[Gildie] Większy prestiżu z GPC do rankingu oraz ograniczenie lig diamentowych.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20829
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20829

Guest
Opisze sytuacje ze świata G gdzie od kiedy utworzyła się liga diamentowa wygrywamy co edycja z przewaga od 40 do 90 tyś pkt. Gdy pierwszy raz awansowaliśmy do diamentowej razem z inna gildią odczuliśmy wtedy, że trochę pkt do rankingu nam przybyło teraz nie ma już różnicy, gdyż w diamencie aktualnie na świecie G jest od 30 do 40 gildii, GPC oprócz zdobytego potencjału do rankingu nie wnosi praktycznie nic. Pomyślcie może warto zrobić np jedna ligę diamentową gdzie za top 1 otrzyma się np 3 k potencjału do końca następnej edycji za top 2 np 2 k potencjału top 3 1k a top 4 - 500. Oczywiście potencjał podałem przykładowy może być mniejszy czy większy. Gildie z miejsc 5 6 7 8 spadają to lig platynowych których jest tylko 2. Następnie gildie z lig platynowych z miejsc 1-2 awansują do diamentu a z miejsc 5,6,7,8 spadają do złotej. Gildii złotych będzie już wtedy więcej itd niech trochę zmobilizuje to inne gildie do walki. My na tym świecie nie mamy już konkurencji jeśli będziemy tylko chcieli wygrywać to top 1 zawsze nasze tylko oprócz nagród indywidualnych, których rzeczywiście jest dużo nie daje to nam nic ? Pomyślcie żeby jakoś nagrodzić te najlepsze gildii bo podejrzewam, że problem ten nie jest tylko na naszym świecie. Od razu dodam pewnie pojawi się zaraz lament od graczy ze słabszych gildii, że będzie ciężko awansować. Owszem będzie ciężko dlatego graj aktywniej zmień gildie na lepsza wypełniaj regulamin dawaj coś od siebie a zagrasz w diamencie. Dziękuję zapraszam do dyskusji.

Edit chodzi mi o pkt prestiżu dla gildii nie potencjał źle się wyraziłem oraz o ograniczenie liczby gildii w diamencie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20829

Guest
co jest bzdurą ? może coś rzeczowo napiszesz krytykować bez argumentów każdy umie
 

*BIAŁA-GWIAZDA*

Baronet
Ex-Team
A na co Ci potencjał jak masz 100 poziom gidii? Będzie za chwilę nowy pomysł żeby zrobić 200 poziomów bo potencjał się marnuje? Niektóre gildie dosyć długo pracowały na wysoki poziom bez PCH i nie było zapewne lekko i nikt nie marudził że WG lub PvP daje za mało potencjału, może odrazu zaproponujmy zrównać wszystkie gildie do 100 bo to nie sprawiedliwe że ktoś musi zaczynać od 0. Trochę mniej obłudy, a więcej pokory i cierpliwość, a jak Wam nie pasuje to skromne 546 000 potencjału co 11 dni to spadnijcie do najniższej ligi i róbcie wskazane wyżej tylko WG czy PvP i bądźcie kozakami i moimi mistrzami xD
Jestem na nie, dodaj ankietę ;)
 

midh

Wójt
nagroda w postaci potencjalu moze jest chybiona ale nie do konca o to chodzi w tym pomysle, to raczej apel zeby cos zmienic na gpch, a zmienic trzeba bo podzial na ligi stal sie absurdalny w momencie kiedy 20 -30 gildii na serwerze dobilo do 1000 mmr, rywalizacja ograniczyla sie miedzy topowymi gildiami tylko i wylacznie do nabijania sobie walk przez czlonkow gildii, bo tak naprawde mamy 20 -30 pierwszych miejsc, no chyba przyznacie ze to jest juz smieszne
caly system blednie stworzony jest do zmiany, nie przychodzi mi nic innego do glowy jak zastosowanie systemu sportowych rozgrywek ligowych, z ekstraklasa, 1 liga itd ..nagrody tez musza byc adekwatne do poszczegolnej ligi
 

DeletedUser20829

Guest
Tak chodziło mi o większy prestiż dla gildii do rankingu oraz ograniczenie liczby gildii w diamencie bo to po prostu jest już śmieszne.
 

KRISSof

Szlachcic zagrodowy
Jakieś zmiany powinny nastąpić w tym temacie, bo tutaj sytuacja powoli wymyka się z pod kontroli i założeń twórców gry. Na kilku światach tak jest ze najsilniejsze Gildie GPC wpadły na mur i nie przeskoczą go same, o perspektywie dalszego rozwoju nie wspomnę. Jak dla mnie prostym i skutecznym rozwiązaniem byłoby premiowanie gildii które mają 1000 MMR poprzez dodawanie ilosci potencjału jaki jest na zakończenie sezonu rozgrywek czyli +150/100/50 może to drobne ilości w skali globalnej ale cokolwiek jest.
Liczyłem że wraz z kolejnymi aktualizacjami do rozgrywek twórcy gry wreszcie coś wymyślą, niestety znowu się przeliczyłem, została ostatnia aktualizacja na horyzoncie nie mająca z tematem nic wspólnego.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Zapoznajcie się dokładnie z tematem do którego link podała Agatonka59
i tym tematem na wiki: https://forgeofempires.fandom.com/wiki/Guild_Battlegrounds
A na razie to są:
Bzdury, bzdury, bzdury.

bo tutaj sytuacja powoli wymyka się z pod kontroli i założeń twórców gry.
Masz jakieś informację na temat założeń i celów wydawcy gry? Podziel się informacją.

poprzez dodawanie ilości potencjału jaki jest na zakończenie sezonu rozgrywek
Każda gildia otrzymuje potencjał jaki wynika z zajętego miejsca:
Za 1 miejsce w lidze diamentowej to 546000, sądzisz, ze powinno być więcej o 150?

To skrzynka złotej ligi:
1592500556817.png
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry