Wojny GvG - post-modernizm

  • Rozpoczynający wątek kamyk23
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jest tutaj na forum grupa doświadczonych graczy, może ktoś zna odpowiedż; w jaki sposób można zdobyć sztab (75 %) obsadzony po zęby różnorakim wojem ?
Dodam tylko, 3 zbite oblężenia przez 3 graczy i sztab padł po 15-tu minutach!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4259

Guest
wystarczy kilku graczy z porządnym bonusem

a Wy pewnie w przerwach (krótkich, ale jeśli się chce, to można zdążyć) między kolejnymi oblężeniami nawet nie uzupełnialiście slotów obronnych?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nasz rekord to 3 min 27 s na podbicie terenu.
Więc jak by tak 80 graczy na raz zaatakowało choćby jedną armią to pewnie w 30s by się zmieściło ? Moze na sztab i manuałem w 2min...

Więc da się, ale ciężko:)
 

DeletedUser

Guest
...o jakim Ty bonusie piszesz Ricky, możesz mieć 90%, a atakujesz 75%, pomylisz wojo i 8 jednostek w piach!!! Nawet jak armia Ci dopasuje, to wynosisz 4-5 zwłok (nie zapomnij, że atak był z automatu i piszemy tutaj o post-modernie)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
...o jakim Ty bonusie piszesz Ricky, możesz mieć 90%, a atakujesz 75%, pomylisz wojo i 8 jednostek w piach!!! Nawet jak armia Ci dopasuje, to wynosisz 4-5 zwłok (nie zapomnij, że atak był z automatu i piszemy tutaj o post-modernie)

Mi ostatnio w post nawet jak automatem szłam max 2 jednostki ginęły, wystarczy dobrać armie, jak złą dostaniesz wycofujesz się.
Jak masz akurat sprawny net to takie manewry wykonujesz szybko, im więcej osób atakuje tym szybciej idzie.

A w post porywając się na sztab innej gildii pewnie mieli z 15 przygotowanych osób do ataku, do tego łotry te sprawy

DA SIĘ! 8>
 

DeletedUser3876

Guest
...o jakim Ty bonusie piszesz Ricky, możesz mieć 90%, a atakujesz 75%, pomylisz wojo i 8 jednostek w piach!!! Nawet jak armia Ci dopasuje, to wynosisz 4-5 zwłok (nie zapomnij, że atak był z automatu i piszemy tutaj o post-modernie)

Niejednokrotnie zdarzało mi się, aby na automacie nie ponieść żadnej straty (właśnie na mapie GvG postmodernu), więc nie wiem w czym tkwi problem...
Odpowiadając na zadane pytanie - żaden to cud, tylko zgrana ekipa z dostępną armią.
 

DeletedUser

Guest
Kolego szczupak, o ile dobrze pamiętam pracujesz w supporcie i po Twoich odpowiedziach na moje zapytania śmiem twierdzić, że nie masz bladego pojęcia o walkach!!! Zajmij się więc tym, co do Ciebie należy (do Twojej wiadomości - piszemy tutaj o mapie GvG)
Co do tego ataku, to jeden z graczy w 1.5 godziny skasował prawie 200 walk i nikt mi nie powie, że ma na tyle woja, diamentów... a może ma coś innego, jako sprawne narzędzie do takiej akcji? Zresztą sam chwalił się na czacie ogólnym, jaki to on ma power!!!
 

DeletedUser3220

Guest
Kolego szczupak, o ile dobrze pamiętam pracujesz w supporcie i po Twoich odpowiedziach na moje zapytania śmiem twierdzić, że nie masz bladego pojęcia o walkach!!! Zajmij się więc tym, co do Ciebie należy (do Twojej wiadomości - piszemy tutaj o mapie GvG)
Co do tego ataku, to jeden z graczy w 1.5 godziny skasował prawie 200 walk i nikt mi nie powie, że ma na tyle woja, diamentów... a może ma coś innego, jako sprawne narzędzie do takiej akcji? Zresztą sam chwalił się na czacie ogólnym, jaki to on ma power!!!

Kolega Szczupak gra w GvG tak samo jak i Ty na swoim koncie na Arvahall. I zajmuje się równie dobrze tym, co do niego należy, a nawet bardziej czasem :) Ma też tak samo wypowiedzieć się na temat elementu Gry, w którym bierze udział.
A co do Diamentów, naprawdę nie osądzaj i nie wydawaj wyroków, będąc w niewiedzy. Gracze wydają czasem naprawdę kolosalne pieniądze na Grę, więc posądzanie całego świata o to, że gra nielegalnie nie jest ani dojrzałe, ani tym bardziej na miejscu. Uwierz, to się DA sprawdzić. A skoro ktoś ma chęć wydać fortunę na walki GvG to jest tylko i wyłącznie jego prywatna sprawa.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Moich postów nie widać że dostaje się innym a mnie nie :p

Kolego kamyk, albo wyrazisz się w końcu co ci na sercu leży, albo dalej odpowiadaj zaprzeczając, czekając aż trafimy w twoje zdanie. Jeżeli ktoś ma jeden czołg i 500 łotrów to przy dozie szczęście może zrobić 500 walk... Będzie się musiał postarać bo powiedzmy ze sąsiadów ma 79 do tego zaatakuje sektor na gvg kolejne 80, nastepny sektor i dopiero ma te 200 co piszesz.
Troszkę fatygi jest...

Ale czy warto wieżyc w to co pisze ktoś na ogólnym?

Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Koleżanko, czy to jest odpowiedż typu - "ręka, rękę myje", bo ja żadnego sensu nie widzę w Twojej wypowiedzi, a o krętactwach supportu krążą legendy wśród graczy FoE !!!
Ktoś z Centrali (dobrze władający j. polskim) powinien Was prześwietlić i wyczyścić tą stajnię Augiasza!!!

- - - Zaktualizowano - - -

Moich postów nie widać że dostaje się innym a mnie nie :p

Kolego kamyk, albo wyrazisz się w końcu co ci na sercu leży, albo dalej odpowiadaj zaprzeczając, czekając aż trafimy w twoje zdanie. Jeżeli ktoś ma jeden czołg i 500 łotrów to przy dozie szczęście może zrobić 500 walk... Będzie się musiał postarać bo powiedzmy ze sąsiadów ma 79 do tego zaatakuje sektor na gvg kolejne 80, nastepny sektor i dopiero ma te 200 co piszesz.
Troszkę fatygi jest...

Ale czy warto wieżyc w to co pisze ktoś na ogólnym?

Pozdrawiam.
Przeczytaj dokładnie, o czym ja napisałem? Albo inaczej, załóż sobie oblężenie na jakieś 75% w post, ustaw wojo i puść automat:-)
 

DeletedUser3876

Guest
Kolego szczupak, o ile dobrze pamiętam pracujesz w supporcie i po Twoich odpowiedziach na moje zapytania śmiem twierdzić, że nie masz bladego pojęcia o walkach!!! Zajmij się więc tym, co do Ciebie należy (do Twojej wiadomości - piszemy tutaj o mapie GvG)
Co do tego ataku, to jeden z graczy w 1.5 godziny skasował prawie 200 walk i nikt mi nie powie, że ma na tyle woja, diamentów... a może ma coś innego, jako sprawne narzędzie do takiej akcji? Zresztą sam chwalił się na czacie ogólnym, jaki to on ma power!!!

Dobrze, zinterpretuje Twoje słowa z pierwszego i zacytowanego postu jeszcze raz. Straciliście sektor w 15 minut, który w Waszym mniemaniu był nie do tknięcia. Czyli żalisz się, napisałeś pytanie retoryczne, negując każdy post, który nie podziela Twojej wizji.
Zamieściłeś pytanie w dyskusjach to prowadź dyskusję na poziomie. Moja odpowiedź jak najbardziej wyciągnięta z doświadczenia w grze na najstarszym ze światów FoE na ponad 6,5 milionowym punktowo koncie bez względu na zajmowane stanowisko w Teamie (na marginesie - jestem moderatorem, nie supporterem). I wybacz - mam pewnie większe pojęcie o GvG niż Ty.
Tak! Posiadam setki wojsk (ponad połowa to łotry) i byłbym w stanie zrobić 200 walk na raz (jakby tylko sąsiedztwo dopisało liczbą).
Koleżanko, czy to jest odpowiedż typu - "ręka, rękę myje", bo ja żadnego sensu nie widzę w Twojej wypowiedzi, a o krętactwach supportu krążą legendy wśród graczy FoE !!!(...)
To jak z legendami o smokach. Wielkie, brzydkie, ziejące ogniem... Tyle się o nich mówi, a nikt ich nigdy nie widział...
A my jesteśmy prawdziwi :haha:
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja tylko dodam że na każde pytanie uzyskałeś odpowiedź.
Pisaliśmy o ataku automatem, pisaliśmy o ilości graczy w ataku, jak i o możliwościach diamentowych wsparcia walki, pisaliśmy o bonusach, dobraniu armii pod walki.


