Wymiana planów pereł architektury

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13265
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz, że możliwość wyboru konkretnego planu to dobry pomysł?

  • TAK, 2 plany za 1 wybrany.

    Głosy: 0 0,0%
  • TAK, 3 plany za 1 wybrany.

    Głosy: 2 20,0%
  • TAK, 4 plany za 1 wybrany.

    Głosy: 4 40,0%
  • NIE

    Głosy: 4 40,0%

  • W sumie głosujących
    10
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser13265

Guest
Witam,

Uważam, że 2 plany powinny być zamienne na 1 wybrany plan, a nie tak jak teraz- na 1 losowy. Niestety losowa wymiana naprawdę niewiele daje kiedy brakuje tylko 1 planu. Ja już tak wymieniam po raz czwarty i bez skutku.

Pozdrawiam!
 

Hikari36

Polonista
Polonista
1. Brak ankiety
2. Nie uważam by był to dobry pomysł. Myślę, że losowanie planu jest lepsze, nie postawisz Perły za szybko (może kupić kilka Diamentów :haha:), będziesz musiał motywować i wspierać Perły innych, aby dostać ten plan. Takie wybieranie ukróci pomoc. Przy okazji przy losowaniu jest mały dreszczyk emocji, wpadnie ten czy nie ten :D
 

DeletedUser5506

Guest
Ja bym zmodyfikowal to nieco;
2:1 -> tak jak jest czyli na losowy
3:1 -> tak jak autor chce, wybieramy na ktory zmieniamy

To juz mysle ze powinno przejsc :)
 

DeletedUser

Guest
Ja bym zmodyfikowal to nieco;
2:1 -> tak jak jest czyli na losowy
3:1 -> tak jak autor chce, wybieramy na ktory zmieniamy

To juz mysle ze powinno przejsc :)

Troszkę inaczej ;)
2:1 -> tak jak jest czyli na losowy
5:1 -> taki jak autor chce

Nie może być za łatwo :p

A tak na poważnie, to wprowadzenie czegoś takiego do FoE nie będzie miało nigdy miejsca nie zależnie od nas.
Jeśli się jednak twórcy ulitują to pewnie zrobią 20:1 wybrany :( :($:mad:$
 

DeletedUser13265

Guest
1. Brak ankiety
2. Nie uważam by był to dobry pomysł. Myślę, że losowanie planu jest lepsze, nie postawisz Perły za szybko (może kupić kilka Diamentów :haha:), będziesz musiał motywować i wspierać Perły innych, aby dostać ten plan. Takie wybieranie ukróci pomoc. Przy okazji przy losowaniu jest mały dreszczyk emocji, wpadnie ten czy nie ten :D


1. Jak wstawić ankietę?
2. Motywuję cały czas, ale na ponad 30 planów nie mogę trafić środkowego ani z motywacji, ani z wymiany, ciągle te same się trafiają...

- - - Zaktualizowano - - -

Ja bym zmodyfikowal to nieco;
2:1 -> tak jak jest czyli na losowy
3:1 -> tak jak autor chce, wybieramy na ktory zmieniamy

To juz mysle ze powinno przejsc :)

Myślę, że to bardzo dobra propozycja:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5506

Guest
E tam, zawsze to jakis uklon w strone graczy od Teamu za te wszystkie krzywdy jakie nam wyrzadzili :D
 

DeletedUser3220

Guest
E tam, zawsze to jakis uklon w strone graczy od Teamu za te wszystkie krzywdy jakie nam wyrzadzili :D

Jaką krzywdę Ci Team wyrządził? Nie rozumiem...
Team NIE tworzy gry, ani nie ma głosu decyzyjnego odnośnie wprowadzanych zmian :) Nie trafiłeś z oskarżeniami.
 

DeletedUser5506

Guest
Jaką krzywdę Ci Team wyrządził? Nie rozumiem...
Team NIE tworzy gry, ani nie ma głosu decyzyjnego odnośnie wprowadzanych zmian :) Nie trafiłeś z oskarżeniami.

Zle mnie zrozumialas :<
Chodzilo mi o tych tam na gorze, co wprowadzaja z opoznieniami aktualizacje itd. Oczywiscie tekst byl pisany zartem jak i rowniez ten stad ten szeroki usmiech ;)
 

DeletedUser3220

Guest
Zle mnie zrozumialas :<
Chodzilo mi o tych tam na gorze, co wprowadzaja z opoznieniami aktualizacje itd. Oczywiscie tekst byl pisany zartem jak i rowniez ten stad ten szeroki usmiech ;)

Team, to nie Ci tam na górze ^^
Pomysł zaś, hmmm... Osobiście byłabym za jakimiś usprawnieniami, ale czy w takiej formie, ciężko powiedzieć.
 

DeletedUser625

Guest
Hikari na Dinegu miałem bardzo dużo powtórek do Castel del Monte dokładnie to po 6x-7x na kilku polach i po 4x na pozostałych, a brakowało tylko jednego planu. Wykonałem tych świetnych wymian 2:1 tyle ile mogłem. Domyślasz się pewnie, że nie udało mi się zdobyć upragnionego planu. Plany te były magazynowane prawie rok. Jeśli tak to ma wyglądać, że 2 lata będę polował na 1 plan to ja dziękuję.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Guana - mogę tylko zgadywać, jaka to irytacja po takiej wymianie panuje. Cóż, ja nigdy aż takich problemów nie miałem, zawsze trafiałem na właściwy plan po 2-3 wymianach więc mogę powiedzieć, że mi się poszczęściło. Albo że po prostu los się do mnie uśmiechnął... Może i to rozwiązałoby problem w takiej sytuacji jak Twoja, ale w moim przekonaniu to wciąż za duże ułatwienie...
 

DeletedUser625

Guest
Po prostu FoE już nie raz mi udowodniło, że zapamiętuje ostatnio wylosowaną rzecz i powtarza w kółko bez możliwości wyjścia z tej pętli. To samo było z nagrodami eventu piłkarskiego. Na jednym świecie jak trafiłem piłki i plany tak po otwarciu 30 złotych skrzyń leciały tylko piłki i plany. Na innym świecie jak otworzyłem w pierwszych trzech wieżę zwycięstwa, sklep kibica i punkty rozwoju to w kolejnych 20 paru leciało dokładnie to samo. Na jeszcze innym za to wyleciało mi 8 galerii, a pozostałych nagród prawie wcale. I tak właśnie w FoE się dzieje. Ta losowość to może i jest ale na początku, a potem jest pętla która w kółko powtarza to samo. Kolejnym przykładem mogą być zadania zapętlone. :)
 

DeletedUser

Guest
Mogło by też być tak, że wymienia się 4 plany za jeden wybrany, ale jest 40% na to, że się uda ten wybrany.
 

DeletedUser5506

Guest
Mogło by też być tak, że wymienia się 4 plany za jeden wybrany, ale jest 40% na to, że się uda ten wybrany.

No bez przesady, wymieniac 4 plany i bez zadnej pewnosci to juz lepiej zamienic 4 na dwa losowe, i jak te dwa losowe beda dublami to pozostaje trzecie losowanie.
 

DeletedUser8

Guest
2:1 na wybrany Plan nie przejdzie, prędzej to co Xseno zaproponował, 2:1 zostaje jak jest, a na wybrany byłaby opcja 5:1 do albo inna - to już dewsów broszka jaki przelicznik ustawić, o ile pomysł by przeszedł. Zgłosić jednak można :)
 
Do góry