Wersja 1.245 - komentarze

a co tu dużo mówić, fajnie że to naprawiliście

Proste i szybkie
Support go nienawidzi
 
Ostatnia edycja:

Marik

Książę
oby więcej takich aktualizacji, ta przynajmniej coś dodała i nie skupiała się na poprawie 3 pikseli graficznych ;)
 

SwistakZWG

Szlachcic zagrodowy
A gdzie informacja, że domek z bali podrożał z 2 do 85 klejnotów (o 43+k monet zamiast <10k monet nie wspomnę)?
Ninja-nerf czy galopująca inflacja?
 

SwistakZWG

Szlachcic zagrodowy
Jasne. "Teraz pasują". A gdzie uczciwa informacja, że teraz kosztuje 43 razy więcej klejnotów? No i szkoda, że drastycznie wzrosły tylko ceny zakupu. Ceny sprzedaży tego budynku u handlarza jakoś "się nie zaktualizowały" i nadal "nie pasują".
 

Feandil

Wójt
Też zauważyłem, że w sprzedaży nic się nie zmieniło.

1670524517770.png

W ofercie jeszcze nie miałem. Ale skoro kosztuje podobno taką masę 'piniundzów'... to Handlarz stał się jeszcze bardziej lichwą xD


Ej, teraz na własnym screenie dopiero zauważyłem, że jest jakaś niedostępna(?) opcja wystawienia na dwa dni. A to kiedy tak można?
edyta:
A, już wyczytałem, że to przy Forge Plus.
 
Ostatnia edycja:

Marik

Książę
zestaw gospodarstwa za 106 klejnotów, ktoś tu bardzo mocno ,,uderzył,, głową w mur i coś mu się poprzestawiało, inflacja chyba 60%
 

Midi

Baronet
zestaw gospodarstwa za 106 klejnotów, ktoś tu bardzo mocno ,,uderzył,, głową w mur i coś mu się poprzestawiało, inflacja chyba 60%
Zestaw winnicy 30.780 monet i 101 klejnotów :haha::haha: w sumie tak sobie myślę, że dlaczego 101? lepiej wyglądałoby 1001 klejnotów - kolejna funkcja, zniechęca.... monetyzacja każdej funkcji w grze coraz większa.... słabo IG
 
Ostatnia edycja:

Natalia1984

Rycerz
Drugi dzień z rzędu brak reklam na urządzeniu mobilnym a tym samym nie działają wszystkie funkcjonalności z nią związane. Można prosić o jakieś informacje, kiedy na urządzeniach mobilnych będzie można skorzystać z owych funkcjonalności???

PS. Skoro nie ma reklam, to dlaczego nie może to działać tak jak na komputerze, że klikamy i od razu włącza się np automotywka, tylko funkcjonalność jest zablokowana z powodu braku reklamy?
 

Załączniki

  • Screenshot_20221212-092436_Forge of Empires.jpg
    Screenshot_20221212-092436_Forge of Empires.jpg
    90,7 KB · Wyświetlenia: 14
  • Screenshot_20221212-092459_Forge of Empires.jpg
    Screenshot_20221212-092459_Forge of Empires.jpg
    94,8 KB · Wyświetlenia: 14

ucel

Baron
Drugi dzień z rzędu brak reklam na urządzeniu mobilnym a tym samym nie działają wszystkie funkcjonalności z nią związane. Można prosić o jakieś informacje, kiedy na urządzeniach mobilnych będzie można skorzystać z owych funkcjonalności???

PS. Skoro nie ma reklam, to dlaczego nie może to działać tak jak na komputerze, że klikamy i od razu włącza się np automotywka, tylko funkcjonalność jest zablokowana z powodu braku reklamy?
Najpewniej masz reklame w tle. Ubij wszystkie okienka, wystartuj FoE od nowa i powinno dzialac
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Nie ma to nic wspólnego "z reklamą w tle", choć może powoduje to sam mechanizm reklamy(?). Wydaje się być to losowe. To raz. Dwa, że próba wejścia do sklepu przez ikonkę, powoduje sporadyczne, ale jednak, zawieszenie gry, podobnie jak po obejrzeniu reklamy i przejściu (a właściwie "nie przejściu") do automatycznej motywacji.
Pomału zaczynam myśleć o całkowitym przejściu na wersję przeglądarkową.
Korzystanie z mobilnej wersji, zaczyna być udręka. Wszystko zaczyna być na nie, począwszy od obslugi, przez reklamy, a nawet ceny diamentów (chc to wszysty wiedzą ;-) )
 
Ostatnia edycja:

Johnny McBride

Wicehrabia
Ja również doświadczam ostatnio problemu z dostępnością reklam na telefonie. Problemu by nie było, gdyby tak jak pisze Natalia, automotywacja czy zbieranie skrzynek odpalało się od razu tak jak na komputerze skoro nie ma reklam dostępnych , a tak jest to zablokowane i nic nie idzie z tym zrobić. Ja się zaloguję na komputerze jak wrócę do domu, ale jak ktoś gra tylko przez aplikację no to ma problem. Czy firma ma zamiar coś z tym zrobić ?
 
Ja również doświadczam ostatnio problemu z dostępnością reklam na telefonie. Problemu by nie było, gdyby tak jak pisze Natalia, automotywacja czy zbieranie skrzynek odpalało się od razu tak jak na komputerze skoro nie ma reklam dostępnych , a tak jest to zablokowane i nic nie idzie z tym zrobić. Ja się zaloguję na komputerze jak wrócę do domu, ale jak ktoś gra tylko przez aplikację no to ma problem. Czy firma ma zamiar coś z tym zrobić ?
u mnie problemu nie ma. gra zarabia na graczach na telefonach więc nie można się dziwić
 
Do góry