Masz racje nie napisałam że suport jest zły!
Dodam więcej Team też jest zły!
A i temat do dobrych nie należy zalicza się do żalu.

Następnym razem jak masz gotowa odpowiedź na swój problem pisz do suportu tam na wszystkie wątpliwości odpowiedzą :D


P.S. Trudno mi by było rękę szczupakowi myć, rybie rękę myć?
 

DeletedUser

Guest
(na marginesie - jestem moderatorem, nie supporterem)
Hmmm... Mi odpisałeś przez zgłoszenie do supportu w temacie wadliwego naliczania pkt za drogi... :) Więc coś tu jest nieścisłego.
To jak z legendami o smokach. Wielkie, brzydkie, ziejące ogniem... Tyle się o nich mówi, a nikt ich nigdy nie widział...
A my jesteśmy prawdziwi :haha:
I co niektórzy widzieli studnie życzeń z F i inne cuda. Ba, mają je na screenach ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3220

Guest
Gdyby ktokolwiek miał problem z rozróżnieniem kto jest kim, zapraszam tu:
Team FoE
Na marginesie dodam, że moderatorzy też mogą odpisywać na zgłoszenia, tak samo jak supporterzy mogą pisać na Forum :)

A co do walk Gildii, przestańcie wreszcie robić problem z czegoś, bo jest po prostu jednym ze sposobów walki. Przy odpowiednich środkach, można osiągnąć naprawdę wiele :)
 

DeletedUser6763

Guest
Zajęcie sztabu w postmodernie - oczywiście, że możliwe. W tej grze jak ktoś jest sprytny i potrafi dobrze skoordynować akcje to może nie takie rzeczy robić, całkiem legalnie i uczciwie a nawet bez diamentów.
To jest właśnie siła tej gry, że liczy się w ostatecznym rozrachunku spryt i umiejętność analitycznego myślenia.
Jeśli ekipa jest dobrze zorganizowana - tj ma dużo woja i surowców i złapie dobrą porę na atak to nawet sztab może być praktycznie nie do obrony.

Nie ma co pomstować na support i wszystkich dookoła tylko trzeba wyciągnąć wnioski i następnym razem inaczej planować ekspansję na kontynencie :))
 

DeletedUser3876

Guest
(...) I co niektórzy widzieli studnie życzeń z F i inne cuda. Ba, mają je na screenach ;)
Myślałem że opis w prywatnej wiadomości rozwiał wszelkie Twoje wątpliwości. Nie rozumiem dlaczego dalej trzymasz się błędnej teorii i powielasz ją na forum.

A tak - odpisuje na niektóre zgłoszenia supportu (jak Ash wspomniała - Supporterzy piszą na forum). Nie zmienia to faktu mojego "stanowiska".
 

DeletedUser13104

Guest
Jest tutaj na forum grupa doświadczonych graczy, może ktoś zna odpowiedż; w jaki sposób można zdobyć sztab (75 %) obsadzony po zęby różnorakim wojem ?
Dodam tylko, 3 zbite oblężenia przez 3 graczy i sztab padł po 15-tu minutach!!!

Wojtek ja Ci odpowiem. Po prostu trafiles na grupe ludzi ktora okazuje sie byc prawdziwymi "fighter-ami" :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Kolejny temat zamienia się w dyskusje o pracy Teamu i jakieś osobiste wycieczki. Jako, że mało kto faktycznie odnosi się do postu autora, zamykam jako powielanie dyskusji. Mamy już dość wątków o GvG.
 
Status
Zamknięty.
Do góry