Wojny Gildii

  • Rozpoczynający wątek Fumikoo
  • Data rozpoczęcia

Co myślicie o wojnach Gildii ?

  • tak

    Głosy: 3 27,3%
  • nie

    Głosy: 8 72,7%
  • nie wiem

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam.
Nie wiem czy ten temat był już poruszany jeśli tak to sorka :) .
Ale co byście powiedzieli na wojny gildii ?
Na czym miało by to polegać , otóż :
1) "szef" gildii wyzywałby do ataku wybraną przez siebie gildię i obie gildie miały by 8 godzin aby dołączyć do ataku jak i obrony.
Sama walka przebiegała by w sposób pvp bo nie sądzę aby dało się to zrobić inaczej. Ale wracając do tematu , walka zaczynała by się od najsłabszych graczy . Pokonany gracz odpada a ten co wygrał walczy z następnym graczem itd itd.
Może to być dość ciekawe bo wszystko zależy od tego jakie wojsko ustawimy w ataku / obronie.
Pomysł jeszcze nie jest dopracowany idealnie wiem o tym więc proszę nie zrzędzić i narzekać na wszystko.
 

DeletedUser

Guest
4 strony 3 nie na temat i jest fajnie. Tyle ,że ja tutaj w innej sprawie bo chciałem wiedzieć co inni sądzą o czymś takim
 

DeletedUser

Guest
4 strony 3 nie na temat i jest fajnie. Tyle ,że ja tutaj w innej sprawie bo chciałem wiedzieć co inni sądzą o czymś takim

co do wspomnianej dyskusji, to sie mylisz - większość postów jest na temat. tam Mod'y bardziej dbają, by off-top nie trafiał sie w dyskusji. i dlatego ok. 80-90% Twoich postów by tam nie przeszła. bo to niemal czysty off-top, który nic nie wnosi.
 

DeletedUser

Guest
Nex mam gdzieś co się dzieje na innym forum ! chciałem tylko wiedzieć co ludzie sądzą o czymś takim jak wojny gildii.
 

DeletedUser

Guest
walka zaczynała by się od najsłabszych graczy(...)
Pomysł jeszcze nie jest dopracowany idealnie wiem o tym więc proszę nie zrzędzić i narzekać na wszystko.

pomysł jest niedopracowany na maxa.
bo co to znaczy najsłabszy gracz? i czemu to 'najsłabsi' mieliby dostawać największy łomot? bez sensu - jestem na 'nie'.
 

DeletedUser

Guest
tzn od tych co mają najmniej ptk :p
wiesz po to się pisze takie "pomysły" aby móc wszystko dopracować :D
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
pomysł jest niedopracowany na maxa.
bo co to znaczy najsłabszy gracz? i czemu to 'najsłabsi' mieliby dostawać największy łomot? bez sensu - jestem na 'nie'.

Też jestem na NIE i właśnie maluchy i tak dostają łomot bo "wyżsi" muszą TOP-ować w rankingu medali i leją każdego a że przy okazji idzie okraść to kradną...
 

DeletedUser

Guest
tzn od tych co mają najmniej ptk :p

punkty nie świadczą o sile gracza! dwóch graczy może mieć podobną ilość punktów, a może ich dzielić różnica 2 epok.

- - - Zaktualizowano - - -

wiesz po to się pisze takie "pomysły" aby móc wszystko dopracować :D
pomysłów sie nie pisze, by je dopracowywać, ale by je 'oceniać', głosując za lub przeciw nim.

jasne, że pomysły graczy są mniej lub bardziej dopracowane - ale ten Twój pomysł 'poszedł' w złym kierunku. i tego się nie da dopracować. trzeba by pisać od nowa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
to się napisze na nowo to była taka szybka chwile :D wiesz jak to jest xD
 

DeletedUser

Guest
to się napisze na nowo to była taka szybka chwile :D wiesz jak to jest xD

i dlatego proponuję zamknąć ten temat. napisz od nowa, jak będziesz mieć czas. a nie wrzucasz takie niedopracowane ogryzki, które można tylko wyrzucić do śmieci.
 

DeletedUser3669

Guest
pisalem juz kiedys o wojnach gildii ;p podbojach sektorow "gildyjnych" itp wiec temat juz byl ;p
 

DeletedUser314

Guest
Tematów było od masa, a po 1 i najważniejsze FOE mówiło na oficjalnym blogu że takie coś wprowadzą, wiec jak to mówię:
Nie można wymyślić czegoś co już ktoś wymyślił i tworzy - WIELKIE NIE.
 

DeletedUser3669

Guest
nie mogłeś tego napisać normalna mala czcionka ? ;p i tak każdy by zrozumiał :)
 

DeletedUser314

Guest
nie mogłeś tego napisać normalna mala czcionka ? ;p i tak każdy by zrozumiał :)

Gdy było napisane że robią ową rzecz, zawsze pisze dużą, na czerwono, ponieważ uważam, że to ważne, a wszelkie dalsze dywagacje powinny zostać zakończone poprzez zamknięcie tematu albo przeniesie do szuflady ...w sumie powinny być zakładka pomysły realizowane :>
 
Status
Zamknięty.
Do góry