Wymagania gry

  • Rozpoczynający wątek tomi-84
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam

Gram w kilka gier przeglądarkowych i zadna z nich nie ma takich wymagan co ta gra, otoz inne gry moge miec zrzucone na pasek i przegladac np youtuba a z ta gra tak nie moge hehe musze na czas ogladania czegokolwiek wylanczac gre. Wogole dla mnie to jedna wielka porazka, albo wszedlem na miasto kolesia co ma 1 miejsce na kontynencie i ma sporo domkow a gra mi chocila tak jakbym mial jakiegos 800 mhz procka wogole no porazka kolejna. Czy jak bede w dalszej czesci gry to mam wogole zrezygnowac z grania tak albo kupic nowy sprzet ? Inne gry maja lepsze animacje i mniej zabieraja procka.
 

DeletedUser474

Guest
Odp: Wymagania gry

Jakie inne gry ?? Jaki masz komputer ?? Podaj sprzęt.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wymagania gry

pentium M 1,5 ghz ale to nie jest jeszcze tak zle na gre przegladarkowa, wogole gry we flashu to porazka no ale coz. Widzialem gre chodzaca na jakims AMD 2,8 ghz ktora ma tez duzo elementow widocznych i rowniez chodzi marnie. Moze sie wypowiecie jak macie np. tam 2 rdzeniowy czy 4 rdzeniowy to jak wam chodzi plynnosc w takich nawalonych elementami grach flash ?
 

DeletedUser474

Guest
Odp: Wymagania gry

Bo to przęglądarka, a oni przesadzili z efektami spowalniającymi grę niestety. Wyczyść dysk, defragmentuj. Posprzątaj może trochę lepiej będzie.
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Wymagania gry

U mnie sprzet sprzed 5 lat a wszystko smiga prucz czasem lącza, ale tak ma komórka...a na stale tu niestety nie moge liczyc, wiec chyba nie jest zle tymi wymaganiami, a miasto nie powiem rozbudowane.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wymagania gry

Ja mam komputer 3 letni, żadnego szału nie ma ale bez problemu mam otwartą grę, forum, i oglądam film przy okazji i nic się nie tnie, nie zawiesza...
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Wymagania gry

Ale gra u mnie potrzebuje z 800+Mb ramu, a z przegładarka to ponad 1Gb, wiec byc moze masz malo ramu...bo system tez jest w potrzebie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wymagania gry

Zalecam zmianę przeglądarki, bądź przeinstalowanie systemu. Osobiście używam środowiska linuxsowego na którym wszystko działa o wiele szybciej. Mogą pojawiać się pewne niedogodności związane z wdrażaniem zmian w wersji beta, ale z pewnością nie do tego stopnia aby uniemożliwiać rozgrywkę graczom.
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Wymagania gry

Jak masz starszy komputer to zobacz czy możesz dołożyć jeszcze kości Ramu.Jeśli tak to zrób to. To one odpowiadają za pamięć operacyjną kompa. Procek nie jest tak ważny,choć niewątpliwie też ważny jest :D . Tak jak pisał Teoś przeprowadź też defragmentację dysku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wymagania gry

przydała by się opcja ustawienia grafiki na: wysoka, średnia i niska, tak jak na innych grach, może by troszkę lepiej śmigało.
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Wymagania gry

powiem ci tak albo spróbuj reisntal przeglądarki lub sprawdź gre na zupełnie innej jeśli uzywasz dajmy opere to sprawdz na firefoxie, defragmentacja dysku plus czyszczenie rejestru prgoramemy są dostępne w sieci do tego a osobiście polecam Registry mechanic.
a może coś z java czy flashem jeśli sama gra nie tak działa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wymagania gry

U mnie Opera, RAM 3gb, Pentium T4500 2,3ghz i chodzi dobrze. Jutro sprawdzę na kompie z AMD Duron 1,6ghz to napiszę jak odczucia.
 
Do góry