[Handel] wiecej opcji blokowania ofert

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za!

  • Tak

    Głosy: 9 75,0%
  • n

    Głosy: 3 25,0%
  • nw

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    12

DeletedUser

Guest
czyli - obecnie mamy tylko dla gildii.

ja chce odac opcje:

- tylko dla znajomych
- tylko dla sasiedztwa
- tyko dla znajomych i sasiedztwa,
 

DeletedUser

Guest
niektore gildie maja zasady handlu, a wiele osob bedace w akiej gildii chcialoby wystawic oferte spoza etgo regulaminu.
i wtedy to sie przyda bo gildia oferty takiej by nie widziala i dana osoba nie miala by problemow
 

DeletedUser17497

Guest
Nie jestem przekonany czy oferta "dla sąsiedztwa" jest potrzebna, ale "dla znajomych" jak najbardziej. Jestem za! :)
 

DeletedUser18000

Guest
niektore gildie maja zasady handlu, a wiele osob bedace w akiej gildii chcialoby wystawic oferte spoza etgo regulaminu.
i wtedy to sie przyda bo gildia oferty takiej by nie widziala i dana osoba nie miala by problemow

Nie chciał bym być w tej gildii, i tyle
 

DeletedUser17497

Guest
niektore gildie maja zasady handlu, a wiele osob bedace w akiej gildii chcialoby wystawic oferte spoza etgo regulaminu.
i wtedy to sie przyda bo gildia oferty takiej by nie widziala i dana osoba nie miala by problemow
Nie chciał bym być w tej gildii, i tyle
Jeśli już o tym mowa, to regulamin gildii nie dotyczy tylko handlu w gildii? Czepialiby się Ciebie @caelian gdybyś wystawił "nieregulaminową" ofertę na targu publicznym? :?
 

Kaluta

Wójt
Ale jak gildia może zabronić obrotu TWOIMI towarami?! ;/
Jeżeli chodzi o strategię w wyprawach gildyjnych to ok, rozumiem pewne obostrzenia, czy nawet wpłacanie do skarbca wymaganych towarów na takowe wyprawy...

Tak jak napisał @TiroXIII - nie chciałabym być w takiej gildii
 

DeletedUser17220

Guest
Gildia nie może mi zabronić handlu moimi towarami na takich zasadach jak mi się podoba, ale jak najbardziej może mi zabronić zaśmiecania gildyjnego targowiska setkami śmieciowych ofert. I dlatego jestem na tak.
 

DeletedUser11629

Guest
Gildia nie może mi zabronić handlu moimi towarami na takich zasadach jak mi się podoba, ale jak najbardziej może mi zabronić zaśmiecania gildyjnego targowiska setkami śmieciowych ofert. I dlatego jestem na tak.
Właśnie tak. Wystarczy, że muszę przewijać pińcet stron ofek sąsiedzkich typu "15 za 8", żeby nie trzymać takich ofiar socjalizmu w gildii...
 

DeletedUser10716

Guest
czyli - obecnie mamy tylko dla gildii.

ja chce odac opcje:

- tylko dla znajomych
- tylko dla sasiedztwa
- tyko dla znajomych i sasiedztwa,

razem z gildią masz wtedy 4 przyciski, a nie lepiej zrobić łącznie 3: dla gildii, znajomych i sąsiadów? jak chcesz wystawić dla znajomych i sąsiadów, to zaznaczasz oba? :? nie prościej? analogicznie dla gildii i znajomych, a jak chcesz dla wszystkich to zaznaczasz 3 opcje :? ??
 
Do góry