[Zgłoszone] Wyróżnienie lidera gildii [+]

  • Rozpoczynający wątek nasovsky
  • Data rozpoczęcia

Wyróżnienie lidera gildii


  • W sumie głosujących
    33
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, gram na świecie Dinegu. Oglądając różne gildię mam taki problem, chciałbym napisać do lidera gildii, ale nie wiem kim jest przydałoby się jakieś wyróżnienie. Jakoś inne tło czy pogrubienie - nie wiem, ale wiem że ułatwiłoby to komunikację.

Pozdrawiam, nasovsky
 

DeletedUser314

Guest
Nie zawsze lider chce by do niego spamowali jak w gildii chcą mogą dopisek ustawić np pełnioną funkcje :)

- - - Zaktualizowano - - -

poza tym niema ankiety
 

DeletedUser

Guest
No to po co chce być tym liderem, jak nie chcę spamu, chyba wie z czym to się wiąże...
 

DeletedUser

Guest
Lider niekoniecznie jest zawsze rekrutantem. Można być założycielem, ktoś inny liderem a ktoś inny rekrutantem. Jeśli chcesz dostać się do gildii musisz czytać jej opis. Jeśli brak to po prostu napisz obojętnie do którego członka a on Cię nakieruje i wszystko.
 

DeletedUser

Guest
Ja mam swoją gildię, i jestem jej liderem, ale zauważyłem, że przydało by się takie coś ;]
 

DeletedUser2657

Guest
Wyróżnienie kolorem i czcionką byłoby miłym dla oka dodatkiem, podobnie, jak to wygląda na tym forum dla zespołu modującego, więc TAK. Skoro coraz więcej osób się wypowiada może niech autor zrobi w końcu ankietę? Wtedy pomysł ma jakąś rację bytu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5906

Guest
Podepnę się może trochę pod temat .
Skoro jest lider , to czy jest może coś takiego jak "najaktywniejszy gracz" , bo jak zaglądam do gildii , to widzę tylko kolory -czerwony : gracz nie był aktywny ponad 7 dni" ( czy jakoś tak ) , nie można by zrobić jakoś tego też w drugą stronę ?

Ps. Osobiście uważam , że lider to niekoniecznie ten najaktywniejszy .
 

DeletedUser

Guest
Ja bym był za tym że jeśli wyróżnienia to gildia ma do wyboru aby wyróżnić rekrutanta lidera i założyciela. Bo tak rzeczywiście wszyscy zwalą się na głowę liderowi, który może mieć tylko największą ilość punktów i wcale nie być "mózgiem" gildii
 

DeletedUser2657

Guest
Tylko lider i założyciel mają wgląd w te kropeczki, które pokazują kto kiedy się ostatnio logował do gry, każdy kolor to inny rozbrat czasu. Hmm..może załóż osobny wątek na ten temat? Nie ukrywam, chętnie się wypowiem.
 

DeletedUser5906

Guest
Tylko lider i założyciel mają wgląd w te kropeczki.

Założycielem nie jestem , liderem też nie , ale założyciel dał nam ( chyba wszystkim w gildii) uprawnienia moderatora ( to jest nowo powstała gildia ) .

Ps. Jimix jeśli Ty byś mógł (mówię o założeniu tematu) , to proszę zrób to , bo Ja jakoś nie wiem jak zacząć .
 

DeletedUser2657

Guest
No ale jak to tak, przywłaszczać Twój pomysł. Napisz nowy temat, opisz to ładnie, spójnie, na spokojnie i zobaczymy co inni na to. Do dzieła! :)
 

DeletedUser

Guest
fajny pomysł. Po ustawieniu przez lidera kto jest kim w gildi tło avatarów mogło by się zmieniać np: maderator miałbym avatar na czerwonym tle, lider na niebieskim, zapraszający na zielonym itd.
 

DeletedUser4816

Guest
Pomysł faktycznie może i fajny dla niektórych graczy. Inni woleli by jednak, nie wyróżniać się aż tak bardzo.
Dlatego sądzę, że w takiej sytuacji można by było dodać możliwość włączenia kolorków lub ich wyłączenia.

Ale to wyjdzie tak samo jak jest możliwość w opisie i w tytule danej osoby napisać kto jest Liderem itp.
 

DeletedUser

Guest
Jest opcja wyróżnienia lidera gildii dostępna dla lidera. Z góry narzucana taka opcja bylaby ograniczeniem. Choć sam miałem pewien problem z rozpoznaniem kto jest kim w gildii podczas nawiązywania stosunków dyplomatycznych udało mi się go rozwiązać stosując wlaściwe dla danej gildii rozwiązania.
Oczywiście wyjasnianie tego nie jest potrzebne;)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Przestań kopać, noc jest ._.
Też jestem na tak, ale nie wiem, czym żem siem wypowiadał, ale i tak tak :p
 

DeletedUser3876

Guest
Wyróżnienie lidera? Jakoś nieszczególnie zauważyłem żeby była Gildia, która w opisie nie ma zawartego nicka lidera/założyciela...
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Wyróżnienie lidera? Jakoś nieszczególnie zauważyłem żeby była Gildia, która w opisie nie ma zawartego nicka lidera/założyciela...

Wierz mi, są takie gildie ( głównie te słabiej rozwinięte czy dopiero co utworzone, one mogą nie zawierać w opisie kto jest liderem, a dla kogoś chętnego, to jest problem )
 

DeletedUser10277

Guest
Nie można po prostu dodać tytuł liderowi, by pod swoim nickiem w gildii miał podpis "Lider"?
To samo tyczy się osób rekrutujących i nie tylko.
Założyciel gildii ma możliwość dodania takiego podpisu bez konieczności umieszczania tej informacji w opisie.
 

DeletedUser

Guest
O ile mi wiadomo założyciel gildii (lub inni uprawnieni)mogą nadawać gildiowiczom rangi/ tytuły, które widać pod nickiem danego gracza na liście członków gildii, czyli opcja wyróżniania lidera czy rekrutera istnieje. W związku z tym nie widzę potrzeby wprowadzania dalszych poprawek.
 

DeletedUser6519

Guest
Witam. Nie bardzo rozumiem te wywody ale mam inne doświadczenie, otóż gracze chcieli widzieć aktywność innych członków więc dałem im uprawnienia "leader" otóż po jakimś czasie znalazł się jeden, który chciał sprawdzić działanie i usunął kilku graczy z gildii, których musiałem ponownie zapraszać. Jak to możliwe? , myślałem, że tylko ja "Założyciel" mogę usuwać z gildii a nie gracze, którym odkryłem status "leader".:)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Witam. Nie bardzo rozumiem te wywody ale mam inne doświadczenie, otóż gracze chcieli widzieć aktywność innych członków więc dałem im uprawnienia "leader" otóż po jakimś czasie znalazł się jeden, który chciał sprawdzić działanie i usunął kilku graczy z gildii, których musiałem ponownie zapraszać. Jak to możliwe? , myślałem, że tylko ja "Założyciel" mogę usuwać z gildii a nie gracze, którym odkryłem status "leader".:)

Leader to przywódca i ma uprawnienia usuwania członków :) ( Ale nie może usuwać gildii, bo to może chyba tylko Założyciel ;) )
 

DeletedUser8457

Guest
Leader to przywódca i ma uprawnienia usuwania członków :) ( Ale nie może usuwać gildii, bo to może chyba tylko Założyciel ;) )
To jest akurat prawda. Co do pomysłu, przecież każdy może napisać do kogoś z gildii, kto jest założycielem, i czy może go zaprosić. Osobiście wolał bym gdyby była tu możliwość odpowiedzi "Nie wiem" albo "Do dopracowania", bo pomysł naprawdę jest do dopracowania, ale w ostatnim czasie dawałem dużo "Nie" pod pomysłami, i nie chcę już nikomu robić przykrości, dlatego jestem na TAK.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry