[Wyprawy gildyjne] wyprawy gildijne - statystyki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11857
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem statystki udziału w wyprawach gildijnych


  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser11857

Guest
dobrze byłoby umożliwić sprawdzenie statystyki udziału w wyprawach każdego gracza "w każdej chwili" a nie tylko między jedną a drugą wyprawą (poniedziałki) no i w trakcie bieżącej rzecz jasna no i z więcej niż tylko ostatniej wyprawy - najlepiej od początku wypraw/ od początku członkostwa danego gracza w danej gildii. Można ewentualnie (kompromis) np wrzucić dodatkową kolumnę obok tej, gdzie monitorowana jest obecność poszczególnych członków gildii i wprowadzać tam liczbę stoczonych walk/ negocjacji przynajmniej z ostatniej wyprawy - by podgląd był możliwy do momentu zakończenia następnej a nie jak jest teraz do momentu rozpoczęcia. Bo obecna dopiero 2 dni temu się zaczęła a ja już nie pamiętam kto w poprzedniej nie brał udziału :( Znacznie ułatwiłoby to monitorowanie przestrzegania wewnętrznych zasad w gildii. Moja praca nie zawsze pozwala mi w poniedziałek sprawdzić kto jak zakończył poprzednią wyprawę. Nie chciałabym też uruchamiać zeszytu, w którym będę zapisywała sobie statystyki (do żółtych kartek w gildii lub znajdowania słabych ogniw). Byłoby to na niekorzyść tych co udziału nie biorą (oni pewnie zagłosują na "nie") ale i tak robię ankietę - zaryzykuję ;)
 

DeletedUser

Guest
gildia to zabawa w doborowym towarzystwie z dużą dawką zaufania :) jeśli zaczniesz sprawdzać innych to inni sprwdzą ciebie :p i może nie będą wyrozumiali że masz taką pracę a nie inną

po co komu aż tak daleko idąca inwigilacja gracza , gdzie był ? ile walk tam zrobi ? dajcie spokój to tylko zabawa i miłe spędzenie czasu a nie kolonia karna :haha:
 
Jak sama zauważyłaś, żeby mieć dostęp do takich informacji musiałabyś prowadzić zeszyt. Nie chce Ci się tego robić i liczysz, że ktoś odwali za Ciebie czarną robotę. Mam inny pomysł. Praca może Ci nie pozwalać sprawdzać i zapisywać wszystkiego dokładnie. Ale zrobienie screenshota i zapisanie go wiele czasu nie zajmuje. Więc zrób sobie w poniedziałek screenshoty, a w wolnej chwili zacznij prowadzić zeszycik kto był be, a kto był cacy i może zostać w gildii.
 
Do góry