WITAM WSZYSTKICH! (sensei strong)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15966
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15966

Guest
WITAM WSZYSTKICH JESTEM NOWICJUSZ I MAM NADZIEJE ZE MOGE LICZYC NA WASZA POMOC. POZDRAWIAM
 

DeletedUser15966

Guest
MUSZE TO KWESTIA MOJEGO ZDROWIA,WALCZE Z TYM I MAM SUKCESY,ZACZYNAM WIDZIEC WLASNIE TE DUZE LITERY. JEZELI KOMUS PRZESZKADZA TO PRZEPRASZAM.
 

DeletedUser14004

Guest
W takim razie chociaż używaj przecinków i takiego przycisku "alt" na klawiaturze.
 

DeletedUser15966

Guest
OK POSTARAM SIE KOLEGO ALE NIE WYMAGAJ ZBYT WIELE OD POWRACAJACEGO DO ZDROWIA WETERANA.
 

DeletedUser12062

Guest
Dobrze może powróćmy do meritum czyli powitania. Witaj !! Może napisz coś więcej o sobie ;)

I odstawmy na bok te spory ;).
 

DeletedUser15966

Guest
Dobrze może powróćmy do meritum czyli powitania. Witaj !! Może napisz coś więcej o sobie ;)

I odstawmy na bok te spory ;).
Ok, ja ich nie zacząlem. Witaj, jestem weteranem mam za soba ponad pół roku spania ,leże w szpitalu i jak widać staram się nie oszalec i wypełnic czas tu. Po za gra,czytam zawsze czytałem, kiedyś malowałem i robiłem tatuaze w wolnych chwilach po za slużba.
 

DeletedUser12062

Guest
W takim razie pozostaje mi życzyć szybkiego powrotu do zdrowia i radości z tej Gry ;):):). Czas zapewne zabije skutecznie, możesz mi zaufać ;)
 

DeletedUser15966

Guest
Dobrze może powróćmy do meritum czyli powitania. Witaj !! Może napisz coś więcej o sobie ;)

I odstawmy na bok te spory ;).
Widze masz obrazek Beksińskiego , dla mnie jest,był mentorem. A ten akurat jest dla mnie i wielu innych wyjątkowy,zawiera częśc naszego credo ,semper fidelis in hoc signo vinces.
 

DeletedUser12062

Guest
A dziękuję ale absolutnie nie uważam abym był jedyny. Jest tu wiele ciekawych użytkowników ;).

Tak Beksiński, jakoś wyjątkowo lubię ten obraz, chociaż w albumie, który nałogowo wraz z bratem jako dzieci przeglądaliśmy, tego akurat nie było ;). Dopiero później go odkryłem ;). Trzeba przyznać, że miał wyjątkowy choć nietypowy sposób prezentacji ;)
 

DeletedUser15966

Guest
Napewno, ale przyznasz że przywitanie miałem nie lada sobie dobre. Poprosiłem tu pielęgniarza i mi poustawiał wszystko że mogę już pisac normalnie. Mam nadzieję że już mi dadza spokój z tym.hahahaha a co Beksińskiego to jak jeszcze malowałem byłem na warsztatach z jego udziałem. nie zapomniana chwila.
 

DeletedUser12062

Guest
A bo to trzeba wszystko na spokojnie. Wiadomo, że większość użytkowników jest wyczulona na pisanie z Capslokiem, ale z drugiej strony należy uznać racjonalne wytłumaczenie. Sprawa jest załatwiona i raczej nie ma co wracać i rozgrzebywać jej na nowo ;). Szkoda nerwów.

No tak to musiała być zdecydowanie niezapomniana chwila :):):)
 

DeletedUser15966

Guest
Mam pytanie, chce dodac towar do skarbca gildii a ukazuje mi sie info wkrótce, czy chodzi wyższy poziom czy to sprawy techniczne.
 

DeletedUser12062

Guest
Zapewne jesteś w epoce brązu a towarów z tej epoki do skarbca dodać nie można (nie ma GvG w tej epoce)
 

DeletedUser15966

Guest
Acha , rozumiem. Dziekuję i pozdrawiam. A tu coś ode mnie,na pamiątkę.
images (2).jpg
 

DeletedUser15966

Guest
Dziękuje w imieniu kolegów,ten kraj niszczy tych twardych ludzi,służba to niedzielna igraszka w porównaniu z życiem jakie zgotowało nam to panstwo......po służbie,szczególnie wteranom.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Dziękuje w imieniu kolegów,ten kraj niszczy tych twardych ludzi,służba to niedzielna igraszka w porównaniu z życiem jakie zgotowało nam to panstwo......po służbie,szczególnie wteranom.
Już troszkę słyszałem jak się weteranom kraj odpłacił, od pewnego weterana który prowadzi klan w grze WoT, chociaż za wiele nie pamiętam bym o tym mógł dyskutować :)
 

DeletedUser15966

Guest
Cały świat się śmieje z nas,że umieją tylko przypiąć medale podczas wielu świat ....ale temat nie ciekawy na takim zacnym forum znakomitej gry. Pozdrów tego wetarana odemnie .
 
Do góry