Wielkość ratusza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser437
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser437

Guest
Biorąc pod uwagę to że z ratusza nic nie ma praktycznie ;nie liczę 500 złota bo to tylko na początku gry dużo ,ale póżniej nie za bardzo-to czy ratusz musi być taki duży -zajmować tyle miejsca??Największy budynek w którym nic się nie dzieje:(:(
 

DeletedUser14

Guest
Odp: Wielkość ratusza

Nom Ratusz jest trochee dużyyyyyyy i daje tylko 500 złota/24h. Ratusz odpowiada za wszystkie budynki, dlatego droga z ratusza musi być odprowadzona do budynków
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Wielkość ratusza

Hehe ,procesor w kompie jest mały a zobacz za ile spraw odpowiada ;) wielki, nie znaczy że ma większe możliwości :D
 

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
Odp: Wielkość ratusza

Co za różnica, każdemu zajmuje tyle samo miejsca, a w końcu ratusz to ratusz siedziba władz więc musi być najbardziej reprezentacyjnym budynkiem. Jeśli zostanie zmniejszony to balans gry sprawi że i tak miejsce będzie deficytowe. Jedyne co mi się w nim nie podoba to fakt iż produkuje tylko złoto, a moim zdaniem powinien również dawać niewielką ilość narzędzi.
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Wielkość ratusza

No własnie.Bo nie chodzi mi tyle o jego wielkość , co o bezużyteczność w porównaniu do wielkości.
 

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
Odp: Wielkość ratusza

W sumie pełni jeszcze funkcję magazynu i to nieplądrowalnego :D
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Wielkość ratusza

A tam przeżywasz ;P
Nie jest wcale taki duży i wcale tak dużo miejsca nie zabiera ;P
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Wielkość ratusza

No ale moglby ewoluowac z kasa jak z wygladem a nie we wczesnym sredniowieczu dalej mam 500 zlotka...
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Wielkość ratusza

Akurat to sie zgodze. Powinno co epoke o kolejne 500 więcej. Czyli w brązie - 500, w żelazie 1000 itd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9

Guest
Odp: Wielkość ratusza

Spam usunięty, proszę nie schodzić z tematu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser437

Guest
Odp: Wielkość ratusza

To nie był spam skoro był na temat ratusza , tyle że trochę z innej beczki :):) Więcej luzu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wielkość ratusza

Uważam, że wielkość ratusza jest odpowiednia , kwestia ze nic on nie daje , poza 500 złota na dobę i ochroną surowców.
Nie wiem czy to odpowiedni temat , ale zaproponował bym inne rozwiązanie dla ratusza.

1 Ilość złota proponował bym procentowo od ilości pracujących mieszkańców w ciągu doby . Forma zbierania podatków.
2 Proponowałbym też procent (np 10%) więcej , od tego w jakiej erze się aktualnie znajdujemy
1 era 0%
2 era 10 %
3 era 20%
4 era 30%
5 era 40%

3 Proponował bym też , żeby w ratuszu zrobić Bank , dla zlota , zaopatrzenia i surowców tj, drewna , kamieni itd.
Wkładalibyśmy tam te rzeczy i dostawali na określony czas i dostawali byśmy odpowiedni % z tego po upływie tego czasu . Ta forma płatna za diamenty, czym czas dłuższy tym wiecej wyciagamy ale i wiecej za to trzeba by bylo diamentów zapłacić.

Oczywiście to jest przykład

Pozdrawiam

piuss
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wielkość ratusza

Ja sobie go postawiłem w prawym górnym rogu i wcale tak dużo miejsca nie zajmuje :)
 

DeletedUser602

Guest
Odp: Wielkość ratusza

PS.

Ilość kratek mu się nie zmieniła przez to, że w rogu stoi. To tylko Twoje złudzenie...

Pogi: Usunięto fragmenty wypowiedzi nie związane z tematem dyskusji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wielkość ratusza

Wielkość kratek się nie zmieniła. Ale on wcale dużo ich nie zajmuje, wystarczy dobrze rozplanować wioskę.

Pogi: Usunięto fragmenty wypowiedzi nie związane z tematem dyskusji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry