Wersja 1.260 - komentarze

Auraya

Hrabia
te changelogi powoli zamieniają się w jakieś opowiadania... pisane pokręconą prozą tak, że ledwo da się zrozumieć, co się właściwie zmienia...

Ciekawe co za ulepszenia pól chwały nas czekają, bo sama ta aktualizacja to mi koło palca lata.
nie spodziewałabym się ulepszenia per se, raczej zmiany na gorsze, ewentualnie coś kosmetycznego
 

Mirko69

Rycerz
Dynda mi to i powiewa.
Jedynym widocznym efektem aktualizacji jak zawsze będzie spowolnienie gry i jakieś inne dziwne zachowania. Np. mój czołg 1500/1300 zostanie pokonany przez taki sam czołg 120/120 jednym strzałem.
Pisałem o likwidacji tablic informacyjnych z zegarem odliczającym czas do wybudowania się budynku. Pomoc z nich żadna za to zasłaniają skutecznie teren bo tablica jest czasem 4x większa niż budowla.
 

Marik

Książę
Kasujecie posty bo nie odnoszą się to zmian, wprowadźcie jakieś sensowne zmiany to będziecie mieć powód do czepania się komentarzy. Dziwnym trafem moderator jakoś nie kasuje tych spamowych wątków o aktualizacji, które w większości wyglądają tak: Zmieniliśmy istotny wyraz A na wyraz B, powodując tym 10 innych błędów, zapraszamy do komentowania.... 4 aktualizacje na rok by wystarczyły, ale konkret, żeby to były aktualizacje a nie poprawa gramatyki i ortografii. A tu drobna poprawka i pyk gpch się tną, kolejna poprawka i pyk gvg szwankuje... I tak co aktualizacje
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Taka mała uwaga. Po aktualizacji (wczorajszej / przedwczorajszej) ikonka "Zbierz całą produkcję" wpada w dziwną animację, przesuwając się przez kilka sekund z lewej strony ekranu telefonu, na prawą.
U mnie wygląda to tak, że po wejściu do gry ikonka jest z lewej (też źle ) , a po wejściu do WG i z powrotem, ikonka animuje ;) na prawą stronę.

Jest zmiana. Ikonka już nie "animuje", za to z prawej strony jest tylko ikonka Znajomi, sąsiedzi. Nie ma rozwinięcia do czatu, pereł...
 

Załączniki

  • Screenshot_20230713-144205.png
    Screenshot_20230713-144205.png
    983 KB · Wyświetlenia: 22

Atli

Hrabia
Coraz bardziej mi się ta gra podoba :-P. Po najechaniu myszką na poszarzałe wiadomości zostałem poinformowany, że aby je odblokować muszę opracować technologię "Dom kryty strzechą". Co by tu panowie jeszcze spieprzyć...
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Wiemy o istniejących problemach z zablokowanymi funkcjami w grze i pracujemy nad ich naprawą.
Przepraszamy za niedogodności z tym związane i dziękujemy za cierpliwość w oczekiwaniu na poprawki.
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Jak pisałem, że z upływem czasu, będzie coraz "lepiej", to mi posty kasowali ;-)
Lepiej. 10.07 około godz. 21:00 , wchodząc na swoje główne miasto (świat F), zobaczyłem... stan początkowy, taki jak każdy zaczyna po założeniu osady na nowym swiecie. Myślałem, że dostanę zawału. Ponowny rzut oka, tak to świat F, goły i wesoły. Zamarłem. Szybko zamknąłem aplikacje (zabiłem proces). Wchodzić, nie wchodzić ponownie? Odczekalem z minutę i wszedłem. Wszystko jest.
Zrobiłem sobie PrtScn, w różnych ujęciach miasta. Zapisałem na pendrive i schowałem do sejfu. Jak by co... ;-)
 
Ostatnia edycja:

LimakT

Baronet
Jak pisałem, że z upływem czasu, będzie coraz "lepiej", to mi posty kasowali ;-)
Lepiej. 10.07 około godz. 21:00 , wchodząc na swoje główne miasto (świat F), zobaczyłem... stan początkowy, taki jak każdy zaczyna po założeniu osady na nowym swiecie. Myślałem, że dostanę zawału. Ponowny rzut oka, tak to świat F, goły i wesoły. Zamarłem. Szybko zamknąłem aplikacje (zabiłem proces). Wchodzić, nie wchodzić ponownie? Odczekalem z minutę i wszedłem. Wszystko jest.
Zrobiłem sobie PrtScn, w różnych ujęciach miasta. Zapisałem na pendrive i schowałem do sejfu. Jak by co... ;-)
Jak się ta gra wysypie to się po prostu zmieni ją na coś innego.
 
Jak pisałem, że z upływem czasu, będzie coraz "lepiej", to mi posty kasowali ;-)
Lepiej. 10.07 około godz. 21:00 , wchodząc na swoje główne miasto (świat F), zobaczyłem... stan początkowy, taki jak każdy zaczyna po założeniu osady na nowym swiecie. Myślałem, że dostanę zawału. Ponowny rzut oka, tak to świat F, goły i wesoły. Zamarłem. Szybko zamknąłem aplikacje (zabiłem proces). Wchodzić, nie wchodzić ponownie? Odczekalem z minutę i wszedłem. Wszystko jest.
Zrobiłem sobie PrtScn, w różnych ujęciach miasta. Zapisałem na pendrive i schowałem do sejfu. Jak by co... ;-)
Też mi się to kiedyś zdarzyło. Tak samo reset apki pomógł
 
Do góry