[Inne] Wiadomości w oknie "Ratusz"

McPietro

Wójt
Zasiadając do gry najczęściej zaczynam (myślę, że nie tylko ja) od zapoznania się z doniesieniami na temat: co wydarzyło się pod moją nieobecność. Również w czasie gry zerkniecie do wiadomości ma miejsce. W tym celu klikam na nazwę miasta na górnym pasku lub na ratusz. Otwiera się okno >Ratusz<, klikam na >Wiadomości< i znowu klikam na >Historia wydarzeń<. Po tej lekturze chcę zapoznać się ze zmianami jakie zaszły w rozbudowywanych przeze mnie Perłach architektury. Zamykam okno i od nowa >Ratusz<, >Wiadomości< i tym razem na >Perły architektury<.
Po tym przydługim wstępie pytanie / propozycja. Otóż czy można wprowadzić zmianę, dzięki której po otwarciu okna >Ratusz< kolejne otwierane wiadomości będą otwierały się w nowych oknach, by wystarczyło zamknąć aktualnie otwarte okno i jednym kliknięciem otworzyć inne, tak jak ma to miejsce np. przy otwieraniu wiadomości o Perłach architektury konkretnego gracza. Otwiera się tam okno >Perły architektury gracza xxxx< i stamtąd można otwierać wiadomości o poszczególnych perłach i te wiadomości otwierają się w nowych oknach, dzięki czemu wystarczy zamknąć otwarte okno o jakiejś Perle i z cały czas otwartego pod spodem okna >Perły architektury garacza xxxx< wybrać kolejne.
Z pewnością proponowana zmiana usprawniła by czynności gracza poprzez wyeliminowanie nadmiaru upierdliwych kliknięć.
 

DeletedUser

Guest
+1
choc ja bym zrobil jeden paskek
"wiadomosci""perly" i oba bylyby widoczne caly czas tak zby z kazego okna mozna bylo otworzyc drugie
 

DeletedUser12062

Guest
Brakuje.... ankiety ;). Ech....

Ogólnie coś jest na rzeczy. Wczoraj kasowałem nieaktywnych znajomych. Przewijanie paska i otwieranie 3 okien żeby móc wpisać nick Gracza i sprawdzić jest faktycznie.... dość uciążliwe ;). I tak po każdej piątce.... Ale jak to usprawnić i czy ten pomysł jest rozwiązanie problemu.... A może jakiś znaczek, który po kliknięciu pozostawi okno nadal otwarte i pozwoli działać "w tle". Nie wiem. Tak czy siak brak ankiety i możliwości głosowania, co stanowi ideę tego działu ;).
 

kasia2389

Arcyksiążę
Z tymi wszystkimi oknami to jest główny problem taki, ze się nie wraca tam skąd się wyszło, a zwykła logika wskazuje, że tak być powinno. Było wiele propozycji usprawnienie i nic z tym nie robią.
 

DeletedUser18000

Guest
Wszystko się zgadza, wszyscy macie racje :)
Problem polega na tym że historia wydarzeń jest miejscem do którego się bardzo często zagląda i naprawdę by się przydało żeby było ono dostępne jednym kliknięciem, a nie trzema.
 
Do góry