Wieże Zwycięstwa na późniejszym etapie gry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18809
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18809

Guest
Witam. Mam pytanie, do bardziej zaawansowanych graczy. Czy wieże zwycięstwa są bezużyteczne na późniejszym etapie gry?
Chodzi o ilość medali a zapotrzebowanie. Obecnie jako tako dają rade, co tydzień przynosząc z 800 medali łącznie. Może niewiele, ale jakoś przybliża to do rozszerzenia. Czy w miare postępu beda to raczej budowle do usunięcia?
 

Wielki Zdobywca

Szlachcic zagrodowy
Zdecydowanie do usunięcia, na późniejszym etapie całkowicie zbędny budynek. Zamiast tego stawiaj wieże sygnałowe.
 

DeletedUser14806

Guest
Na pózniejszym etapie? Te budynki na każdym etapie gry są gorsze niż ozdoba bo ozdoby dają więcej punktów do rankingu niż ta wieżyczka. Nie dość ze medale tylko raz na tydzień w ilościach co tu dużo mówić śmiesznych to jeszcze daje marne punkty do rankingu jak na budynek eventowy, to już lepiej postawić sobie w tą kratkę zwykłą drogę z aktualnej epoki i będzie większa korzyść. Szczerze? koloseum które jest tak obśmiewane daje więcej niż te wieżyczki, oczywiście na wczesnym etapie gry bo chociaż nie jest male to daje medale codziennie i dodatkowo zadowolenie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18809

Guest
Mnie tam ranking w ogóle nie obchodzi, ale właśnie zastanawiałem się nad tym, że ta ilość medali - mimo, że z epoką rośnie - to w porównaniu z zapotrzebowaniem na medale przy rozszerzeniach jest coraz bardziej marna.
Dzięki za odpowiedzi, właśnie widzę, że większość osób jedzie te wieże, że są bezużyteczne. I tak też chyba zrobię, zwolnie sobie miejsce na wieże sygnałowe.
 

DeletedUser14806

Guest
No ok ranking nie obchodzi ale dałem ci tylko przykład jak słaby to jest budynek i jak mało wartościowy pod każdym możliwym względem.
 

DeletedUser12062

Guest
Rot ale jednak na początku gry gdy medali brakuje nawet Koloseum jest pomocne ;). A wieże znikną tak szybko jak ów Koloseum gdzieś pewnie koło wczesnego lub epokę później. Kolega, który zadał pytanie sam to wyczuje kiedy z zadań powtarzalnych zacznie dostawać dużo więcej medali niż z wież, które dają raz na tydzień. Kiedy na rozszerzenie kolejne musiałby nawet ze 100 wież w mieście zbierać 2 lata ;). Tak więc odpowiedź jest jedna: na początku gry ok ale bardzo szybko znikną ;)
 

Von Grun

Wicehrabia
A na początku gry to niby do czego one pomocne? Dają kila szt medali raz na tydzień, a z losowych można ich zebrać po kilkanaście, kilkadziesiąt dziennie w zależności od szczęścia. O inwestycji w perły nie będe pisal bo tam mozna zgarnąć setki medali za wrzut na premiowane miejsce. Było już pisane w jakimś temacie. Przy obecnym stanie gry ten budynek stracił rację bytu nawet jako zapchajdziura.
 

DeletedUser18809

Guest
Chciałbym teraz wspomnieć, że dwa miesiące temu, idąc za Waszymi poradami, usunąłem wszystkie Wieże Zwycięstwa. Dzięki za pomoc w podjęciu decyzji, bo bez wątpienia była właściwa. Po tym czasie bez nich nie zauważyłem żadnych strat w zdobywaniu medali i potwierdzam, że budynek ten jest rzeczywiście nieprzydatny i niepotrzebny. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam - Tomasz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry