Wystąpiły następujące błędy przy wysyłaniu wiadomości.....

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1724
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1724

Guest
To forum wymaga odczekania 60 sekund między wysyłaniem wiadomości. Spróbuj ponownie za 50 sekund.


Nie chcę być nie miły lecz wydaje mi się iż 60 sekund to zdecydowanie za dużo :( Takie 30s by w zupełności wystarczyło :D Co Wy o tym sądzicie bo nie wydaje się Wam, że to troszkę nie fair jest w stosunku dla osób, które dużo pomagają i tym samym dużo piszą, a tu jeszcze takie ograniczenia :( Normalnie kłody pod nogi rzucane są jedna po drugiej :p


Bartek kurna zlituj się nad biednymi :D
 

DeletedUser1228

Guest
to trochę za długo te 60 sekund, ale ja się zastanawiam po co jest ogólnie to ograniczenie?
 

DeletedUser1724

Guest
to trochę za długo te 60 sekund, ale ja się zastanawiam po co jest ogólnie to ograniczenie?

Też się zastanawiam bo w sumie go nie powinno być... można sobie takie ograniczenie zrobić na SB ale z postami to przegięcie :D Dla mnie czas jest cenny, a tutaj go tracę bowiem chcę odpowiedzieć jak najszybciej w tematach i iść się np. pokochać z dziewczyną lecz no niestety muszę czekać :(
 

DeletedUser

Guest
Ograniczenie jest po to, by nie zalewał Nas potok szeroko pojętego spamu. Czy ograniczenie do 60 sekund to przesada? Możliwe. Ale forumowe społeczeństwo jak dotąd się nie skarżyło. Mi to w każdym razie nie przeszkadza, aż tyle nie spamu... pfff, nie piszę.

A swoją drogą kary za przewinienia powinny skutkować zwiększeniem tego czasu, tak do 120 sekund :D
Pozdrawiam ;)
 

DeletedUser2383

Guest
Mnie osobiście się wydaje, że wraz w wyższa ranga na forum powinien ten czas być krótszy. Bo mam otwarte czasami po 10 zakładek w których napisałem już odpowiedź i czekam te 9 minut na to by tą odpowiedź wysłać.
 

DeletedUser

Guest
Jest dobrze, lekkie utrudnienia w spamowaniu :D

Apo spędził tu 720minut ! :D

Co daje ;>

.... (niżej)








..... 12 godzin :D
 

DeletedUser

Guest
Też się zastanawiam bo w sumie go nie powinno być... można sobie takie ograniczenie zrobić na SB ale z postami to przegięcie :D Dla mnie czas jest cenny, a tutaj go tracę bowiem chcę odpowiedzieć jak najszybciej w tematach i iść się np. pokochać z dziewczyną lecz no niestety muszę czekać :(

ja bym najpierw zajal sie dziewczyna:) no ale kazdy ma jakies priorytety

a jesli chodzi o to ograniczenie to 60 sek jest chyba standardem na forach wiec po co to zmieniac
 

DeletedUser2383

Guest
Właśnie. Licznik + i - dla użytkowników byłby fajnym pomysłem ;]
 

DeletedUser

Guest
Bo vB to dość potężny skrypt, tylko chyba administratorzy stawiają na minimalizm.
 

DeletedUser3

Guest
a licznik kar nałożonych na forumowicza ?
Działa. Jednak nie informujemy o tym publicznie. Wszak wszyscy znacie zasady:
"Forum nie służy do dyskusji o blokadach czy też ostrzeżeniach otrzymanych w grze albo na samym forum. InnoGames prowadzi w tej kwestii zamkniętą politykę."

Mogliby dodać moduł ostrzeżeń, a także podziękuj.
Ostrzeżenia działają, o czym zresztą wczoraj przekonał się jeden z forumowiczów, po czym pochwalił się tym publicznie na forum (nie wiem czy o szpan chodziło, czy jak).
Modułu "podziękuj" nie będzie na naszym forum (przynajmniej na pewno nie w najbliższym czasie). Na forach gier przeradza się to niestety za łatwo w konkurs popularności.
 

DeletedUser

Guest
Działa. Jednak nie informujemy o tym publicznie. Wszak wszyscy znacie zasady:
"Forum nie służy do dyskusji o blokadach czy też ostrzeżeniach otrzymanych w grze albo na samym forum. InnoGames prowadzi w tej kwestii zamkniętą politykę."


Ostrzeżenia działają, o czym zresztą wczoraj przekonał się jeden z forumowiczów, po czym pochwalił się tym publicznie na forum (nie wiem czy o szpan chodziło, czy jak).
Modułu "podziękuj" nie będzie na naszym forum (przynajmniej na pewno nie w najbliższym czasie). Na forach gier przeradza się to niestety za łatwo w konkurs popularności.

Ech ten wszędzie znany Polski minimalizm...

A jakieś zmiany podnoszące standardy forum są rozważane? Np. Shoutbox? Nie musielibyśmy wtedy spamować sb w tematach ;>

Offtopic mode [ON]

Czemu w Polsce zawsze trzeba robić na odwal się... Czemu mając dobre piwa za ok. 3zł to luzie kupują w biedronce dziadostwa za 1,50? Polskie Dziadowanie :D

Zauważyłem, że w innych krajach Polacy się cywilizują.

Offtopic mode [OFF]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
mirolbn napisał:
A jakieś zmiany podnoszące standardy forum są rozważane? Np. Shoutbox?
Są rozważane. Shout akurat niekoniecznie. Zresztą był już o tym temat, sugeruję poszukać.
 

DeletedUser1724

Guest
Jakie tutaj mają wystąpić niby zmiany ??? Mi się wydaję, że oprócz dodaniu paru działów niczym nie można wzbogacić tego forum bo Bartek na wszystko mówi "Nie" :D A bynajmniej na nasze pomysły bo przecież kogo jak kogo ale forumowicza nie posłucha niestety :(

A tak w ogóle to odniosłem wrażenie iż Bartek wziął sobie do serca nasze pretensje o to iż brakuje na forum komunikacji z Administracją :D
 

DeletedUser2383

Guest
Co do konkursu popularności to taki sobie zaraz stworzymy w offtopie Xd
 
Do góry