Wiedźmin

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8996
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8996

Guest
Witam!
Jako, że nie znalazłem takiego tematu w wyszukiwarce, to sam zacznę :)

Graliście w Wiedźmina?
Najlepsza Polska gra, CDProjekt Red, się postarał przy tworzeniu 2 części tej gry, a niedługo przyjdzie nam zobaczyć jak poradzili sobie z 3 częścią, ale jestem bardzo dobrej myśli, jak do tej pory nie zawiedli, myślę, że teraz też nie :)

Wiedźmin jest chyba najlepszą grą RPG w jaką grałem, no chociaż Gothic też był świetny przynajmniej 1 i 2, Skyrim też mi się podobał bardzo, ale powracając, w grze sterujemy łowcą potworów, który zmaga się z różnymi problemami ludzi, na przykład, potwór prześladuje jakąś wioskę, a wójt nam płaci za jej zabicie, czy coś, ale spraw nie jest taka prosta, bo najpierw tą bestię, trzeba znaleźć, więc wypytujemy się poszczególnych ludzi, co zauważyli do tej pory czy coś takiego. Bardzo mi się podoba taki rodzaj gry. Ale również prowadzimy jakieś śledztwo dotyczące na przykład morderstwa, a wtedy sprawa jest o wiele trudniejsza, bo można się ujawnić, i mieć problem ze zgrają przeciwników, którzy się mogą przeciw nam zwrócić :)
Moja opinia na temat Wiedźmina:
RPG po prostu wyśmienite, godziny świetnej zabawy i na dodatek w tej grze przydaje się myślenie, bo te nowsze gry to już są całkiem bezmyślne :)
Ocena
9/10

A Wy co myślicie o Wiedźminie i co myślicie o kolejnej części?
 

DeletedUser388

Guest
Jak dla mnie, gra legendarna. Najlepsze dzieło polskich programistów. Do tej pory nie znalazłem lepszej gry od tej serii (mimo tego, że w 1 część nie grałem) ;)
 

DeletedUser625

Guest
Przeszedłem obie części kilka razy na różnych poziomach trudności. I powiem wam jedno, wiedźmin jest świetną grą, ale jedno w nim kuleje. Walka ciągle jest zbyt prosta. Nie ma żadnego momentu w grze, żebym zginął lub powtarzał. Mam nadzieję, że w 3 trochę ją utrudnią.
 

DeletedUser2632

Guest
Pierwsza część fajna, przyjemnie mi się w nią grało nie powiem, na dwójkę mam za słabego kompa na razie... o trójce nawet nie myślę :)

Ale powiem jedno, gra nie umywa się do opowiadań i sagi... ale kto by tam dzisiaj książki czytał... :p
 

DeletedUser8996

Guest
To prawda nic i nikt nie odda tak akcji jak własna wyobraźnia i zgadzam się saga jest dużo lepsza :)
Ale książka i gra to 2 różne rzeczy :)

A ja to sobie chyba playstation kupię, kosztem grafiki co prawda, ale przynajmniej wszystkie gry będą śmigać :)
 

DeletedUser9456

Guest
Ci co mówią że Dragon Age 2, ma bardziej rozbudowaną fabułę od Wieśka 2... To albo są fan boyami Bioware, albo idiotami...

W DA2 masz bezmyślne nawalanie się z coraz większymi hordami przeciwników i minimum fabuły. A Wieśku masz dojrzałą fabułę, i do tego efektowne walki.

Dlatego Wiesiek 3 > DA:I...
 

DeletedUser8996

Guest
No raczej, Deso, że Wiesiek lepszy, DA, to jest totalny **** jak dla mnie, fabuły to tam nie ma wcale.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A mi się wiesiek 2 zaciął jak wlazłam do gadającej gęby w ścianie 8> i walczyłam z mega trudnym przeciwnikiem.
Możliwe ze przez nieoryginalnego pada bo coś wyskoczył błąd z tym związany.

Ale od tamtej pory nie miałam czasu tego naprawić:/
 

DeletedUser8996

Guest
No to jak znajdziesz to zobaczysz, że Wiesiek wymiata ;)
Tylko jakoś nie mogę sobie gęby w ścianie przypomnieć, dawno już grałem, w którym to miejscu rozgrywki?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Na złocie magików, król każe nam chyba dziecka szukać i tam w tym mieście schodzi się w kanał i jest gęba która mówi dziwne słowa i trzeba odpowiedzieć w odpowiedniej kolejności. Wtedy się otwiera i jest ten typ on daje możliwość przydzielenia punktów od nowa lub trzeba z nim walczyć.
 

DeletedUser9456

Guest
W wakacje ukończyłem pierwszego Wiedźmina, i nadal mam nerdgasm bo gra genialna! Jak kupię nowy komputer, odrazu Wiedźmina 2 instaluje. :D

Oczekuje z niecierpliwością na trzecią odsłonę. ^_^
 

DeletedUser11123

Guest
no u mnie w tej samej lidze jest co gothic i KOToR'y, tyle że zdecydowanie przoduje. Do 3 niby jeszcze dokładnie wymagań nie podali, wspomieli tylko że mają być jednak wyższe niż miała je 2. Do dwójki zmieniałem kompa. Mam nadzieje, że tym razem obejdzie się bez takich akcji.
 

DeletedUser388

Guest
Powiem Wam jednak, że mocno wierzę w naszych programistów, grafików i trzymam kciuki, bo skoro udało im się stworzyć obie rewelacyjne gry, które dziś mają fanów na całym świecie, to dlaczego nie miałoby tak być też z trójką?
 

DeletedUser2632

Guest
A ja jestem 2 mimo wszystko rozczarowany... fabula fajna... grafika elegancka, system walki też... ale normalnie grając po kilka h dziennie skończyłem ją w 3 dni... aż bylem w szoku
dobrze ze jest jeszcze jedna ścieżka i kilka pomniejszych wyborów, wiec jeszcze ze 2-3 przejdę zanim 3 wyjdzie (mam nadzieje ze będzie dłuższa...)
A mi się wiesiek 2 zaciął jak wlazłam do gadającej gęby w ścianie 8> i walczyłam z mega trudnym przeciwnikiem.
Możliwe ze przez nieoryginalnego pada bo coś wyskoczył błąd z tym związany.

Ale od tamtej pory nie miałam czasu tego naprawić:/

w tym samym momencie sie trochę przyciełem juz z draugiem było łatwiej że o smoku i kejranie nie wspomnę...
ale warto było Operatora pokonać (z tego co słyszałem to najtrudniejszy boss w grze). Artefakt Operatora to moim zdaniem najlepsza broń w grze... :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
To pójdę do sklepu kupie sobie xboxowy pad teraz to koszt 100zł i odpalę gierkę zobaczymy.
Wiem ze z tym typkiem walcząc to tyle zaklęć, eliksirów i różnych podchodów to jeszcze nie stosowałam ;)
 
Do góry