Wersja 1.275 - komentarze

deliryk

Wicehrabia
to zależy, jeżeli BG działa podobnie jak motywka teraz to dla niektórych nie ma potrzeby nic więcej ;)
 

Borisel

Hrabia
To chciałbym się upewnić- już nie będzie tak, że te drzewka czy wieże 1x1 będą w pierwszej kolejności motywowane przed Górami niedźwiedzia czy Orła? Bo dla mnie to będzie dobra zmiana- wreszcie te budynki będą zmotywowane a nie jakieś śmieszne drzewka.
 

deliryk

Wicehrabia
To chciałbym się upewnić- już nie będzie tak, że te drzewka czy wieże 1x1 będą w pierwszej kolejności motywowane przed Górami niedźwiedzia czy Orła? Bo dla mnie to będzie dobra zmiana- wreszcie te budynki będą zmotywowane a nie jakieś śmieszne drzewka.
Zapraszamy do rozmów na temat nadchodzącej wersji 1.275 :)
pięknie by było, gdyby był gdzieś oficjalny link o tego jaka jest właściwa kolejność
w bazie danych i tak mają taką informację, wystarczy raz na jakiś czas export zrobić :)
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
Podnosimy stawkę w Gildyjnych Polach Chwały! Od teraz tylko zwycięstwa w Diamentowej Lidze będą miały wpływ na Twoją pozycję w Rankingu. Zwycięstwa w niższych ligach nie będą miały wpływu na ranking, co podniesie poprzeczkę w rywalizacji, nagradzając sukcesy na najwyższym poziomie.
Nadal bez sensu, bo zajmując 5-6 miejsce gildia nie spada do ligi platynowej, tylko na 925-975 PL i jest nadal w diamencie, więc w kolejnym sezonie zdobywa zwycięstwo, które się liczy i dostaje 3000 fragmentów wieży...
powinny się liczyć tylko zwycięstwa na 1000PL
 
Ostatnia edycja:

deliryk

Wicehrabia
ja jestem za głupi :) nie kumam co napisałeś :)
3000f dostaje ten kto wygrał i ma 1 miejsce
1000f dostaje 2 miejsce
500f dostaje 3 miejsce

co dostaje 5-6 miejsce? poza brakiem spadku? nie daje fragmentów
a ty piszesz, że dostaje jakieś zwycięstwo i dostaje 3000f

yy co?
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
Doprecyzowałem. Miałem na myśli kolejny sezon, jak już taka gildia zajmie 5-6 miejsce i gra na poziomie 925-950-975 PL, to nie ma mocnych przeciwników, wygrywa i to zwycięstwo jest tak samo nagrodzone jak zwycięstwo na poziomie 1000PL.

Ta zmiana miałaby sens, gdyby platynowa liga sięgała do 999PL, a nie tylko do 900.
(W Lidze Diamentowej byłyby tylko gildie mające 1000PL.)
 

deliryk

Wicehrabia
ale przecież po 1 takiej serii to by w diamencie były 4 gildie a cała reszta niżej - to oznacza praktycznie to samo, co już ktoś proponował - osobna liga dla topowych gildii
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
ale przecież po 1 takiej serii to by w diamencie były 4 gildie a cała reszta niżej - to oznacza praktycznie to samo, co już ktoś proponował - osobna liga dla topowych gildii
Zobacz sobie ile gildii ma 1000 PL.
Nic by się nie zmieniło w punktacji, tylko przedziały punktowe ligi diamentowej i platynowej.
Gildie z przedziału 901-999 po prostu byłyby w lidze platynowej zamiast diamentowej :)
 

deliryk

Wicehrabia
no jest ich 30 na J ok
ale przy zastosowaniu twojej zasady w nastepnej edycji te 30 gildii bedzie podzielonych na 4 rozdania, po czym zostana tylko 4x1000 a cala pozostala spadnie do platyny

a z platyny awansuje tylko top1? troche ostro, bo przy 30 kolejnych w platynie awansuja tylko 4

finalnie w drugiej rundzie bedzie tylko 8 druzyn w diamencie

po jej zakonczeniu zostanie 1 druzyna z 8 :) 7 spadnie do platyny
w platynie wtedy bedzie cos 52 druzyn z czego awansuja 6-7

i tak w kolko macieja, wyjdzie ze diament jest tylko jedna pelna osemka
co gorsza, 1 gildia bedzie ciagle wygrywala praktycznie, a wszystkie inne beda wchodzily tylko po to zeby sprobowac pokonac lidera a jak nie to spadna do platyny i kolejna runde tam musza powalczyc o top1
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
no jest ich 30 na J ok
ale przy zastosowaniu twojej zasady w nastepnej edycji te 30 gildii bedzie podzielonych na 4 rozdania, po czym zostana tylko 4x1000 a cala pozostala spadnie do platyny

a z platyny awansuje tylko top1? troche ostro, bo przy 30 kolejnych w platynie awansuja tylko 4

finalnie w drugiej rundzie bedzie tylko 8 druzyn w diamencie

po jej zakonczeniu zostanie 1 druzyna z 8 :) 7 spadnie do platyny
w platynie wtedy bedzie cos 52 druzyn z czego awansuja 6-7

i tak w kolko macieja, wyjdzie ze diament jest tylko jedna pelna osemka
co gorsza, 1 gildia bedzie ciagle wygrywala praktycznie, a wszystkie inne beda wchodzily tylko po to zeby sprobowac pokonac lidera a jak nie to spadna do platyny i kolejna runde tam musza powalczyc o top1
:|
No co Ty, wszystko byłoby tak jak teraz, jakoś nie ubywa gildii majacych 1000PL.
System punktacji bez zmian, tylko przedział ligi platynowej podciągnąc do 999PL.
Jedyna różnica to liga gildii z przedziału 901-999 PL.
Przecież one i tak nie są grupowane z gildiami mającymi 1000PL, a nagrody mają takie same, więc należałoby to naprawić.
 
Dostosowaliśmy kolejność wsparcia budynków, aby zapewnić płynniejszą i bardziej strategiczną rozgrywkę.

Uwielbiam patrzeć jak wpadają motywki na dekoracje, a 5 piramid cudów daje młotki, jeśli się samemu nie zmotywuje...
 

Marik

Książę
Teraz trzymanie resortów w mieście sprawia przyjemność, bo nie tylko działa na nie zapomniana świątynia ale i bardzo dobrze widać konkretną produkcję. 2X razy większe zbiory ;D Wypadało by Ig podziękować za tak dobrą zmianę ;)
 

Marik

Książę
w sensie ze napisy sie przesuwaja czy masz moze podpowiedz ktora dostaniesz jak kiedys w zbugowanej kryjowce?
Mając zapomnianą świątynie, resort pokazuje 106 pr/12 planów, wcześniej zapomnianej nie uwzględniało w ogóle, nie mówiąc już o tym że helper teraz poprawnie działa(tak wiem to nie zasługa IG)
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Mając zapomnianą świątynie, resort pokazuje 106 pr/12 planów, wcześniej zapomnianej nie uwzględniało w ogóle, nie mówiąc już o tym że helper teraz poprawnie działa(tak wiem to nie zasługa IG)
ale jednostek z wieży cudów dalej helper nie uwzględnia xd
 

Borisel

Hrabia
Chyba za wcześnie pochwaliłem tą aktualizację ...
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu 2024-02-06 101631.png
    Zrzut ekranu 2024-02-06 101631.png
    652 KB · Wyświetlenia: 33
Do góry