Wiadomość powinna mieć tytuł [+]

  • Rozpoczynający wątek Bacek95
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za dodaniem możliwości ustalenia tytułu dla wiadomości

  • Jestem za

    Głosy: 24 92,3%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 2 7,7%

  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, tak samo jak post na forum wiadomość wysyłana z centrum informacji powinna mieć tytuł. Przy dużej ilości wiadomości w skrzynce odnalezienie czegoś konkretnego jest bardzo utrudnione i pracochłonne. Przy dużej ilości np. wiadomości grupowych lub od tej samej osoby znalezienie czegokolwiek w skrzynce przyprawia mnie o mdłości bo większość z takich wiadomości muszę otworzyć.
 

DeletedUser8996

Guest
No cóż, to czasami trochę jest uciążliwe, ale staraj się rozmawiać z jedną osobą w jednej rozmowie maxymalnie ile się da, no chyba, że rozmowy z gildią są prowadzone często i też oddzielnie, żeby nie pomieszać, no ale w skutku i tak wszystko się miesza, bo trzeba otwierać jedno po drugim, znam ten ból więc jestem na tak, chociaż moja gildia porozumiewa się bardziej za pomocą forum ;)
 

DeletedUser9756

Guest
Dokładnie :) Niektóre gildie stosują system wpisywania tytułu w treści, co jednak często jest mało widoczne, bo później wyświetla odpowiedź kolejnego gracza.

Gdyby można byłoby wprowadzać tytuły wiadomości, łatwiej by było znaleźć wiadomość dotyczącą handlu, ogólnych rozmów itp.
 

szachimat

Wicehrabia
popieram Vendralcia, możliwoś wp[rowadzeina tematu byłaby dla wielu lekarstwem (wprawdzie nie doskonałym, ale wiele zmieniającym) na ten kłopot :)
 

DeletedUser5571

Guest
wystarczy umieszczać w każdej wiadomości tytuł na początku. W centrum wiadomości widzimy 2 pierwsze linijki ostatniej wiadomości więc można je poświęcić na nadanie tytułu.
taka metoda sprawuje się u nas w gildii
 

DeletedUser9756

Guest
wystarczy umieszczać w każdej wiadomości tytuł na początku. W centrum wiadomości widzimy 2 pierwsze linijki ostatniej wiadomości więc można je poświęcić na nadanie tytułu.
taka metoda sprawuje się u nas w gildii

Tylko, że wszyscy muszą się nauczyć żeby wpisywać to na początku. Trudno jest taką 'tradycję' utrzymać przy napływie nowych.
 

DeletedUser7261

Guest
Jestem na tak. Często się zdarza, że dyskutujemy o np. Perłach, a tu ni skąd ni zowąd wiadomość, żeby zaakceptować oferty na handlu. Stworzenie tytułów dałoby ten luksus, że w dziale handlu nie trzeba się martwić o to, że nagle ktoś napisze o wojsku czy Perłach. No chyba że jest debilem. Zatem popieram.
 

DeletedUser2337

Guest
wczoraj na jednym swiecie miale 70 wiadomosci i kazda zmotywujcie mnie albo dajcie punkta na perle rece opadaja z samym kasowaniem bez czytania tego badziewia zeszlo mi z pol godziny ;]

jestem zaaaaa !!!
 

DeletedUser9557

Guest
W gildii się wspisuje temat przy każdym poście zeb było widać, ale tak będzie mniej uciazliwie no i nie zawsze każdy pamięta. Jestem na tak
 

DeletedUser8764

Guest
Tylko, że wszyscy muszą się nauczyć żeby wpisywać to na początku. Trudno jest taką 'tradycję' utrzymać przy napływie nowych.

Po pierwsze trzeba zabrać uprawnienia puszczania grupówek ;] zostawić tylko kilku osobom. utworzyć sobie kila kanałów np. O - ogólny, P- perły itd itp (mamy to w gildii) Każdy pisząc odpowiedź w danym kanale pisze odpowiednią literkę np: H - potrzebuję bazaltu ofka na ryku.
Otwierając wiadomości widzimy która czego dotyczy.
Owszem, muszą się ludzie nauczyć, ale jeżeli towarzystwo jest ogarnięte to będzie to dobrze funkcjonowało :)
 

DeletedUser

Guest
Bez zbędnego rozpisywania się popieram ten pomysł. Często u wielu graczy nie działa czat i centrum wiadomości staje się doskonałym narzędziem komunikacji.
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak, nie przemawia do mnie pomysł, by po prostu wpisywać tytuł do pierwszej linijki w wiadomości. Prościej byłoby dodać oddzielne pole.
 
Status
Zamknięty.
Do góry