[Perły Architektury] Wpłaty w perły na 1.9

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18892
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za?

  • TAK

    Głosy: 19 73,1%
  • NIE

    Głosy: 7 26,9%

  • W sumie głosujących
    26

DeletedUser18892

Guest
Witam

W ramach walki z klikologią chciałem zaproponować dodanie opcji: "Wpłata na 1,9" lub coś w tym stylu. Od niedawna mam Arkę 1,9 i zaczynają mnie stawy boleć :) jak muszę kliknąć 200 razy aby wpłacić 2000 pr. Opcję tą można by dodać do menu "Nagroda za wkład w obecny poziom". Klikam i mam wpłacone bez klepania i gapienia się w ekran.

Pozdrawiam
Igorioo
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł jestem za, usprawni to wrzucanie pkt na 1.9.
Męczy to ciągłe klikanie, dzięki za pomysł.
 

DeletedUser7795

Guest
Lepsze byłoby pole do wpisania liczby PR, które chcesz dodać do perły. Np. wpisujesz 1223, klikasz na przycisk DODAJ i PR są wrzucone do perły.
 

DeletedUser18892

Guest
Lepsze byłoby pole do wpisania liczby PR, które chcesz dodać do perły. Np. wpisujesz 1223, klikasz na przycisk DODAJ i PR są wrzucone do perły.

Nie rozumiem po co liczyć a potem wpisywać kwotę skoro ma być na 1,9? Klik i poszło. Pole z możliwością wpisania jest dobre jak chodzi o dowolne wpłaty a nie na 1,9.
 

DeletedUser13672

Guest
Jestem jak najbardziej za pomysł bardzo fajny :), okienko do wpisywania ilości pr do wpłaty, ułatwiło by, oraz przyspieszyło wpłaty :)
 

DeletedUser7795

Guest
@igorioo nawet zażartować nie można, bo zaraz ktoś wytyka rzekomy brak zdolności czytania ze zrozumieniem :?
 

HuanMing

Książę
Wolałabym pole do wpisania liczby PRów o jakim pisze @Chodzonce Zuo, miałoby więcej funkcji niż tylko wrzucenie na 1.9. Przecież nie zawsze wrzucamy dokładnie 1.9, czasem umawiamy się na więcej, czasem na mniej, dodatkowo szybko robiłoby się zadanie powtarzalne. Każda zmiana zmniejszająca ilość "klików" jest dobra, a im bardziej funkcjonalna tym lepiej.
 

bartekmod

Książę
dodatkowo szybko robiłoby się zadanie powtarzalne

zwróć uwagę na zagrożenie takiego rozwiązania... wpłacisz w ten sposób 1800 PR po 200 na raz robiąc 9 zadań powtarzalnych (zadanie z wirtuala taką wartość ma), jesteś w trakcie przewijania pozostałych by powrócić do powtarzalnego i wpłacić ostatnią transzę, wracasz w perłę i w tym czasie w ciągu sekundy ktoś wpłacił 1900 PR i Cię zablokował i jeszcze wszedł na zarobek 100 PR właścicielowi
 

HuanMing

Książę
zwróć uwagę na zagrożenie takiego rozwiązania... wpłacisz w ten sposób 1800 PR po 200 na raz robiąc 9 zadań powtarzalnych (zadanie z wirtuala taką wartość ma), jesteś w trakcie przewijania pozostałych by powrócić do powtarzalnego i wpłacić ostatnią transzę, wracasz w perłę i w tym czasie w ciągu sekundy ktoś wpłacił 1900 PR i Cię zablokował i jeszcze wszedł na zarobek 100 PR właścicielowi

Istnieje takie ryzyko, owszem, ale wciąż chciałabym wygodnie i szybko wpłacać PRy, taka dziwna jestem, że lubię mieć przyjemniejsze życie. Na pewno istnieje rozwiązanie lepsze niż wpłacanie po 10.
 

bartekmod

Książę
Istnieje takie ryzyko, owszem, ale wciąż chciałabym wygodnie i szybko wpłacać PRy, taka dziwna jestem, że lubię mieć przyjemniejsze życie. Na pewno istnieje rozwiązanie lepsze niż wpłacanie po 10.

Ten pomysł zły nie jest i byłby olbrzymim ułatwieniem, byłoby to wygodne. Jednak by nie karać graczy za robienie zadań powtarzalnych należałoby równolegle wprowadzić pomysł, który dawno temu już przedstawiłem

https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/hurtowe-robienie-zadan-powtarzalnych.14859/

zastosowanie tej koncepcji pozwoliłoby uniknąć ryzyka przy robieniu zadań powtarzalnych, tylko trzeba te dwa pomysły rozpatrywać razem :)
 

DeletedUser7795

Guest
@bartekmod byłoby dobrze gdybyś mógł sobie wybrać ilość zadań np. "wydaj 50 PR". Wybierasz ilość tych zadań np. 3 i potem wydajesz 150 PR i zalicza Ci od razu 3 te zadania.
 

bartekmod

Książę
też może być w takiej formie, cokolwiek co pozwoli nie przewijać pozostałych zadań powtarzalnych podczas wydawania wszystkich PRów w perle jednorazowo, tak by zaliczyć to zadanie wielokrotnie
 

DeletedUser2383

Guest
Albo opcja "powtórz zadanie". Może nie będzie zaliczać od razu 10 zadań na raz, ale wystarczy tylko wejść i ją odebrać, bez przewijania wszystkich zadań na okrągło co, nie ukrywajmy, obciąża też serwer. A może i właścicielom gry zależy na jej płynności? :D
 

DeletedUser

Guest
a wlasnie mialem pisac swoj pomysl

- ja bym probonowal dodac 3 przyciski wiec lacznie byloby ich 6:

1. 1PR
2. 10 PR
3. Cały pasek PR
4. 100 PR
5. 1000 PR
6. wrzuć na 1,9
 

DeletedUser20151

Guest
a wlasnie mialem pisac swoj pomysl

- ja bym probonowal dodac 3 przyciski wiec lacznie byloby ich 6:

1. 1PR
2. 10 PR
3. Cały pasek PR
4. 100 PR
5. 1000 PR
6. wrzuć na 1,9
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bartekmod

Książę
a mi brakuje przycisku 5 PR... bo albo wbijasz paczki 10 PR, albo 1 PR ściągają z paczek 2 PR, żeby wbić nieparzystą końcówkę i tak trzeba wyjść z Perły do miasta i przetopić paczkę 5 PR do paska
 
Do góry