[Eventy] więcej gwiazdek w evencie świątecznym

  • Rozpoczynający wątek Penelopa38Szczęśliwa
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
zamiast monet i,młotków iinnych za znaleziska wokół miasta i w mieście dajcie gwiazdki . wtedy uatrakcyjni się losowanie
 

DeletedUser19146

Guest
Popieram. Wtedy może będzie jakaś szansa wylosowania nagrody dnia...
 

DeletedUser

Guest
Żeby to miało powodzenie to powinno być wprowadzone jak najszybciej. W dzisiejszym losowaniu na 4 próby - 2 tasowania , plan i "monstrum" . wszystko to można zdobyć w wyprawach
 

DeletedUser18000

Guest
To jest chyba najgorszy event :/
Trafienie nagrody dnia graniczy z cudem....
Nawet jeśli ktoś by wydał 180 gwiazdek, to przez to głupie tasowanie niema gwarancji że uda mu się wygrać nagrodę, :/
A cała reszta nagród? Powiedzmy sobie szczerze że to są zwykłe śmieci :/

To by miało sens jak by było tak jak w lecie. wspólne nagrody dla sąsiadów.
Albo codziennie nagrodą dnia powinien być jeden z budynków eventowych, takie rzeczy jak kryjówka łotrów i świątynia wiedzy powinny się pojawiać losowo wśród zwykłych nagród.
Jeśli można wygrać 2 nagrody dziennie, a 95% losów jest pusta, to niektórzy przez cały event nie dostaną nic :/
Chociaż w misjach główne nagrody, te co 5 misji powinny być jakieś lesze, a nie gwiazdki. Po co komu te gwiazdki, żeby wygrać premię do monet?
A gdzie diamenty??

Ja myślę że to jest po prostu sknocony Event.
Po przetasowaniu powinno się dać zauważyć gdzie jest jaka nagroda, ale już kilka razy próbowałem się skupić na jednej kratce żeby wiedzieć co tam będzie i to jest niemożliwe :/
 

DeletedUser19146

Guest
Da się skupić na klatce. Nagrałem telefonem tasowanie na ekranie PC i puszczałem je tyle razy aż byłem pewien gdzie jest nagroda dnia. Niestety po przetasowaniu zmienia się położenie nie tylko kart z nagrodami ale i samych nagród i tam gdzie wcześniej był budynek eventowy teraz są monety albo inny chłam.
 

DeletedUser19178

Guest
Dobry pomysł, można by zgarnąć więcej nagród.
Racja, trafienie nagrody dnia jest trudne, ale nie nie możliwe. Ja już 2 razy trafiłem budynek eventowy za 1 otworzeniem prezentu. Ale tak jak mówicie inne prezenty nie są zbyt fajne.
Dodaj ankietę
 

kasia2389

Arcyksiążę
Ja myślę że to jest po prostu sknocony Event.
Po przetasowaniu powinno się dać zauważyć gdzie jest jaka nagroda, ale już kilka razy próbowałem się skupić na jednej kratce żeby wiedzieć co tam będzie i to jest niemożliwe :/
Czytam że coroczny MIT powrócił. :)
Całe to tasowanie i animacje to jedna wielka ściema.
Po kliknięciu na kratkę jest losowana nagroda spośród jeszcze dostępnych, podobnie po otrzymaniu "oczka" losowane są i pokazywane dwie nagrody.

Dla wydajności serwerów rozsądniej jest robić jedno losowanie niż 17.

Jutro kolejny badziew z zestawu.
 

DeletedUser18000

Guest
Czytam że coroczny MIT powrócił. :)
Na kole fortuny udawało mi się bardzo często dostawać to co chciałem, tak jakby losowanie było na moim komputerze.
Myślę że tu może być podobnie zresztą już kolega powiedział ze to nie mit, skoro mu się udało.
 

DeletedUser16730

Guest
Co rok filmują i co rok nic to nie daje. Ten rok jest przełomowy bo się komuś "udało" i to dwa razy.
 

DeletedUser7795

Guest
Nie robię zadań i nie losuję prezentów, bo to zwykłe marnowanie czasu. Nawet jak wydam 1XX gwiazdek to nie wiadomo czy w ogóle trafię nagrodę główną. Kolejny spieprzony event.
 
Dokładnie. uzbierałem 180+ gwiazdek i co? i dwa razy przetasowanie. Wydałem wszystko, a zakrytych została większość pól. Kiedy dokupiłem 10 gwiazdek za diamenty wpadł budynek. G.. to wszystko warte.
 

DeletedUser19136

Guest
Ja tam nie narzekam, polowałam na galerie i wygrałam od 2 do 5 Galeri:), zależnie od świata na którym losowałam, Prawda jest jednak taka że straciłam chyba z 280 gwiazdek które zbierałam od początku eventu tylko na ten cel. Tak więc Ja jestem zadowolona :).
 
Do góry