[Inne] wymiana inventarza pomiedzy swiatami.

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za!

  • Tak

    Głosy: 5 38,5%
  • N.

    Głosy: 8 61,5%

  • W sumie głosujących
    13

DeletedUser

Guest
proponuje aby mozna bylo wysyłać swój własny inwentarz pomiędzy światami.

Oto proponowane zasady:

- można wysyłać wszystkie przedmioty pomiędzy światami z tą samą epoką
- można wysyłać wszystkie przedmioty ze świata o bardzo niskiej epoce do świata o wysokiej epoce.
- nie można wysyłać przedmiotu ze świata wysokiego na świat o 2 epoki niżej lub więcej.
 

DeletedUser7795

Guest
Już wiem po co taki pomysł. Np.
Masz na Arvahallu miasto w żelazie ale nie masz kryjówki łotrów. Przenosisz sobie kryjówkę łotrów z Dinegu i napierdzielasz sąsiadów i wyprawy. Całkiem cwane ...

+++ Dodaj do ankiety trzecią opcję "nie mam zdania".
 

DeletedUser

Guest
Już wiem po co taki pomysł. Np.
Masz na Arvahallu miasto w żelazie ale nie masz kryjówki łotrów. Przenosisz sobie kryjówkę łotrów z Dinegu i napierdzielasz sąsiadów i wyprawy. Całkiem cwane ...

+++ Dodaj do ankiety trzecią opcję "nie mam zdania".

a czytałeś ograniczenia?
napiszę raz jeszcze:

Oto proponowane zasady:

- można wysyłać wszystkie przedmioty pomiędzy światami z tą samą epoką
- można wysyłać wszystkie przedmioty ze świata o bardzo niskiej epoce do świata o wysokiej epoce.
- nie można wysyłać przedmiotu ze świata wysokiego na świat o 2 epoki niżej lub więcej.
 

DeletedUser7795

Guest
@caelian
Chodziło mi o miasta w żelazie. Na jednym świecie masz kryjówkę łotrów a na drugim nie masz. Przesyłasz sobie kryjówkę na świat, na którym Ci jej brakuje.
 

DeletedUser17497

Guest
Według mnie to jednak trochę za duże udogodnienie dla osób działających na kilku światach, w stosunku do tych graczy którzy nie mają na to czasu. Wspólne diamenty do już dostatecznie dużo.
 

DeletedUser

Guest
Można by je było odpowiednio ograniczyć, ale sam pomysł wspólnego inwentarza (do pewnego stopnia) uważam nadal za dobry. :)
Przyznaję jednak, że to byłoby naprawdę spore udogodnienie i o takie możemy długo dyskutować, ale moim zdaniem nie w kategoriach stosunku między tymi, co mają więcej czasu na grę, a Ty mi, co go mają mniej, bo jeśli to stanie się wykładnikien takiej dyskusji, to powinniśmy go również zastosować przy innych porównaniach i zmianach w grze, a wtedy by się okazało, że Ci, którzy mają więcej czasu na grę i są bardziej aktywni, nie mogą sobie na to pozwolić, bo to w jakiś sposób krzywdzi tych, którzy siebie na to (czasowo) pozwolić nie mogą. ;)
 

DeletedUser17763

Guest
Byłbym za gdyby były ograniczenia np. żeby nie było przesyłania tych rzeczy z eventów lub paczek z PR bo to by było już za dobre zwłaszcza dla rekinów z Arkami.
 
Do góry