Wojsko

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1912
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1912

Guest
Witam

Mam odblokowane 4/5 procarzy a przy 2 mi pisze 2min uzdrowienia czy coś takiego i już ich nie moge produkować od wczoraj tak mam ;/ Co mam zrobić?
 

DeletedUser

Guest
Jeśli masz ich odblokowanych i już wyprodukowałeś 4 procarzy to więcej nie możesz. Możesz jeszcze odblokować 5 miejsce ale za diamenty. Jeśli natomiast chcesz mieć ich więcej to musisz postawic nastepny budynek procarzy żeby móc nowych produkować.
 

DeletedUser1912

Guest
A można skasować ten budynek i postawić nowy na jego miejsce? ten sam
 

DeletedUser

Guest
mozna tyle ze stracisz jednostki ktore zostaly zrekrutowane w tamtym budynku
 

DeletedUser1920

Guest
Można, ale wtedy stracisz wszystkich procarzy ze skasowanego budynku.
 

DeletedUser1912

Guest
oo ludzie czemu to musi być takie głupie nie dość że mało miejsca jest to jeszcze nie można produkować wiecej procarzy i innych
 

DeletedUser

Guest
Chciałoby sie mieć wszystko od razu... Możesz wyprodukować więcej, ale musisz wybudować więcej budynków rekrutujących procarzy, proste i logiczne.
 

DeletedUser1912

Guest
Wiem o tym tylko że miejsca nie ma a nie będe wydawał kasy na diamenty
 

DeletedUser101

Guest
Zawsze możesz skasować jakiś mało potrzebny budynek lub zbadać technologie, która daje Ci rozszerzenie terenu (skoro nie możesz postawić nowych budynków, to 3 opcji odnośnie zdobycia prowincji, która daje takie rozszerzenie nie uwzględniam).
 

DeletedUser1912

Guest
A co bedzie lepsze do podbijania terenów?

Włócznicy
Wojowniki
Jeźdźcy
Procarze
Miotacze Glazów
Czy czekać na Żołnierza brakuje mi 14pkt rozwoju a podbijać tymi co dotychczas?
 

DeletedUser

Guest
Cos takiego jak "lepsze do podbijania terenów" nie istnieje. Wszystko zależy jakie jednostki masz przeciw sobie i wiedząc to powinieneś wystawić odpowiednia armie.
 

DeletedUser1912

Guest
No ale np takie początkujące tereny do podbicia to jakie jednostki bd lepsze
 

DeletedUser

Guest
Pełen skład włuczników, lub mix 4x4 z procarzami, jak masz wojowników to 2 proce 2-4 woje i 2-4 włucznicy. (takie uniwersalne).

Czasem mizna posatwic miotacza, jednak to jak przeciwnik ma duzo dystansowych, gdyz sa słabi na inne jednostki.

Troszke powalcz i wypracuj swoj system walki, gdyż wszsytko zalezy od twoich działań oraz "zdolności dodatkowych" jednostek. No to działaj :)
 

DeletedUser101

Guest
Na początku używałem włóczników oraz procarzy i wszystko padało dość szybko. Czasami jacyś miotacze głazów się pojawili, jak przeciwnik miał sporo jednostek daleko zasięgowych. Potem przeszedłem na 2x budynki do łuczników 1 żołnierze i 1 balisty. Tymi jednostkami przeszedłem do końca prowincji z rozkwitu bez większych problemów:)
 
Do góry