Wygrałem turniej E.Brązu a nie jestem mistrzem!!!??? oszustwo?

  • Rozpoczynający wątek sylwek103
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wygrałem przed wczoraj turniej Epoki Brązu, i wszystko oki, zostałem aktualnym mistrzem, a nowa rozgrywka się nie pojawiała. Aż tu nagle dzisiaj jest nowy termin walki do 26 oki ,ale mistrzem jest niejaki Umba a nie ja Sylwek103. Wiec albo tu jest jakieś oszustwo, że ktoś sobie zrobił turniej na 2 min. po naszych zmaganiach tygodniowym i zaatakował 1 osobę i niby wygrał cały wcześniejszy turniej albo tu jest jeszcze jakieś inne oszustwo. Proszę mi to wyjaśnić.
 

DeletedUser

Guest
ochlon troche

przedwczoraj to ty mogles prowadzic w turnieju a nie go wygrac bo turnieje konczyly sie wczoraj po poludniu i ktos mogl cie wyprzedzic i tyle
 

DeletedUser

Guest
Może masz racje że wczoraj, pomyliło mi się, ale wygrałem go na 100 procent JA. Było napisane turniej zakończony aktualny mistrz Sylwek103 i nie było już możliwości grać, ponieważ nie rozpoczęły się nowe rozgrywki. Zapisywałem sobie wszystkich graczy turnieju na kartce żeby nie zaatakować przez przypadek swoich znajomych i takiego gracza nawet nie mam na niej, a już na pewno nie było go w czołówce, może to potwierdzić Radmaceusz bądź Cybul, którzy byli gdzieś blisko mnie w rankingu. Napisałem do niejakiego Umba ale nic nie odpisuje, może jest mu po prostu wstyd że coś zakombinowali.

- - - Zaktualizowano - - -

Może masz racje że wczoraj, pomyliło mi się, ale wygrałem go na 100 procent JA. Było napisane turniej zakończony aktualny mistrz Sylwek103 i nie było już możliwości grać, ponieważ nie rozpoczęły się nowe rozgrywki. Zapisywałem sobie wszystkich graczy turnieju na kartce żeby nie zaatakować przez przypadek swoich znajomych i takiego gracza nawet nie mam na niej, a już na pewno nie było go w czołówce, może to potwierdzić Radmaceusz bądź Cybul, którzy byli gdzieś blisko mnie w rankingu. Napisałem do niejakiego Umba ale nic nie odpisuje, może jest mu po prostu wstyd że coś zakombinowali.
 

DeletedUser

Guest
zrob screena na potwierdzenie i pisz do supportu bo tutaj nikt tego problemu nie rozwiaze z braku dostepu do odpowiednich narzedzi
 

DeletedUser1724

Guest
Właśnie zostały przyznane medale za turnieje PVP, a bynajmniej na świecie D i rozpoczął się kolejny turniej :)
 

DeletedUser

Guest
Wszystko gra, wygrani w turniejach zostali po prostu pomieszani w innych sąsiedztwach a nie zostali w swoich przez błąd gry, wygrałem u siebie a mistrzem jestem gdzieś na innej wiosce. otrzymałem informację że zostanie to naprawione.
 

DeletedUser

Guest
Na moim świecie tym nowym "dino... coś tam" też jako mistrz pojawił się gość, którego wogóle nie było. 2-3 razy załatwiłem gościa prowadzącego i zawsze miał obok 10 medali do zdobycia więc gdzie są te medale ? Mam aż 5. Nieskromnie powiem, że mam najlepszy bilans walk. Tylko 4 porażki w obronie w tym jedna jak zaczynałem grać. Miałem drugie miejsce bo gość na prowadzeniu był dłużej i miał ok 40 więcej walk wygranych czego nie mogłem nadrobić bo nie było na kim. Ten co prowadził miał ZERO obrony więc wszyscy z nim wygrywali. Wydaje mi się, że gra liczy tylko ilość zwycięstw. Gdyby był bilans wyszło by na to, że ten co prowadzi wyszedł by na zero w punktacji. Ale nawet on nie wygrał tylko jakiś spadochroniarz. Chyba można by taki prosty bilans zrobić a nawet pokusić się o coś trudniejszego jak ilość straconych jednostek do pokonanych a nawet ilość zadanych obrażeń do otrzymanych. To raczej serwera nie obciąży. No strasznie się napuszyłem patrząc na te 5 medali. Wprawdzie dopiero zaczynam, jestem od kilku dni ale nic nie rozumiem.
 

