Wersja 1.271 - komentarze

Dixaroc

Baron
JAK TU GRAC !!! PODCZAS PCH NIE MA CZASU NA TASOWANIE NIE ROBCIE LUDZIE TAK COS BYLO DOBRZE WYMYSLAC BY POGORSZYC TE GRE JUZ GRANIC
Łolaboga, tragedia taka, że ktoś zapomniał wyłączyć Caps'a. Kultury trochę. Są różne metody walk na GPC. Dla mnie tasowanie nie jest problemem, ale z drugiej strony ja nie mam parcia na to, aby być w jakimś specjalnym top. Jak moja gildia wchodzi w diament to jest mi przyjemnie, bo to oznacza, że jakoś nam się udało. Jak spadamy do złota to mam na to wywalone, bo to tylko gra i nie każdy ma zawsze czas na to, aby usiąść i grać. To nie moja praca, to moja rozrywka.

a może moje ranne mają walczyć aż zginą, a tylko łotry sobie wymieniam, więc dla mnie nie jest wszystko dobrze, jedną rzecz naprawili drugą spieprzyli
A co to, jednostki karne? ;) Tak serio, to jak wyżej - to jest gra, a nie praca czy zawody sportowe. Chcesz mieć presję czasu i wyścigu to może czas zmienić typ gry?
 

Nudel 1306

Szlachcic
Mi się to nowe grupowanie nie podoba i chciałbym bardzo, aby wróciła opcja grupowania jednostek tak jak wcześniej lub chociaż można było dokonać wyboru kto, jak chce je grupować, a nie: albo grupowanie po obrażeniach albo spier... .
 

Fatumboba

Szlachcic zagrodowy
Zmiana tylko irytuje podczas rozgrywki, gratuluję "dobrej zmiany". Może warto jednak zostawić w takich kwestiach wybór ludziom? Bo mi się odechciało już walki robić w Polach...wystarczyło dodać taką opcję w ustawieniach gry...

Mam wrażenie, że zmiana dobra tylko dla tych, którzy randomowo wrzucają do walki losowe jednostki...dramat

 
Ostatnia edycja:

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Zmiana tylko irytuje podczas rozgrywki, gratuluję "dobrej zmiany". Może warto jednak zostawić w takich kwestiach wybór ludziom? Bo mi się odechciało już walki robić w Polach...wystarczyło dodać taką opcję w ustawieniach gry...

Mam wrażenie, że zmiana dobra tylko dla tych, którzy randomowo wrzucają do walki losowe jednostki...dramat

przeciez chore jednostki i tak zmienia się od prawej strony wiec idealnie 5 klikniec jak ktoś chce wszystkie ranne wymienić.

W tej sytuacji warte wymiany są jedynie 2 łotry z prawej strony i tyle...
 

Nudel 1306

Szlachcic
przeciez chore jednostki i tak zmienia się od prawej strony wiec idealnie 5 klikniec jak ktoś chce wszystkie ranne wymienić.

W tej sytuacji warte wymiany są jedynie 2 łotry z prawej strony i tyle...
Ale My wiemy o tym. Tylko po kiego miesza mi teraz te jednostki tylko po obrażeniach? Było wcześniej najpierw typ jednostki, potem obrażenia. Było dobrze, przejrzyście. Nikt praktycznie o to nie prosił, a oni po swojemu zrobili ''update" bo tak. Nosz ...
 

Fatumboba

Szlachcic zagrodowy
przeciez chore jednostki i tak zmienia się od prawej strony wiec idealnie 5 klikniec jak ktoś chce wszystkie ranne wymienić.

W tej sytuacji warte wymiany są jedynie 2 łotry z prawej strony i tyle...

Widzę, że zaciekle bronisz tej świetnej zmiany. Jasne, jest ona super jeśli chodzi o jednostki w zapasie, bardzo fajnie, że ranne spadają gdzieś tam do tyłu. Natomiast w kwestii wybranej zmiany jest to po prostu skopane po całości. Jak pisze Nudel, było prosto i przejrzyście. Wiedziałeś, że masz 3 czołgi i 5 łotrów, patrzyłeś szybko na czołgi jak było coś ranne to klik, klik. A potem szybko ewentualnie ranne łotry i byłeś gotowy. Teraz musisz jeszcze patrzeć nie tylko na hp, ale też co aktualnie tam za jednostkę klikasz i sprawdzić czy na pewno dobrze uzupełniłeś. Irytuje mnie też takie gadanie jak Twoje bo próbujesz mi wmówić, że teraz mi jest lepiej XDD No nie nie jest. Teraz 500 walk zamiast robić w 20 minut będę robił 40 minut bo 2 razy więcej czasu potrzeba, żeby wszystko dokładnie sprawdzić.

Totalnie też nie rozumiem dlaczego w takiej sytuacji nie zostawić graczom opcji wyboru żeby w ustawieniach mogli sami zdecydować co preferują.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Widzę, że zaciekle bronisz tej świetnej zmiany. Jasne, jest ona super jeśli chodzi o jednostki w zapasie, bardzo fajnie, że ranne spadają gdzieś tam do tyłu. Natomiast w kwestii wybranej zmiany jest to po prostu skopane po całości. Jak pisze Nudel, było prosto i przejrzyście. Wiedziałeś, że masz 3 czołgi i 5 łotrów, patrzyłeś szybko na czołgi jak było coś ranne to klik, klik. A potem szybko ewentualnie ranne łotry i byłeś gotowy. Teraz musisz jeszcze patrzeć nie tylko na hp, ale też co aktualnie tam za jednostkę klikasz i sprawdzić czy na pewno dobrze uzupełniłeś. Irytuje mnie też takie gadanie jak Twoje bo próbujesz mi wmówić, że teraz mi jest lepiej XDD No nie nie jest. Teraz 500 walk zamiast robić w 20 minut będę robił 40 minut bo 2 razy więcej czasu potrzeba, żeby wszystko dokładnie sprawdzić.

Totalnie też nie rozumiem dlaczego w takiej sytuacji nie zostawić graczom opcji wyboru żeby w ustawieniach mogli sami zdecydować co preferują.
no patrz, a ja nie czuje zbytniej róznicy. Odklikuje wszystkie ranne od prawej strony. (jezeli czuje potrzebę zmiany)


wam sie ma prawo nie podobac, mi sie ma prawo podobać.
Ale My wiemy o tym. Tylko po kiego miesza mi teraz te jednostki tylko po obrażeniach? Było wcześniej najpierw typ jednostki, potem obrażenia. Było dobrze, przejrzyście. Nikt praktycznie o to nie prosił, a oni po swojemu zrobili ''update" bo tak. Nosz ...
teraz wlasnie jest podział na typ jednostki o brażenia
pierw zdrowe we właściwje kolejnosci a potem chore we właściwej kolejności.

Wszyscy sie przyzwczaili do troche nielogicznego ułożenia i tyle. Teraz jest to uporządkowane logicznie. Trzeba sie przestawic, albo IG was posłucha i zmieni.
Ja nie narzekam. Gra mi sie tak samo.
 

Marik

Książę
Tyle lat gracze prosili, aż wyprosili. Wszystko logiczne, kilka dni i się człowiek przyzwyczai, ale nie.. Standardowo lament, podstawili miskę pod nos to skargi że ,,jedzenie nie po tej stronie,, serio?! Zamiast się cieszyć pretensje, taki typowy Polski naród tak źle i tak nie dobrze
 
Akurat zgadzam się z przedmówcami jak rzadko jest logicznie parę dni i się człowiek przyzwyczai i tak chore się wymienia albo bije do pierwszej straty i chore się wymienia nie widzę żadnego problemu za to w koszarach jest porządek i nie tracicie czasu na szukanie jednostek bo wszystko jest pod ręką
więc wychodzi nawet szybciej z tymi walkami
 

koordi

Wójt
Tak serio debilnie zapytam, a czy ta zmiana weszła w ogóle na telefony? Bo ja w sumie nie widzę różnicy w ogóle
 

Dixaroc

Baron
Tak serio debilnie zapytam, a czy ta zmiana weszła w ogóle na telefony? Bo ja w sumie nie widzę różnicy w ogóle
Dopiero ma wejść.
Grasz na lajcie to tak sobie graj, ale nie mów mi jak ja ma grać
Wprowadzili nowe zmiany i mam prawo je skomentować w negatywny sposób, tak jak ty sobie możesz je zachwalać
Nigdzie nie powiedziałem, że nie masz prawa komentować tego w dowolny sposób (byle kulturalnie). Dla mnie zmiana jest dobra i sam nawet za nią optowałem, ale miałem na myśli jedynie jednostki, które mamy w "rezerwie", a nie w armii. Mogliby teraz wprowadzić dodatkowy przycisk wyrzucenia wszystkich jednostek z armii.
 

Eddardis

Szlachcic zagrodowy
  • Zarządzanie armią
    • Zmieniliśmy wyświetlanie jednostek w zarządzaniu armią! Wszystkie ranne jednostki będą teraz sortowane za wszystkimi zdrowymi!
Witam, krótkie pytanie odnośnie w/w udogodnień... kiedy na telefonach?
 

Barba...

Szlachcic zagrodowy
"Zmieniliśmy wyświetlanie jednostek w zarządzaniu armią! Wszystkie ranne jednostki będą teraz sortowane za wszystkimi zdrowymi!"
Ok, postulat graczy zrealizowany, dziękujemy :)

wystarczyło 2 wiadomości wyżej zobaczyć, to byś widział, jak w armii wybranej do walki jest namieszane. O ile walczysz jednym składem, a walczysz, bo jesteś w tytanie to bez różnicy, ale jak wybierasz kilka jednostek do walki to robi się burdel, w momencie gdy niektóre są ranne ( patrz zdjęcie pod spodem
 

Barba...

Szlachcic zagrodowy
Dokładnie, jest bajzel. W dodatku Po walce jednostka jest w jednym miejscu, a następnie przed walką w innym. Dla mnie to porażka. Nie da się grać w ustawieniu wybrana jednostka+ 7 łotrów, bo jednostka ciągle zmienia swoje miejsce. Łotry nie są tu tak istotne. Jeśli jest grupa osób chcących zmiany, to wierzcie mi, że jest co najmniej taka sama grupa , jeśli nie większa, która takiej zmiany nie chce. Jedyną opcją w tej sytuacji jest przycisk wyłączający zmianę.
Powtarzam, dla mnie to katastrofa. Szczególnie przy bitwach szybkich, tzn. 20-30/minutę.
Proszę, zróbcie z tym coś...
 

Urielek

Baron
Ex-Team
oj tak, dzisiaj dostałem nawet wideo tych zmian iii, osoba używająca bota do wymiany wojska jest teraz z 2 razy szybsza od uczciwego gracza UwU
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Bzdury piszecie robię średnio 550/600 walk i nie widzę żadnego problemu jest szybciej niż było
ty nie widzisz problemu, ale innym takie ustawianie wojska przeszkadza, też robię 500 walk i mnie to ustawianie wojska cały czas denerwuje, po za tym nikt nie pisał, że jest wolniej, tylko, że jest bajzel, bajzel dla nas nie dla Ciebie,
 

Calvin Archer

Szlachcic zagrodowy
Nowe sortowanie jednostek wprowadzono tylko po to, aby utrudnić życie clickerom i nabijaczom walk. Skutecznie spowolni to wymianę armii zarówno uczciwych graczy jak i tych drugich.
PS. Kiedy usuwanie tego gniota GVG?
 

Urielek

Baron
Ex-Team
utrudnić życie clickerom
widzę ze nie wiesz jak działają clickery....
Clickery do podmian wojska potrafią w ułamku sekundy podmienić wszystkie jednostki w armii, na zasadzie :
Wybieram w programie aby dodało mi 2 ciężkozbrojne i 6 łotrów.

Jeśli program jest poprawnie napisany to wykona następujące akcje:
1. Naciśnie 8- krotnie pierwszą jednostkę (lewy górny róg), tym samym zostawiając pusty szablon wyboru armii.
2. Wyświetla ci się tuż po wejściu zakładka wszystkie jednostki w której są te ciężkozbrojne gdzieś z przodu i je wybiera w ilości 2 (2 kliknięcia)
3. Przełącza na okno lekkozbrojne i tam wybiera pozostałych 6 łotrów.
4. Klikasz atakuj.
(Z tego co mi mówili to w foe nie można klikać szybciej niż co 30 milisekund (0,03 sekundy), bo po prostu gra nie wyłapuje szybciej)[prawdopodobnie może dać się szybciej ale to jest taka umowna prędkość aby ujednolicić w systemach te wartości]

Więc, taka zmiana jedynie przeszkodzi zwykłym graczom, ponieważ aktualnie trzeba ręcznie wybrać te jednostki i w wyścigu nie masz pewności czy nie puścisz w pośpiechu armii składającej się z samych łotrów. W sensie zawsze trzeba było ręcznie, ale jednostki po każdej walce będą w innym miejscu przez co będziesz potrzebować tych kilku cennych sekund do namysłu, co zamienic.
 
Do góry