"Wygląd miasta"

  • Rozpoczynający wątek Iro55
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Niektóre miasta koleżanek i kolegów przypominają typowe molochy. Nie chcę takiego no i nie mam. Jest w nim przede wszystkim masa zieleni. Jednak czasami chciałbym coś zmienić,poprzestawiać. Musiałbym jednak dużo rzeczy skasować a potem znowu kupić. Moja córka gra w grę big farm. Podglądałem ją kiedyś podczas gry. Jest tam coś takiego jak magazyn w którym można magazynować dekoracje. Myślę że u nas także można by utworzyć taki magazyn.Gdy dekoracja przechodzi do magazynu spada zadowolenie
 

DeletedUser8507

Guest
1. Brak ankiety a 2. Czytałes zasady? To za duże ułatwienie i 3. Chyba już to było
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Po ludzku - chowanie do inwentarza? ;)
A więc:
1. Jak napisał Wenderowiec, w zasadach napisane jest, że takiego ułatwienia nie będzie. ( "Sprytne pomysły" ;) )
2.
- #1
- #2
- #3
3. Kiedyś może wejdzie "Tryb przebudowy", zaplanowany przez devsów, ale niepewny, czy będzie, więc na razie to na niego trzeba czekać ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser5506

Guest
Ale w propozycji nie chodzi o chowanie BUDYNKOW a DEKORACJI, przynajmniej ja tak zrozumialem... To juz takie wielkie ulatwienie nie jest wiec bez przesady.

Jestem za
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Dekoracja to też budynek ;) zresztą, dekoracje są tanie, małe i szybko się je buduje - po co je chować, jak można sprzedać? :)
 

DeletedUser11771

Guest
Pomysł był kilkanascie razy, a może i wiecej, ale żaden nie przeszedł :)
 
Do góry