[Handel] Wiele ofert

Czy jesteś za możliwością tworzenia wielu takich samych ofert w targowisku poprzez jedno kliknięcie

  • TAK

    Głosy: 18 94,7%
  • NIE

    Głosy: 1 5,3%

  • W sumie głosujących
    19

Ramklas

Szlachcic zagrodowy
Witam serdecznie,
Nie jestem do końca pewien, czy taki temat się nie pojawił, ponieważ nie śledzę forum na bieżąco, jednakże po przejrzeniu paru stron wstecz nie natrafiłem na swój pomysł, więc nawet jeśli pojawił się wcześniej może warto go odświeżyć :)
Przechodząc do tematu chciałbym poruszyć sprawę Targowiska, mianowicie wymiany towarów między graczami. Rozmienianie surowców, tworzenie ofert od wielu lat jest tragiczne dla zaawansowanych graczy, aby zamienić np 50tys towarów z wyższej na niższą epokę czeka nas ogromna ilość klikania i tworzenia pojedynczych ofert z ilościami max 500 za 1000. Czy nie można by było stworzyć "przycisku" wybierającego ile chcemy stworzyć takich ofert ? Mam na myśli coś takiego, że wybieram 500 żelaza i w zamian chce 1000 brązu i od razu zaznaczam ile chcę takich ofert stworzyć, czy to będzie 1, 10 czy 50 jednym kliknięciem, czy przesunięciem jakiegoś suwaka.
Uważam, że bardzo by to zadowoliło wielu doświadczonych graczy, pomogło stworzyć wiele ofert na mniejsze ilości typu 250 za 500 w większej ilości co wówczas pomogło by mniej doświadczonym graczom, których właśnie takie ilości interesują. W obecnej chwili, aby zminimalizować stratę czasu przy tworzeniu setek ofert doświadczeni gracze tworzą ofert właśnie typu 500:1000, choć i tego bardzo często nie chce im się tworzyć ze względu na czasochłonność działań przy olbrzymich ilościach towarów. Natomiast gracze mniej doświadczeni szukają ofert o wiele mniejszych, których często na rynku brakuje w stylu właśnie 250:500.
Skoro udało się zmodyfikować wspieranie i zmienić, aby jednym kliknięciem wspierało się wszystkich członków gildii czy przyjaciół, dlaczego nie zmienić handlu, aby jednym kliknięciem tworzyć dziesiątki czy nawet setki ofert :)?
W razie jakiś niejasności proszę o pytania chętnie, doprecyzuje.
Pozdrawiam
Ramklas.
 

Auraya

Hrabia
pomysłów na usprawnienia jest dużo, nawet tutejszy suport je popiera i jakoś nie mogą wejść.. chyba jedyna nowosc to szukanie oferty wg nicku gracza
 
Do góry