Wieża Galaty - komentarze

Mark R

Wójt
@midh to wg. twojej klasyfikacji jestem noobem :) Spoko nie obrażam się tylko nie wiem czym sobie zasłużyłem. Perła jest mała, daje surowce i jeszcze 50 % szans na odparcie plądrowania. Nie jest to jakiś strasznie opłacalny budynek, ale żeby tak jechać po tej perle tylko dlatego że w końcu ludzie mają realną szansę zablokować plądrowanie skoro nie ma się wpływu na wynik walki obronnej...

CO do samych zmian w perle - uważam że to nie w porządku. Z drugiej strony był/jest czas by ją jeszcze postawić za free
 
Ostatnia edycja:

midh

Wójt
Kurczę to grubo ponad połowa topek serwerów to nooby. ciekawe jak oni zaszli tak daleko?
nieeee, niektorzy to handlarze, niektorzy stawiaja ja dla fantazji ( wspomnialem o grupie kolekcjonerow ) a niektorzy to faktycznie nooby, a jak to sie stalo ze zaszli tak daleko ? CZAS ... w tej grze kazdy moze byc koksem, z ta roznica, ze niektorzy mniej rozgarnieci lub posiadajacy mniej czasu na gre robia to w 6 lat a niektorzy w 3
 
Trudno się z Toba nie zgodzić, @midh Zmiana w sumie nie zmienia za wiele, jedynie trudność w postawieniu, ale jak ktoś będzie chciał, to co za problem.
 

Borisel

Hrabia
Kurczę to grubo ponad połowa topek serwerów to nooby. ciekawe jak oni zaszli tak daleko?
Wszyscy jesteśmy noobami - chyba miał rację chłopak , że Arki i inne perły to zło . Co do tej perły jest ciekawa jako towarówka - 3x3 i daje towary - kto by z niej nie korzystał ? Bonus jakiś na odparcie plądrowania też może być (na 80 lvl widziałem że ma niecałe 48% odparcia ) . Ale zgadzam się , że poszkodowana zostanie perła Muzeum Atlantydy oraz Voyager .
 

chemik12

Wicehrabia
No cóż, ci co dziś wpłacali ludziom w tą perłę jeszcze rano to się zdziwią że z powrotem dostaną mniej....mimo ogłoszenia.
 
Do góry