Wyciąganie grafik z FoE

  • Rozpoczynający wątek Robertolog
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wyszedłem z założenia, że jeżeli jest to gra zrobiona we flashu to można ją sobie najzwyczajniej w świecie pobrać. Jednakże przy pierwszej tego rodzaju próbie, zdołałem zassać tylko menu ładowania.
Moje pytanie jest następujące: czy idzie pobrać grę razem ze wszystkimi animacjami, teksturami itd?
Wydaje mi się, że podczas ładowania gry tak naprawdę pobieramy ją na komputer czyli idzie w nią w konsekwencji pograć offline.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Wydaje mi się, że podczas ładowania gry tak naprawdę pobieramy ją na komputer czyli idzie w nią w konsekwencji pograć offline.

Problem w tym że przy każdej akcji gdzie zmieniany jest licznik monet, zaopatrzenia, diamentów itp. gra łączy się z serwerem a jak nie może się połączyć to ma zwieche lub występuje błąd wewnętrzny tak więc nie idzie grać offline.
Zresztą po co próbować grać w grę online bez połączenia czyli offline?
 

DeletedUser

Guest
Z tego sobie zdawałem sprawę. Wiem, że gry offline nie można nazwać online z powodu gigantycznych ograniczeń. Jednak można sobie popatrzeć na chodzące ludziki (czego jednak grą nie można nazwać).
Jednak motywem przewodnim tego tematu jest możliwość ściągnięcia gry na PC (oraz uruchomienia jej, ale bez wykonywania akcji) i tego się trzymajmy :)
 

DeletedUser314

Guest
można pobrać 99% obrazków, ale grac offline się nie da chyba że byś postawił sobie serwer swój dla FoE :>
 
Do góry