na punkcie zdobycia tego, co się da, więc "muszę" je wyprodukować :]

Jeszcze raz dzięki za pomoc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry