WheatFlower

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser176
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser176

Guest
Dzień dobry :)
Ostatni raz brałam udział w dyskusjach forumowych daawno temu i było to wtedy, kiedy obsesyjnie grałam w Ogame.
Mam lat dziewiętnaście, i w tym roku spotyka mnie zaszczyt pisania matury, dlatego też, w ramach aktywnej nauki, sprawdzam wszystkie dostępne na świecie gry. Zaczęłam naukę w kwietniu przechodzac po raz drugi wiedźmina, potem jeszcze się trochę doszkoliłam zbierając zioło w Gothicu, a teraz odstresowuję się po ciężkich miesiacach kucia w gry online.
Jestem przekonana, że matura pójdzie mi znakomicie.
Prócz tego o sobie mogę powiedzieć że lubię fantastykę, gry RPG (i to komputerowe, i to żywe) oraz grę w koszykówkę. Prócz gry w koszykówkę jestem całkowitym nolifem. Boję się pająków, dlatego mam w domu cztery koty. Niestety wszystkie są za grube żeby cokolwiek upolować - przynajmniej moi znajomi twierdzą, że są za grube. Ja uważam że mają po prostu gęste futro.
To by było na tyle.
Naprawdę się nudzę. Wszystko przez te książki leżące na moim biurku.
Pozdrawiam,
Karolina
 

DeletedUser

Guest
Odp: WheatFlower

Musimy wprowadzić nową tradycję :p
Dziewczyny +18 powinny dodawać zdjęcia w opisie :)

Witaj.
 

DeletedUser

Guest
Odp: WheatFlower

@Wheat. Oj tam oj tam, po prostu kot jest jak papay :D. Też się szkole ziołem(rumianek;p) :D
 

DeletedUser176

Guest
Odp: WheatFlower

Powinni to zabronić maturzystom dostępu do internetu :p
Od września powtarzałam sobie codziennie ; "Jutro się pouczę, jeszcze duuużo czasu". I tak cholera się łapnęłam 27 że mam koniec roku ;o
 
Do góry