[Eventy] zadania eventowe - inaczej

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

podoba sie?

  • TTak

    Głosy: 3 50,0%
  • Tak

    Głosy: 2 33,3%
  • n1

    Głosy: 0 0,0%
  • n2

    Głosy: 1 16,7%

  • W sumie głosujących
    6

DeletedUser

Guest
Proponuje inne podejscie:

- wszytkie zadania kazdego eventu krotkiego (do 14 dni trwania), sa dostepne odrazu, jednak dziennie mozna ukonczyc tylko okroslona ilosc zadan przez innogamesd.

- dla eventow powyzej 14 dni odrazu dostepnych jest 1/3 zadan i dopiero po ich ukonczeniu pojawia sie kolejne 1/3 zadan.
ilosc zadan do rozwiazania na dobe jest okreslona przez innogames

pozwoli to na to aby slabsi gracze mogli w miare ogarnac swoje eventy a graczom aktywnym w wysokich epokach i tak nie zrobi to roznicy bo zadania koncza praktycznie w kilka chwil po otwarciu okienka.
 

HuanMing

Książę
Jak patrzyłam to nie było :p
Mi jest zupełnie obojętne kiedy i ile zadań jest dostępnych i tak zaglądam codziennie i tak.
 

DeletedUser

Guest
@kasia2389
no wlasnie nie
teraz bylo tak ze w oknie eventowym widac bylo po1 pootem po 2 i znowu po1 zadaniu.

moj pomysl po otwarciu okienka questow eventowych wyswietla odrazu liste wszytkich zadan, ale skonczyc mozna tylko tyle na ile inno pozwoli. (np 1,2 lub 3 lub wiecej)

teraz mie ma limitu ale trzeba wykonywac zadanie po zadaniu, nie mozna zrobic np 3 zadan robiac te sama rzecz
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
teraz bylo tak ze w oknie eventowym widac bylo po1 pootem po 2 i znowu po1 zadaniu
Na pewno dobrze obserowałeś okno z zadaniem? Cały czas są dostępne 2 zadania, wykonasz jedno z nich i znów dostajesz nowe, aż do ukończenia tej puli zadań.

teraz mie ma limitu ale trzeba wykonywac zadanie po zadaniu, nie mozna zrobic np 3 zadan robiac te sama rzecz
Miałem dwa zadania w których jednym z czynności, które mam wykonać było wydanie PR i zaliczało w obu.
 

DeletedUser2383

Guest
Na pewno dobrze obserowałeś okno z zadaniem? Cały czas są dostępne 2 zadania, wykonasz jedno z nich i znów dostajesz nowe, aż do ukończenia tej puli zadań.

No właśnie nie, po wykonaniu ok 40-45 zadań system zmienia się na liniowy.
 
Do góry