[Budynki] yggdrasill umożliwienie ponownego zdobycia

Czy jesteś za możliwością wyboru na końcu Wikingów 50 PR lub podstawka yggdrasill


  • W sumie głosujących
    51
Status
Zamknięty.

Marik

Książę
Popełniane tej samej głupoty 9 razy to nie jakaś pomyłka czy niewiedza tylko celowe działanie. Sprzedawał ją 9 razy i nie przeczytał opisu... A teraz wielki płacz na forum że nie ma podstawki
 

Marik

Książę
Sprzedał na 9, oddali na 1 i tak dobrze. Ma nauczkę żeby czytać opis i nie sprzedawać co popadnie. Co miesiąc eventy są inne budynki
 

Persarum Rex

Zablokowany
Pogodzić się z tym i na przyszłość myśleć, a nie tylko bezmyślnie klikać.
To dlaczego jak się pozbylem "nadwyżki" np. psychiatryka czy bocianiego mam nadal mozliwosc ich zdobycia (wiekszym kosztem) ale kazdy ma a "podstawki" juz nie? Niech "grubo" diaxow kosztuje ale niech bedzie taka mozliwość :)
 

Jake Long

Baron
To dlaczego jak się pozbylem "nadwyżki" np. psychiatryka czy bocianiego mam nadal mozliwosc ich zdobycia (wiekszym kosztem) ale kazdy ma a "podstawki" juz nie? Niech "grubo" diaxow kosztuje ale niech bedzie taka mozliwość :)
Dopóki budynki eventowe nie mają się w ogóle do siły w porównaniu do budynków z wiosek nie ma co tu dywagować.
Yggdrasil jest najmocniejszym budynkiem do ataku armii atakującej w grze, Królewskie łaźnie z egiptu są najmocniejszym budynkiem do wspierania zbiorów z Alcatraz w grze i w dodatku obok budynku japońskiego daje najwięcej punktów rozwoju na pole spośród wszystkich budynków w grze. Świątynia słońca ponadto tuż po wartowniku jest najlepszym budynkiem doliczającym obronę armii w ataku i daje dodatkowo 0.77PR na pole.
Więc powód jest prozaiczny, dlaczego nie ma szans, żeby te budynki pojawiały się u handlarza. Poziom I Yggdrasil jest do tego stopnia niezbalansowany, że w żelazie robiłby kosmos.
 

Darko122

Szlachcic zagrodowy
Sprzedanie jej na 3 już mówi samo przez się, a ty na 6
Powtarzam po raz kolejny, zrobiłem Wikingow, ale sie zniechęciłem bo nie umiałem wyrobić sie w limicie czasu i się zniechęciłem. Dopiero po kilku miesiącach z poradnika z YT dowiedziałem się jak to sie ulepsza i gdzie jest prawdziwa wartość Yggdrasil
 

Markiz.

Książę
Powtarzam po raz kolejny, zrobiłem Wikingow, ale sie zniechęciłem bo nie umiałem wyrobić sie w limicie czasu i się zniechęciłem. Dopiero po kilku miesiącach z poradnika z YT dowiedziałem się jak to sie ulepsza i gdzie jest prawdziwa wartość Yggdrasil
Powtarzam kolejny raz. Masz nauczkę, weź na klatę, graj dalej bez drzewka.
 
Ostatnia edycja:

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Skoro temat po raz kolejny przez niektóre osoby schodzi w stronę przepychanek, to go zamknę.
Od lutego większość głosów jest na nie, więc użytkownicy wyrazili swoją opinię.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry