Wielkanoc w FoE - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
moze ktos wie:
1. czy schowanie jajka bedzie wykluczało motywowanie i restauracje na 24 godziny,
2. czy epoka z której pochodzi dana ozdoba bedzie miala wpływ na ilość chowanych jajek,
 

DeletedUser1539

Guest
odp 1 - tak
odp2 - nie to jest losowo

a moje pytanko czemu tylko 20 dni ten event jak tam chyba na jeden budynek trzeba zebrac 400 jajek ;/
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Tak jest ustalonę przez firmę i tak zostanie wprowadzone.
Budynek 400 jaj to od jednostki Rogue, a jest studnia dająca losową nagrodę za 500 jajek.
 

DeletedUser5906

Guest
Czyli , że jak nie posiadam żadnej dekoracji , to "lipa" i nikt u Mnie nie będzie mógł ukryć żadnego jaja ?
 

DeletedUser5598

Guest
"Zajączki kicające tu i ówdzie schowają pisanki za statuami, rzeźbami, krzewami i innymi dekoracjami." Najwyraźniej tak.
 

DeletedUser

Guest
Muhahaha!! ja się na to przygotowałem mam miejsca na 50-70 dekoracji:)))

- - - Zaktualizowano - - -

Policzyłem i wyszło 67:))
1 pytanko- czy dekoracja zależą jaką jakość jajek dostaniemy np. mam same z kolonialnej i wypadają po 5-50 a jak z żelaza to po 1-5??
 

DeletedUser4922

Guest
1 pytanko- czy dekoracja zależą jaką jakość jajek dostaniemy np. mam same z kolonialnej i wypadają po 5-50 a jak z żelaza to po 1-5??

jakbyś przeczytał post 2 i 3 to byś znam odpowiedź na swoje pytanie ;) epoka ozdoby nie ma wpływu na ilość jajek
 

DeletedUser

Guest
Nie mam ani jednej dekoracji, bo ludzie dodawali mi po 20+ do zadowolenia ludzi.
Mam nadzieję, że ogarną się jakoś z tym jak trzeba będzie jajka dawać.

Teraz moje pytanie:
Czy ta studnia po zakupie będzie przez cały okres gry.
 

DeletedUser

Guest
zacznie się budowa ozdóbek ;)
a tak przy okazji to cały EVENT zapowiada się jako 'Pushing Wielkanocny':
Nie pozostańcie dłużni i schowajcie pisanki w miastach swoich sąsiadów oraz sojuszników, by pomóc im zdobyć środki na zakup cennych przedmiotów z świątecznego sklepiku.
.... będą jaja ;)
 

DeletedUser

Guest
Czy będzie szansa na zdobycie planu PA przez "króliczą" akcję?
 

DeletedUser314

Guest
[video=youtube;51CdQsjBGO0]http://www.youtube.com/watch?v=51CdQsjBGO0[/video]

:>
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Teraz moje pytanie:
Czy ta studnia po zakupie będzie przez cały okres gry.

Tak będzie, zresztą czy komuś zniknął sam budynek eventowy kiedyś? :D ;>
Budynki zostają, a te nawet mają swój dodatek, że zmieniają epokę wraz z właścicielem budynku ;)
Czyli jak masz studnie w epoce brązu postawioną i wejdziesz w epokę żelaza to studnia też wejdzie w epokę żelaza tak samo jak ratusz (ale nie zmienia wyglądu) i będzie dawać większe "profity" czyli losowo: diamenty (rzadko chociaż jednemu na becie u nas w gildii poleciało 50, a jest w przemyśle), punkty rozwoju (jak masz 10 pkt na pasku to wyskoczy komunikat że nie możesz zebrać więc nie ma co się martwić), medale, zaopatrzenie oraz monety.

W epoce wczesnego średniowiecza leci po 1050 monet/zaopatrzenia/2 punkty rozwoju i chyba 4 medale (tego nie jestem pewien bo nie pamiętam jak mi poleciało).
Oczywiście nie tylko to leci - to co wyżej napisałem to jest jedna z możliwości (ilości się zgadzają tylko) co może wylecieć.

Czy będzie szansa na zdobycie planu PA przez "króliczą" akcję?

Tak, o ile "jajkowana" ozdoba jest powyżej epoki kamienia.
 

DeletedUser

Guest
Zamiast podzielić się jajkiem z rodziną, podzielę się z Wami w krzakach... Jakkolwiek to brzmi :D
 

DeletedUser

Guest
moze ktos wie:
1. czy schowanie jajka bedzie wykluczało motywowanie i restauracje na 24 godziny,
2. czy epoka z której pochodzi dana ozdoba bedzie miala wpływ na ilość chowanych jajek,

można zostawić jajko i dodatkowo motywować lub restaurować, jak byk jest napisane w ogłoszeniach, Wielkanoc w FoE...

"Jeżeli będziesz mieć dostępną przynajmniej jedną akcję, otrzymasz możliwość ukrycia pisanki w odwiedzanym mieście (wraz z opcją motywacji i odrestaurowania):"

mistrzsivy nie masz racji...
 

DeletedUser

Guest
Budynki zostają, a te nawet mają swój dodatek, że zmieniają epokę wraz z właścicielem budynku
Czyli jak masz studnie w epoce brązu postawioną i wejdziesz w epokę żelaza to studnia też wejdzie w epokę żelaza(...)

bzdura, mam cmentarz z jesieni i nadal jest z jesieni
 

DeletedUser4922

Guest
można zostawić jajko i dodatkowo motywować lub restaurować, jak byk jest napisane w ogłoszeniach, Wielkanoc w FoE...

"Jeżeli będziesz mieć dostępną przynajmniej jedną akcję, otrzymasz możliwość ukrycia pisanki w odwiedzanym mieście (wraz z opcją motywacji i odrestaurowania):"

mistrzsivy nie masz racji...

i po co mylisz graczom ? ? ? albo rozdajesz jajka albo motywujesz ! nie można zostawić jajka i zmotywować tego samego gracza w jednym czasie !

bzdura, mam cmentarz z jesieni i nadal jest z jesieni

Zmiana epoki dotyczy tego jednego konkretnego budynku, czyli fontanny. Nie ma mowy o poprzednich :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
a co z budynkiem rouges jesli jednostki są dostępne za jajka to jak bedzie je mozna kupic po evencie...?
 

DeletedUser

Guest
a co z budynkiem rouges jesli jednostki są dostępne za jajka to jak bedzie je mozna kupic po evencie...?

po ewencie jednostki rouge będziesz mógł szkolić w koszarach jeśli sobie je kupisz za jajka i postawisz w mieście, natomiast do samej produkcji rouge w koszarach jajka nie są potrzebne... jajka są potrzebne do odblokowania "slotów"....2 pierwsze sloty masz za darmo, natomiast kolejne 2 możesz kupić za jajka lub diamenty a 5 slot tylko za diamenty...

Jeżeli dobrze zrozumiałam to budynek kupujesz za jajka. Jednostki szkolisz już normalnie.

tak dobrze zrozumiałaś :)

ps. ja bym tak bardzo się nie podniecał tą jednostką, jej "produkcja" trwa 24h.... więc czy opłaca się nią atakować?....jak dla mnie może się sprawdzić w obronie miasta - bo po walce nadal ją mamy - i to też w jakimś "doborowym" towarzystwie innych jednostek zwłaszcza takich co mają wysoki współczynnik obrony... i jeszcze jedno... zauważyłem że nie działają na nią budynki zwiększające parametry atak/obrona... cały czas ma atak 100pkt/obrona 1pkt...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5421

Guest
Czy ja zle widze czy bedzie trzeba (do roque'ow i tej studni) DOPŁACIC diamenty ?
 

DeletedUser6886

Guest
Czyli podsumowując temat jajek to jest liczona tak samo jak motywacja i odrestaurowanie danego gracza czyli możesz schować u niego jedno jajko raz na 24 h. Tak wiec możesz jednorazowo schować 6 jajek u 6 różnych graczy potem czekasz każdą godzinę za kolejnym jajkiem do schowania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry