[Wyprawy gildyjne] Wyprawy nowy pomysł

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17619
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł się podoba?

  • tak

    Głosy: 0 0,0%
  • nie

    Głosy: 4 100,0%
  • nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    4

DeletedUser17619

Guest
Witam dziś przeszła mi przez myśl taki pomysł żeby zacząć wykorzystywać medale i towary, i pewnie jak już zauważyliście nie każdy walczy na wyprawach bo są naprawdę ciężkie w epoce arktycznej więc może stworzyć na targu taki podcast targ wyprawami, polegałby on na tym że osoba która nie robi walk w wyprawach wystawia np. na targu że sprzeda swoje 10 walk za powiedzmy 10tys-100tys medali lub za jakąś dana liczbę towarów np.100 i ktoś kto kupi masz szanse walczyć i zdobywać relikty, a zdobyty punkty doświadczenia nie będą wliczane do wypraw glidli, co sądzicie o takim pomyśle ? pozdrawiam Michał

//Dodałem ankietę. Proszę zapoznać się z zasadami działu Pomysły. Zyleta1991
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13672

Guest
Raczej to nie przejdzie bo większość gildi wymaga wypraw a dwa brak ankiety :)
 

DeletedUser16399

Guest
Dla mnie z kolei pomysł rewelacyjny. To co robi większość nie zawsze jest do końca słuszne ;) Szczególnie, że wyprawami można się porzygać za przeproszeniem w pewnym momencie, a wzrost poziomu gildii wbrew pozorom nie jest jakimś tam szałowym dodatkiem jeśli ktoś zaczyna od zera i wyrabia sobie miasto mocne wraz z rosnącą ilością PR z ratusza.
 

DeletedUser17485

Guest
tak... za diamenty! jak będą pytania "a dlaczego?" to napiszę z dokładnym wyjaśnieniem.
 

DeletedUser16965

Guest
dobra zalozmy ze ktoś kupi 10 podejść.. to z jakim wojskiem mial by walczyc ?? co tworzymy V etap?? czy mozna to kupic po skonczemiu
IV etapu czy wcześniej?? strasznie malo to konkretne i napewno prowadzilo by do wielu nadużyć..
ja zdecydowanie na nie
 

DeletedUser17485

Guest
dobra zalozmy ze ktoś kupi 10 podejść.. to z jakim wojskiem mial by walczyc ?? co tworzymy V etap?? czy mozna to kupic po skonczemiu
IV etapu czy wcześniej?? strasznie malo to konkretne i napewno prowadzilo by do wielu nadużyć..
ja zdecydowanie na nie

a moim zdaniem wszystko jest w miarę jasno napisane przez pomysłodawcę, on sprzedaje ty kupujesz (ale zakupione nie wliczają się do wypraw), można to podzielić lekkim wpisem w kodzie gry na twoje wyprawy i te pozostałe zakupione w których masz szansę na kolejne relikty. Nie widzę w tym żadnego nadużycia. Ogólnie jakbym był twórcą gry, wprowadziłbym to bez żadnego zastanowienia = oczywiście zakup za diamenty.
 
Do góry