[Zgłoszone] Wiadomości nieprzeczytane powinny być oznaczone

  • Rozpoczynający wątek Bacek95
  • Data rozpoczęcia

Wiadomości nieprzeczytane powinny być wyróżnione

  • Jestem za

    Głosy: 3 75,0%
  • jestem przeciw

    Głosy: 1 25,0%

  • W sumie głosujących
    4
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Tak jak posty na forum, w przypadku centrum wiadomości, wiadomości które nie zostały przeczytane powinny być oznaczone jakimś wyróżnieniem. Przy dużym ruchu w skrzynce domyślanie się które wiadomości są nowe a które nie jest uciążliwe i czasochłonne.
 

DeletedUser8996

Guest
Jestem na tak, jeżeli komuś ma to pomóc ;)
Ja pamiętam z kim i o czym pisałem więc idzie się skapnąć która nowa wiadomość ;)
 

szachimat

Wicehrabia
także jestem na TAk, gdyż aktualny sposób oznaczania dla mnie staje się nieczytelny. myślę, że przydałby się zielony kolorek
 

DeletedUser9461

Guest
także jestem na TAk, gdyż aktualny sposób oznaczania dla mnie staje się nieczytelny. myślę, że przydałby się zielony kolorek

nie przeczytasz jest koperta zamknieta, przeczytasz jest otwarta, co w tym
nieczytelnego
 

szachimat

Wicehrabia
mój wzrok, niestety, wciąż się psujący :p gdyby chociaż ten kolor tej koperty był inny... a tak to se można.
 

DeletedUser

Guest
No widzicie takie zacznie że go do tej pory nawet nie zauważyłem. Więc przydał by się jakiś bardziej kolorowy oznacznik.
Jak dla mnie wiadomości mogły by wyglądać identycznie jak forum ale na to pewnie nie ma szans.
 

DeletedUser8

Guest
Nie wiem, czy to w ogóle zostanie zaakceptowane, ale jeśli dla kogoś naprawdę jest nieczytelne no to mogę zgłosić jako drobna poprawkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry