[Inne] WSPARCIE - OCEANIA - albo - albo

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

a więc która opcje?

  • 1. podniesie wartości za wsparcie do 31 000

    Głosy: 2 33,3%
  • 2. likwidacja monet za wsparcie od epoki modernizmu

    Głosy: 0 0,0%
  • 3. inne ( opis w poscie)

    Głosy: 4 66,7%

  • W sumie głosujących
    6

DeletedUser

Guest
troche matematyki:

310 / wsparcie x 300 w najlepszym wypadku = 93 000 monet
310 / wsparcie x 200 standardowo = 62 000.

widzicie te cyfry? powiem prosto:

- wsparcie daje nam SZANSE na plany ale ta kasa to jakas paranoja.
wg mnie:

pierwsza opcja zwiększyć nagrode pienieżną za wsparcie z 310 na 31 000, wtedy 31 000 x 300 = 9 300 000 lub 6 200 000 w przypadku 200 odwiedzin - dla oceanicznej przyszlosci moje wartosci mają zdecydowanie większy sens i zdecydowanie wieksze ratio kasy do epoki.

Zobaczcie bedac w brazie i robiac 300 motywki mamy tone kasy i mozemy dzieki temu praktycznie przebudowac cale miasto (pod katem monet)
natomiast w oceanicznej za 93 000 nie mozemy nawet postawic jednego budynku z tej epoki.

Druga opcja to całkowita likwidacja monet przy wsparciu od epoki modernizmu.
dlaczego tak? otóz jak pisalem wyzej ratio monet za wsparcie do wydatkow w danej epoce nie przeklada sie tak samo jak w brazie - co za tym idzie rola monet ze wsparcia w coraz to wyzszych epokach ma coraz to mniejsze znaczenie a w oceani ma ZEROWĄ wartość i zamiast dawać cokolwiek to tylko obciąza serwer a gracz tych marnych 93 000 nawet nie odczuje w zaden sposob.
 

DeletedUser18000

Guest
troche matematyki:

A mi się wydaje że matematyka to chyba nie była w szkole twoja najmocniejsza strona, bo nie policzyłeś ile zarabiasz na wsparciu, które dostajesz od innych, nawet jeśli daje ci je ktoś, kto jest w epoce wcześniejszej niż modernizm.

Czyli rozumiem, że gdyby nie było szansy zdobycia planów, ani tych 310 złota, to byś nie dawał wsparcia?
 

DeletedUser

Guest
wsparcie na D daje dla planow glownie
w pierwszych epokach dla planow i kasy

ale jakby zabrac wszytko co daje wsparcie to bez sensu je klikac
 

DeletedUser17220

Guest
caelian, na szczęście większość graczy prezentuje odmienne podejście od Twojego.
Ja motywuję znajomych/gildię dlatego żeby to ONI mieli korzyści ze zmotywowanych budynków. I mam nadzieję, że odwdzięczą się tym samym.
Biorąc z brzegu, tak pożądana Świątynia Wiedzy bez motywacji jest ŚMIECIEM.
Motywacja jest ważna dla ODBIORCY nie DAWCY. A jak nikt nie będzie dawał, to nikt nie dostanie.
 

DeletedUser

Guest
wiem jak działa wsparcie.
lecz tu chodzi o prostą rzecz, albo dajcie za klik jakąś sensowną wartość dla epoki bo 93 000 w oceanicznej to naprawe kpina, albo wywalcie kase jako nagrode całkowicie - przynajmniej przyspieszy to 1 sekundowy lag pomiędzy kliknieciami
 
Do góry