Wnerwiająca animacja przy wygranej walce w mobilce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9827
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za tym, aby zlikwidować animację po wygranej walce w aplikacji mobilnej?

  • Tak

    Głosy: 18 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    18

DeletedUser9827

Guest
Na mobilce po wygranej walce wyskakuje teraz taki mały pop-up z napisem "wygrana". Po jaką cholerę? To tylko przeszkadza, bo

a) zabiera czas
b) zasłania mi połowę moich jednostek i nie wiem, czy są ranne albo w ogóle martwe
c) zasłania również część armii przeciwnika

Przecież tyle lat się w to gra i bez tego wnerwiającego okienka też wiedziałem, czy wygrałem walkę czy nie.
Dodałem też ankietę, aby ludziska mogli się wypowiedzieć czy ta zmiana powinna zostać czy też nie.
 

HuanMing

Książę
Popieram, animacja irytuje i przeszkadza.
Ciekawe jak ja do tej pory wiedziałam czy wygrałam czy przegrałam ;>
 

DeletedUser11629

Guest
Na mobilce po wygranej walce wyskakuje teraz taki mały pop-up z napisem "wygrana". Po jaką cholerę? .

No jeszcze, żeby ten pop-up był rzeczywiście mały... To jest płachta na słonia, a nie pop-up! Nie wiem, ile razy można było pisać, że wyskakujące osiągnięcia są mega irytujące - rozwiązanie suportu było jedno: z czasem będą pojawiać się rzadzej... No brawo, tylko to rozwiązanie nie działa przy bitwach, więc co nowego mądrego wymyślą supki?
 

DeletedUser9827

Guest
Dzisiaj rano wstałem i chciałem sobie zrobić pierwsze wyprawy na lajcie na telefonie - no po prostu ta animacja jest tak wkurzająca, że brak słów.
Ankieta też jest jednoznaczna. Może ktoś z zespołu się wypowie?
 

DeletedUser9827

Guest
Jeszcze ta zupełnie niepotrzebna animacja zasłania nawet, ile punktów się zdobyło za walkę. Dzisiaj rano stoczyłem kilka walk na telefonie, ale po prostu się nie da. Co za kretyński pomysł. KIEDY ZOSTANIE ZLIKWIDOWANY?
 
Do góry