[Perły Architektury] Wymiana planów

DeletedUser

Guest
Proponuję możliwość wymiany planów niechcianych pereł, na inne bardziej pożądane.
Może dałoby się wprowadzić opcję wymiany, np 3 fragmentów mapy jakiejś trefnej perły na inną losową, albo nawet kompletu za jeden fragment wybranej perły? Czy jakieś inne proporcje, ale błagam o możliwość.
Takie, na przykład, koloseum jest chyba najbardziej nielubianą perłą, a trafiam jego plany bardzo często i baaardzo chciałabym sie tego pozbyć, najchętniej bez strat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16912

Guest
Jestem na nie. Po pierwsze skąd byłoby wiadomo czy dana osoba chce taki czy inny plan? Po dugie zdobycie pożądanych planów nie jest wielkim problemem - wystarczy inwestować punkty rozwoju :)
 

DeletedUser

Guest
plany krakena zdobyłem w 5 minut jak wyszedl
plany to nie problem
a z arka 90 to prawie jak znajdowanie 100 zl co 5 minut po 5km ulicy
 

DeletedUser

Guest
plany krakena zdobyłem w 5 minut jak wyszedl
plany to nie problem
a z arka 90 to prawie jak znajdowanie 100 zl co 5 minut po 5km ulicy
Może i więcej jest takich szczęściarzy jak Ty. Mnie za to udało się skompletować pierwszą perłę chyba po całym miesiącu grania, a na jednym ze światów po 3 miesiącach chyba. Na plan krakena jeszcze nie trafiłam ani razu. Za to wnerwia mnie komplet koloseum na praktycznie każdym ze światów, a badziewia się w żaden sposób pozbyć nie mogę...
 

DeletedUser

Guest
plany zdobywasz przez uzywania wsparcia
kazdy budynek ma jakis % dania planu - od 0 do 5% teraz jest straznik zywiołów ktory to zwiększa.
dodatkowo masz szanse na plan tylko i wylacznie perly z tej samej epoki z ktorej jest wspierany budynek
czyli jesli trafisz na plan po wsparciu budynku z epoki zelaza to masz szanse zdobyc plany perel z zelaza.

a wiec jesli klikasz budynek z oceanicznej przyszlosci mozesz zdobyc plany krakena lub muzeum.

a plany zdobyłe wydajec jedyne 100 pr
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
jak najbardziej na NIE
wystarczy zainwestować trochę własnych PRów w czyjeś perły i plany można łatwo zdobyć
 

DeletedUser

Guest
Chodzi mi to pozbycie się tego głównie. Fajnie byłoby po prostu móc wywalić niepotrzebne plany i na tym bardzo nie stracić.
 

DeletedUser

Guest
mozliwosci jest wiele
ja bym proponowal zrobic targ roznosci
na ktorym mozemy wymienic prawie wszytko za prawie wszytko
- towar za pr
- pr za towar
- plany za plany
- budynki za kase
- budynki za mlotki
- budynki za pr
- budynki za medale
- budynki za plany
- plany za budynki

oczywiscie dany gracz widzi tylko te budynki ktore moze postawic(nie widzi tych z wyzszych epok)

takie rozwiazanie pomoglo by wszytkim - zw;aszcza tym z WG ktorym zalega po 10 albo wiecej stron badziewnych budynkow
 

DeletedUser12062

Guest
a plany zdobyłe wydajec jedyne 100 pr

Pomysł należy umiejscowić w epoce (zapewne dość niskiej). Jeśli chcesz zasugerować komuś na początku Gry, że za jedyne 100pr (!!) (czyli wykonanie kilkunastu badań) może zdobyć plany jest słaby..... Motywacja.... Owszem ale pamiętasz jak plany wpadały bez Strażnika?? Raz na kilka dni.

Ogólnie: Pomysł zły ale niestety początki są trudne. Każdy z nas to przeszedł. A później.... Czy ma to jakąś różnicę?? Absolutnie nie. Planów dzięki Arce jest nadmiar.
 
Do góry