[Forum ogólne] Weryfikacja dwuetapowa

Zgadasz się?


  • W sumie głosujących
    12
Witam. Ostatnio zauważyłem że do konta łatwo jest się dostać. Wystarczy tylko hasło. Także jestem za tym, aby były 2 hasła: jedno na 1 etap a drugie na drugi. Było by to opcjonalne. Jeśli ktoś się nie zgadza z pomysłem, bądź ma inne uwagi, proszę napisać.
 

LimakT

Baronet
Witam. Ostatnio zauważyłem że do konta łatwo jest się dostać. Wystarczy tylko hasło. Także jestem za tym, aby były 2 hasła: jedno na 1 etap a drugie na drugi. Było by to opcjonalne. Jeśli ktoś się nie zgadza z pomysłem, bądź ma inne uwagi, proszę napisać.
Ja się nie zgadzam bo za mało konkretów a po za tym nie słyszałem ,żeby ludzie narzekali na włamania na konta. Opisz w jaki sposób ma to działać. Gdzie ma niby to drugie hasło przychodzić?
 
Ja się nie zgadzam bo za mało konkretów a po za tym nie słyszałem ,żeby ludzie narzekali na włamania na konta. Opisz w jaki sposób ma to działać. Gdzie ma niby to drugie hasło przychodzić?
Ustawiasz 1 hasło, potem drugie. Aby zalogować się konto, trzeba by było podać dwa osobne hasła. Np. podajesz pierwsze (uznajmy że 1234) i drugie (123)
W taki sposób by to działało. Odnośnie włamań - były takie przypadki.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Szczerze zatrzymałem się na etapie "dwuetapowa" xD wierząc, że chodzi o prawdziwą dwuetapową xD eh, trzeba zmienic glos xd
 
Do góry