wewnętrzny błąd

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser281
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser281

Guest
podbijam kolejne prowincje i w pewnym momencie wyskakuje podczas walki przepraszamy wystapił wewnętrzny błąd i tak za każdym razem kiedy się loguje i kontynuuje dalej bitwe.co jest?! czy tez tak macie?:(
 

DeletedUser1724

Guest
Temat wiele razy poruszany na forum :) Jest to niestety błąd z którym borykamy się już dłuższy czas. Błąd ten jest zgłoszony lecz reakcja programistów jak widzimy jest marna. Miejmy nadzieję iż to naprawią w końcu...
 

DeletedUser281

Guest
Temat wiele razy poruszany na forum :) Jest to niestety błąd z którym borykamy się już dłuższy czas. Błąd ten jest zgłoszony lecz reakcja programistów jak widzimy jest marna. Miejmy nadzieję iż to naprawią w końcu...

No właśnie..tak sobie czytałam i są podzielone zdania na ten temat,jedni piszą że trzeba poddać się a zostanie wojsko wtedy zwrócone inni ze trzeba pczekać aż do następnego dnia
 

DeletedUser8

Guest
Niestety, jeden błąd rodzi drugi. Z punktu widzenia użytkownika, po prostu jest znowu wyrzucany z bitwy, jednak to nie są te same błędy zawsze.
W najbliższej aktualizacji część problemów zostanie rozwiązana, nie mogę jednak obiecać, że wszystkie.
 

DeletedUser971

Guest
Czasami wyczyszczenie cache oraz cookies pomagało u mnie w takiej sytuacji.
 
Do góry