Wersja 1.278 - komentarze

Mam propozycję na reformę gry przeglądarkowej - myślę że zainteresuje kogoś, może z zespołu.
Otóż, w momencie kiedy trwa rywal, w wersji przeglądarkowej wyświetlają się 4 zakładki zadań. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że jedna z zakładek wchodzi na przycisk zbiorów automatycznych, czyli czegoś ważnego - nie tylko pod względem funkcji, ale i tego, że pozwala graczom na szybkie sprawdzenie, czy w mieście są jakieś zbiory. Na telefonie tego problemu nie ma.
Moim pomysłem jest, aby przycisk ten przesunąć na prawą stronę ekranu, gdzie jest przecież dużo miejsca.
Pozdrawiam
Z wyrazami szacunku i podziękowania za przeczytanie.
 

Dixaroc

Baron
Mam propozycję na reformę gry przeglądarkowej - myślę że zainteresuje kogoś, może z zespołu.
Otóż, w momencie kiedy trwa rywal, w wersji przeglądarkowej wyświetlają się 4 zakładki zadań. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że jedna z zakładek wchodzi na przycisk zbiorów automatycznych, czyli czegoś ważnego - nie tylko pod względem funkcji, ale i tego, że pozwala graczom na szybkie sprawdzenie, czy w mieście są jakieś zbiory. Na telefonie tego problemu nie ma.
Moim pomysłem jest, aby przycisk ten przesunąć na prawą stronę ekranu, gdzie jest przecież dużo miejsca.
Pozdrawiam
Z wyrazami szacunku i podziękowania za przeczytanie.
Wiedzą, było zgłaszane do supportu.
 

Borisel

Hrabia
Proszę poprawić wyskakiwanie okna informacji jeśli najeżdżam myszką na platynowego druida - muszę tak ustawić ekran i przybliżyć , by widzieć wszystkie informacje na temat tego budynku. Gdy mam normalny widok to okienko urywa się w 1/3 długości i przesuwanie ekranu by budynek druida był skrajnie na dole - nic nie pomaga- nadal urywa okienko.
 

Borisel

Hrabia
Ok teraz kiedy chcę wejść na forum z gry muszę naklikać ileś tam razy by wejść tutaj. Zamiast tego daliście czy zostawiliście do discorda , gdzie szczerze mówiąc g... mnie obchodzi (tak mnie to interesuje , że nie wiem czy discord był czy dodaliście go teraz). Jaka zmiana na ten bubel przemawiała tych twórców - bo nie rozumiem?
 
Ok teraz kiedy chcę wejść na forum z gry muszę naklikać ileś tam razy by wejść tutaj. Zamiast tego daliście czy zostawiliście do discorda , gdzie szczerze mówiąc g... mnie obchodzi (tak mnie to interesuje , że nie wiem czy discord był czy dodaliście go teraz). Jaka zmiana na ten bubel przemawiała tych twórców - bo nie rozumiem?
Społeczność
Otwórz Forum
Dwa klikniecia
 

koordi

Wójt
Ja to nawet nie wiem gdzie on tego discorsa widzi :) ale możliwe, że nie wie o istnieniu opcji forum w menu
 

koordi

Wójt
Nie jest. Ja tam nawet nie wiedziałem, że jest coś pod PPM. Ale wiesz... jeżeli korzystasz z przeglądarki to może warto skrót do forum na pasku zrobić? Ja tak mam ;)
 
Do góry