Witam Was - SkyThane

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8996
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8996

Guest
No przecież nie będę gorszy ;)

Ale zbyt wielkiego ruchu to tu nie ma :p
 

DeletedUser9756

Guest
Największy ruch jest chyba u kobiet w tej chwili :) Np. siorpki :p

Wniosek? Zmień płeć :haha:
 

DeletedUser8996

Guest
Nie, to chyba wtedy za dużo problemów bym miał :p
I butów ;)
 

DeletedUser8110

Guest
Buty są spoko :D nie wiem o co Wam chodzi... Posiadanie 4 par trampek jest przecież normalnym zjawiskiem :D
Kurcze no dziwisz się, że cisza... Opowiedz coś ciekawego o sobie, bo tak to nawet nie ma punktu zaczepienia do pytań ;)
 

DeletedUser9756

Guest
Powiedz, że jesteś skromniejszy i ładniejszy od siorpki, to na pewno zrobi się głośno :p
 

DeletedUser8996

Guest
Buty są spoko :D nie wiem o co Wam chodzi... Posiadanie 4 par trampek jest przecież normalnym zjawiskiem :D
Kurcze no dziwisz się, że cisza... Opowiedz coś ciekawego o sobie, bo tak to nawet nie ma punktu zaczepienia do pytań ;)

No to tak, oczywiście jestem skromniejszy to racja, co do tego czy ładniejszy to już bym polemizował :p

A interesuje się najbardziej grafiką komputerową, to znaczy:
Montowanie filmów, zgłębiam też tajniki photoshopa ;)
Może kiedyś zacznę się bawić w animacje, ale na razie to muszę sobie kompoa zmienić :)

Kiedyś zrobiłem szablon strony w photoshopie, ale poległem na kodowaniu z .PSD do HTML, muszę to jeszcze poćwiczyć ;)


A po za grafiką, no to wiadomo: FoE, no i inne gry, zwykle RPG, ale w FPS'y też gram, moją ulubioną grą/serią jest chyba:
Mass Effect albo Gothic, nie jestem w stanie stwierdzić, to całkiem różne gry, ale obie mają "to coś" według mnie :)

Uwielbiam też czytać książki, mój typ to: fantasy, ale innymi rodzajami też nie pogardzę ;)
Czasami sobie powędkuje jeszcze, no może coś złowię, też czasami ;)

I jeszcze jedno, w tym roku udałem się na 10 - dniowy spływ kajakowy i chyba będę to teraz robił regularnie, spływ kajkowy, bardzo fajna forma rozrywki, sczególnie ze swoją zwariowaną ekipą :)

No, to by było na razie chyba na tyle, możliwe, że coś przegapiłem ;)
 

DeletedUser8996

Guest
A jakie książki na przykład :)?

Polecam na powieść Tomasza Ziemiańskiego: "Achaja" (3 tomy)
No i kontynuację też: "Pomnik cesarzowej Achaji" ( na razie 2 tomy, 3 w trakcie tworzenia)
Oczywiście też: Cała seria "Gry o tron"
Seria: "Gone"
Seria: "Eragon"
Seria: "Felix, Net i Nika"
No i oczywiście: "Władca pierścienia" i "Hobbit"

Mógłbym jescze trochę powymieniać, ale te najbardziej chyba mi w pamięc zapadły, no i też bardzo dużo tytułów zapomniałem, bo nie jestem w stanie tego wszystkiego spamiętać ;)
 

DeletedUser8996

Guest
To by chyba było FoE ;)
No i jeszcze jeśli chodzi o takie aktywne, to pływanie ;)
 

DeletedUser

Guest
Widzę na tym forum same mole książkowe :) Może czas założyć jakiś temat stricte literacki ;)
 

DeletedUser8996

Guest
Mnie się wydaje, że było coś takiego gdzieś, ale nie mogę znaleźć, więc może mi się śniło ;)
 
Witam również
... no , pewnie miłośników dobrej książki znalazło by się więcej . Interesuję się historią ( pewnie nikogo to nie obchodzi ha ha ) i tego typu książeczki preferuję . Historia również doprowadziła mnie do tej gry , chociaż teraz epoki i czasy troszkę mi się wymykają spod kontroli , ale kto wie ..... może kiedyś zmienię swoje miasteczko i wrócę do epoki średniowiecza ....... Póki co , jest jak jest a aktualnie czytam sobie : " Za Rzeką Czasu " ......
pozdrawiam
 

DeletedUser8996

Guest
Marzenie?
Hmm

Moim marzeniem jest posiadanie dużej ilości pieniędzy :p



PS: Żartowałem, tak naprawdę to moim prawdziwym marzeniem jest spływ po Amazonce, ale to wymaga dużo wiedzy, umiejętności i kasy ;)
No i jeszcze chciałbym objechac cały świat, no przynajmniej te co ważniejsze miasta, no ale do tego to już trzeba bardzo duzo kasiory :)
Chociaż, może pojadę stopem i będę miał własny program: "Stopem dookoła świata", a ocean przepłynę drewnianą łódką rybaka, którą oddał za darmo, bo i tak już żadnego z niej pożytku :)
 

DeletedUser8996

Guest
Dobry, dobry ;)
Bo Ci się klawiatura rozleci od tego dzień dobry . :p

szachimat nie pozoli, żeby kogoś nie przywitano ;)
 

DeletedUser8996

Guest
Witam ponownie!
Nie było mnie jakiś rok, ale w końcu wróciłem.
Teraz muszę dużo nadrobić :p
 
Do góry