Wersja 1.274 - komentarze

Leczenie jednostek xD
Wspaniała wiadomość, że naprawiliście coś, z czego nikt nie korzysta, a jest jedynie pułapką na nieostrożnych, żeby pozbyli się diamentów.
 

KRISSof

Szlachcic zagrodowy
Szkoda że nowych lagów nie naprawiliście, teraz juz nie tylko na telefonach ale nawet na kompie i to szybkim z dobrym światłem w obiegu potrafi kręcić walki minutę albo i więcej na polach. Widac postęp
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Szkoda że nowych lagów nie naprawiliście, teraz juz nie tylko na telefonach ale nawet na kompie i to szybkim z dobrym światłem w obiegu potrafi kręcić walki minutę albo i więcej na polach. Widac postęp
polecam resetować przeglądarkę. Duzo zbiera sie w pamięci podręcznej i laguje z każdą kolejną godziną coraz mocniej. Po uruchomieniu jest ok
 

Dixaroc

Baron
Szkoda że nowych lagów nie naprawiliście, teraz juz nie tylko na telefonach ale nawet na kompie i to szybkim z dobrym światłem w obiegu potrafi kręcić walki minutę albo i więcej na polach. Widac postęp
Proponuję czyścić dane pamięci podręcznej aplikacji, jeżeli chodzi o telefon. To potrafi całkiem nieźle zamulić po dłuższym czasie korzystania.
 

Auraya

Hrabia
czyszczenie pamieci podrecznej powinno byc zabiegiem regularnym ale niekoniecznie czestym.
polecam programistom zoptymalizowac kod, bo tu raczej winne jest wykorzystanie procesorow
 
Do góry