Wymiana wojsk po zmianie epoki

Status
Zamknięty.

majka420

Szlachcic zagrodowy
Może głupie pytanie bo wiem, że nie mogę sprzedać wojsk z którymi podbiłam rejony a chciałabym kupić inne wojska co mogę zrobić ?
 

Blade1984

Książę
Wojsk nie kupisz, no chyba ze czasem u handlarza antykami sie trafiają. Jeśli zmieniłaś epoke, to teraz musisz odblokowac nowe technologie zwiazane z wojskiem i postawić nowe budynki i produkowac.
 

majka420

Szlachcic zagrodowy
Czyli sprzedać nie można wojsk jak dobrze wyczytałam to straci się wtedy to co się z danym wojskiem podbiło ?
 

tomallo88

Rycerz
Czyli sprzedać nie można wojsk jak dobrze wyczytałam to straci się wtedy to co się z danym wojskiem podbiło ?

tracisz to co zginie ci w bitwie o ile na podsumowaniu walki nie odkupisz ich za diamenty bo jest taka opcja zawsze..

wojsk nie kupisz? u handlarza mozna je kupic za srebro ktore dostajesz za oddanie budynkow czy tez bonusow z inwentarza. kazde ma wtedy swoja cene itp.
wojsko mozesz rekrutowac i jest wtedy ukazane jako zalezne w przegladzie armii.
wiecej bedziesz miec wosjka niezaleznego a jest ono np z wypraw gildyjnych po wygraniu 3,7,11,15 walki i w zaleznosci od poziomu mozesz dostac 1,2 lub 3 jednostki ze skrzynki
mozesz je dostac z ratusza, w evencie po otwarciu skrzynki, z zadan codziennych no i z alkatraz ktore daje ci losowe wojsko z posiadanych koszar w miescie. jesli masz jedne to dostajesz pelna sume z owych koszar. przy dwoch juz zachodzi losowosc..
 
Ostatnia edycja:

jarekb11

Szlachcic zagrodowy
Po zmianie epoki musisz odblokować nowe wojska w drzewku technologii ale jeśli nie masz nowego woja to walcz starymi.
Wojsko z epoki zwykle jest nagrodą za rozwiązanie konfliktu w wyprawie gildyjnej, za 4 konflikt (ostatni przed piramidką) otrzymujesz losowo 1 szt wojsk z epoki.
Na pierwszym i drugim poziomie w ost.walce przed piramidką tzn 4,8,12,16 itd walka dostajesz po 1 szt natomiast na 3 poziomie dostajesz po 2 woja.
Wojo często leci za łupy wojenne dzięki bonusowi z ZH .
 

tomallo88

Rycerz
jareczku.. zanim cos napiszesz upewnij sie... bzdura o wg i bzdura o zh... zh daje jednostki ale to tylko lotry.. lotrami nie wygrasz nic.. jedyne co sie zgadza w tym co napisales to ze trzeba zbadac techa by zbudowac koszary ale bez nich mozna zdobyc wojsko chocby z mapy kompanii od godivy lub za wykonanie zadania... nie pisz bzdur bo znajda sie tacy co uwierza...
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry