Winiarnia Tartak itp. na poczatek gry

  • Rozpoczynający wątek reasonek
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Opłaca sie budowac winiarnie tartak bo na moj gust jest to nieoplacalne na samym poczatku gry co sadzicie?
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Winiarnia Tartak itp. na poczatek gry

Nie wiem jaki masz poczatek, ale ja zbudowalem winiarnie+tartak i to raczej przydalo sie...odblokowanie technologii zolniezy kosztuje 18 wino, trudno to zebrac, jak produkuje sie 2 szt./ 8h

drewno mozesz wymienic na wino u handlarza npc co tez jest plusem...
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Winiarnia Tartak itp. na poczatek gry

taa, w stosunku 10:1 co wcale nie jest plusem, nazwałbym to nawet czyms nienormalnym ;)
 

DeletedUser1698

Guest
Ja buduje tylko to do czego mam bonus bo robienie 2 na 8h jest męczące.
 

DeletedUser

Guest
Po pierwsze, wszelkie surowce są bardzo potrzebne do rozwoju osad i dalszych odkryć. Nikt nie każe wymieniać się z Handlarzem NPC - wstąp do gildii i wymieniaj się z innymi graczami z gildii w stosunku 1:1 i to bez kosztu w postaci punktów rozwoju. Pamiętaj że z reguły produkujesz tylko 2 surowce z 5 z danej epoki, resztę musisz pozyskać z handlu. Już z samej tej kwestii opłaca się zostać członkiem gildii.
 

DeletedUser2469

Guest
A jak zbudować winnice ? Pierwsza ziemia jaką zdobyłem to właśnie winnica. Na drugiej ziemi było powiększenie terenu - to znalazłem bez problemu i powiększyłem obszar pod budowę.

gram dopiero drugą godzinę
 

DeletedUser1724

Guest
Wszystkie budynki wraz z dekoracjami, drogami do budowy masz w menu w dolnym lewym rogu pod pierwszą ikonką u góry (ręka trzymająca młotek). Klikasz w tą ikonkę, rozwija Ci się menu budowy w którym znów po prawej stronie masz 8 zakładek. Po najechaniu na nią i zatrzymaniu kursora wyświetla Ci się opis co to jest, a gdy klikniesz w interesującą Cie kategorię budowy oczom ukazuje się to co możesz zbudować.

Winnice jak i inne budynki produkujące produkty (wino,drewno, kamień itd.) masz w 3 ikonce w tym menu budowy (takie 3 cegły).

Pozdro
 

DeletedUser

Guest
tylko zeby tam byly jakies budynki do wyboru najpierw trzeba zbadac odpowiednia technologie
 
Do góry