DeletedUser1724

Guest
Tu nie ma co rozumieć :D Punkty do wież PVP dostaje się za wygraną walkę jak i jakość pokonanych jednostek wroga - czym są lepsi tym więcej pkt się dostaje :) Ja osobiście będąc na 10 miejscu skoczyłem na 2 miejsce wbijając w jeden dzień 30k pkt podbijając tylko prowincje :D Więc mnie też możesz nazwać jakimś wymysłem natury bo przecież nie możliwe, że w jeden dzień wbiłem 30k pkt i skoczyłem na 2 miejsce.... :D Ale muszę Cię zmartwić bo dla chcącego nic trudnego ^_^

A no i dodam jeszcze, że te pkt do wieży wbiłem w przed ostatni dzień turnieju gdzie inni mieli cały tydzień by umocnić się w rankingu lecz nie dali rady niestety bo byłem cwańszy hehe :D

Ps. A ktoś kto nie wystawia obrony to też ma swoje powody... Nie można na nim nabić za wiele pkt do wieży jeżeli ta osoba pilnuje swojej wioski przed splądrowaniem ^_^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tu nie ma co rozumieć :D Punkty do wież PVP dostaje się za wygraną walkę jak i jakość pokonanych jednostek wroga - czym są lepsi tym więcej pkt się dostaje :) Ja osobiście będąc na 10 miejscu skoczyłem na 2 miejsce wbijając w jeden dzień 30k pkt podbijając tylko prowincje :D Więc mnie też możesz nazwać jakimś wymysłem natury bo przecież nie możliwe, że w jeden dzień wbiłem 30k pkt i skoczyłem na 2 miejsce.... :D Ale muszę Cię zmartwić bo dla chcącego nic trudnego ^_^

A no i dodam jeszcze, że te pkt do wieży wbiłem w przed ostatni dzień turnieju gdzie inni mieli cały tydzień by umocnić się w rankingu lecz nie dali rady niestety bo byłem cwańszy hehe :D

Ps. A ktoś kto nie wystawia obrony to też ma swoje powody... Nie można na nim nabić za wiele pkt do wieży jeżeli ta osoba pilnuje swojej wioski przed splądrowaniem ^_^
Fajnie. Ja też w ostatniej dobie turnieju awansowałem na miejsce 2. Wiem o jakich punktach mówisz ale to nijak nie tłumaczy co z punktami np za 100 przegranych. Chyba mistrz ma być dobry i w ataku i w obronie. Co to za mistrz co mu gość z końca listy robi najazd i obija go jak niemotę bo mistrz ma dwóch włóczników podarowanych przez twórców gry ? Dwóch włóczników to się bije bez straty jednego punktu zdrowia.
 

DeletedUser1724

Guest
Niema punktów przyznawanych za obronę prowadzoną przed komputer w naszym imieniu i było już propozycja pomysłu by wprowadzić możliwość obrony przez gracza lecz to puki co nie zostanie wprowadzone i pewnie prędko nie będzie. Tutaj trzeba skupić się na ataku i być lepszym od innych, a jeżeli ktoś nie wystawia obrony odsłaniając możliwość splądrowania cennych surowców to już jego sprawa :)
 

DeletedUser

Guest
Jak już drążyć to do końca. Z tych cennych surowców to zazwyczaj mam 1 sztukę drewna lub kamienia. Tutaj pojawia się pytanie co mają sąsiedzi na mapach bo chyba nic skoro takie budowle stawiają. Na moim serwerze nie było wogóle barwnika. Rozumiem, że pewnie był ale u tych co z gry zrezygnowali. Dzisiaj pojawiła się okazja po tym całym zamieszaniu, że ludzi pomieszało na mapie. Kupiłem 20 barwnika ale za kamień, którego też jest jak na lekarstwo ale będzie mi potrzebny później. Przydało by się trochę obejrzenia co gdzie jest niedostępne i zmiana surowców. Ja mam marmur i wino i od ręki oddaję oba za kwiaty czy nawet kamień. Inaczej cienko to widzę. Przyjdzie zatrzymać rozwój na ścianie i wymieniać swoją produkcję i punkty rozwoju po 10 za 1 sztukę barwnika. Ile to potrwa ? Ilu graczy zrezygnuje na tej ścianie ?

- - - Zaktualizowano - - -

Jak już drążyć to do końca. Z tych cennych surowców to zazwyczaj mam 1 sztukę drewna lub kamienia. Tutaj pojawia się pytanie co mają sąsiedzi na mapach bo chyba nic skoro takie budowle stawiają. Na moim serwerze nie było wogóle barwnika. Rozumiem, że pewnie był ale u tych co z gry zrezygnowali. Dzisiaj pojawiła się okazja po tym całym zamieszaniu, że ludzi pomieszało na mapie. Kupiłem 20 barwnika ale za kamień, którego też jest jak na lekarstwo ale będzie mi potrzebny później. Przydało by się trochę obejrzenia co gdzie jest niedostępne i zmiana surowców. Ja mam marmur i wino i od ręki oddaję oba za kwiaty czy nawet kamień. Inaczej cienko to widzę. Przyjdzie zatrzymać rozwój na ścianie i wymieniać swoją produkcję i punkty rozwoju po 10 za 1 sztukę barwnika. Ile to potrwa ? Ilu graczy zrezygnuje na tej ścianie ?
 

DeletedUser

Guest
przeloguj sie czesto pomaga gdy cos sie przywiesza pozdrawiam
 

DeletedUser2383

Guest
Nie chce twoim "niebezpiecznych" zabawek. Oczyszczam kosz i dysk, defragmentuje dysk i na jakiś czas pomaga :p
 

DeletedUser1724

Guest
Nie chce twoim "niebezpiecznych" zabawek. Oczyszczam kosz i dysk, defragmentuje dysk i na jakiś czas pomaga :p

Tylko to co opisałeś w żaden sposób nie czyści przeglądarek i zawartych w nich śmieci przez, które czasem mamy problemy z przeglądaniem stron czy jak w grze z prawidłowym działaniem ^_^

Ps. A defragmentacja jedynie przyspiesza w małym stopniu System Windows bowiem ma ona za zadanie jedynie poukładać pliki tak by odczyt ich przez system był jak najlepszy (mówię tutaj o plikach systemowych) :D
 

DeletedUser2383

Guest
Kit z tym wyczyściłem nawet historie przeglądarki i ciasteczka i nadal mam wyniki z niedzieli.
 

DeletedUser1724

Guest
No to pisz do Supportu bo ja pomóc Ci w stanie nie jestem :D
 

DeletedUser

Guest
Ja tam się nie boję nikogo i niczego. Ktoś napisał, że problemy z turniejem pvp zostały rozwiązane. Otóż w kilku niewybrednych słowach aczkolwiek właściwych mu odpowiem.
Rozwiązana to została chyba logika. żygać się chce jak wchodzę. Wyrzućcie mnie bo jest takowa potrzeba. Ja to nawet rozumiem i tego oczekuję. W tej grze nie ma nic normalnego. Zatrudniacie tam ludzi ze szpitala ? Nic co jest logiczne nie jest tam brane pod uwagę. Żałosny świat żałosnych ludzików. A tyle osób tam się starało ? Cóż drogę do piekła już macie wybrukowaną ale starajcie się dalej.
DOWIDZENIA
 

DeletedUser1724

Guest
No takiego uniesienia z powodu gry to ja jeszcze tutaj nie widziałem.... Aż nie wiem co napisać :(
 
Do góry