[Budynki] Wieża Zwycięstwa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17393
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł się wam podoba?

  • Tak, oczywiście

    Głosy: 3 42,9%
  • Nie, beznadzieja

    Głosy: 1 14,3%
  • Mi to tam jest obojętne

    Głosy: 3 42,9%

  • W sumie głosujących
    7

DeletedUser17393

Guest
*Na początku chce dodać, że przez przypadek dodałem nazwę, która już istnieje, więc została ona zmieniona (nie patrzcie w tytuł proszę :p.*Wieża wojownictwa byłaby dodana kiedy gracz wygra konkurencje w wieży z danej epoki (no tej na mapie). Zajmowałyby ona 1x1 i dawała określoną liczbę medali na dzień. Każda z tych wież miałaby swoją określoną epokę - czyli wygramy wieże w ep. brązu, no to dostajemy wieże z epoki brązu. Możemy być nawet w Arktycznej przyszłości, ale dostaniemy tą z brązu. Każdy gracz mógłby wygrać tylko jedną wieże z danej epoki - czyli jeżeli wygra się wieże ze wczesnego, i drugi raz wygra się konkurencje w tej epoce - nie dostanie się jej. Dawała by ona dzienny przychód zależny od epoki, np. taki
ep. brązu - 1 medal
ep. żelaza - 2 medale
itd. by rosło z każdą epoką o jeden medal więcej. Nad wyglądem jeszcze nie myślałem, jeżeli ten pomysł przejdzie to twórcy gry mogą wykazać się wyobraźnią :p. Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17393

Guest
Oczywiście jeżeli nie podoba wam się ten pomysł, wskazane jest uzasadnienie waszego zdania :). Zresztą jak się wam podoba, możecie też coś tutaj napisać :)
 

DeletedUser6543

Guest
wz.jpg
Nie rozumiem. Wieże zwycięstwa są już w grze, więc prochu nie wymyśliłeś:)
Sam pomysł, by plus medali dostawać ten budynek, jest ok.
Jednak, by w epoce arktycznej dawała ona powiedzmy 5 medali- bez sensu, nikt by jej nie stawiał;)
 

DeletedUser17393

Guest
Jednak, by w epoce arktycznej dawała ona powiedzmy 5 medali- bez sensu, nikt by jej nie stawiał;)
Na seriooo? Sprawdźmy:
Brąz - 1
Żelazo - 1
Wczesne Średnio - 3
Rozkwit - 4
Jesień - 5
Kolonialna - 6
Przemysł - 7
Postępowa - 8
Modern - 9
Postmodern - 10
Współczesność - 11
epoka Jutra - 12
Przyszłość - 13
Arktyczna przyszłość - 14
O takie coś mi chodziło XD
 

DeletedUser6543

Guest
Nieopłacalne jest zajmowanie nawet jednej kratki dla 14 medali:)
Zobacz na zdjęciu, które wkleiłam, ile daje ZW i pomyśl, kto by chciał to stawiać, w Twojej wersji?
 

DeletedUser17393

Guest
lol, najpierw piszesz, żę ci się podoba a potem mówisz, że beznadzieja :haha:
 

DeletedUser6543

Guest
Pomysł mi się podoba, ale w mojej epoce bym chciała wieżę, która daje 230 medali a nie 14; więc nie podoba mi się tylko proponowana przez Ciebie liczba medali:)
 

DeletedUser17393

Guest
Pomysł mi się podoba, ale w mojej epoce bym chciała wieżę, która daje 230 medali a nie 14; więc nie podoba mi się tylko proponowana przez Ciebie liczba medali:)
Z tego co pokazałaś na ss'ie to wieża zwycięstwa daje medale co tydzień?? A moja wieża dawałaby codziennie :)Więc
14 x 7 = 98
Czy to aż taka wielka strata? Na plus budynek daję też to, że można mieć tylko jeden z danej epoki ;).
 

DeletedUser2383

Guest
Mając arkę 90% ludzie mają po 50k medali dziennie. Na choinkę mi te "drobniaki", które proponujesz?
 

DeletedUser14685

Guest
Sam pomysl, aby za wygranie wiezy PvP dostac nagrode jest bardzo fajny, ale budynek dajacy medale raczej zbedny. Teraz duzo osob ma Arke na 80 lvl i medale juz nie sa im potrzebne :)
 

DeletedUser15959

Guest
A nie prościej, by w profilu gracza się po prostu pojawiały pucharki tak, jak jest to obecnie w gildiach? I to w zasadzie tylko tak w celach statystycznych, bo za wygranie wiezy już jest nagroda i nie potrzeba kolejnej, a już szczególnie takiej, która zagracałaby miasto i zajmowała cenne miejsce czy nawet zagracała ekwipunek już i tak zagracony dostatecznie.

Takoż pod nickiem byś miał złote, srebrne i brązowe pucharki, a po najechaniu na nie pojawiałby się mouseover z wypisanymi szczegołami, a więc rozbiciem tych złotek na epoki

Ewentualnie niech się te wieżyczki pojawiają poza miastem niezaleznie od gracza (np koło tawerny, nad jeziorkiem itd, szerokie pole do popisu) i niech dają bonus pasywny, który nagrodzi wysiłek, np. 5% zniżki na odblokowywanie slotów w budynkach militarnych tejże epoki lub szybsze szkolenie jednostek tejże wygranej epoki
 

DeletedUser17393

Guest
Mając arkę 90% ludzie mają po 50k medali dziennie. Na choinkę mi te "drobniaki", które proponujesz?
Większość ludzi z niższych epok, np. żelazo, wczesne, nawet jesień nie ma takich arek a tym bardziej nie mają Arek na wysokich poziomach, i im to się może przydać:)

Sam pomysl, aby za wygranie wiezy PvP dostac nagrode jest bardzo fajny, ale budynek dajacy medale raczej zbedny. Teraz duzo osob ma Arke na 80 lvl i medale juz nie sa im potrzebne :)
Wiem, że zbędne, ale tylko dla tych co mają te arki. A jest ich..... kilka (przynajmniej tych, którzy mają ją 70+) i tak samo jak napisałem ta nagroda bardziej się przyda ludziom z niższych epok.
Pozdro
 

DeletedUser17393

Guest
A nie prościej, by w profilu gracza się po prostu pojawiały pucharki tak, jak jest to obecnie w gildiach? I to w zasadzie tylko tak w celach statystycznych, bo za wygranie wiezy już jest nagroda i nie potrzeba kolejnej, a już szczególnie takiej, która zagracałaby miasto i zajmowała cenne miejsce czy nawet zagracała ekwipunek już i tak zagracony dostatecznie.

Takoż pod nickiem byś miał złote, srebrne i brązowe pucharki, a po najechaniu na nie pojawiałby się mouseover z wypisanymi szczegołami, a więc rozbiciem tych złotek na epoki

Ewentualnie niech się te wieżyczki pojawiają poza miastem niezaleznie od gracza (np koło tawerny, nad jeziorkiem itd, szerokie pole do popisu) i niech dają bonus pasywny, który nagrodzi wysiłek, np. 5% zniżki na odblokowywanie slotów w budynkach militarnych tejże epoki lub szybsze szkolenie jednostek tejże wygranej epoki
Skoro masz tyle pomysłów to czemu nie zrobisz oddzielnego działu?
 

DeletedUser17395

Guest
niezle, niezle przydatne dla tych nizszych epok, ale w tych wiekszych powinno dawac wieksze bonusy, np. co ere razy dwa czy cos
 

DeletedUser17290

Guest
pomysł dobry, nagroda słaba, nawęd gdyby dawała w danej epoce tyle co wieża zwycięstwa /5 ponieważ daje co dziennie, w ostateczności taka nagroda jest spoko dopóki ktoś robi walki po medale.
ale to i tak trochę marnotrawstwo tego pomysłu, lepiej aby nagrodą było coś bardziej użytecznego.
 
Do góry