Wersja 1.229 - komentarze

Loockash

Szlachcic zagrodowy
Okno do wbijania pr zostanie naprawione?? Kwota którą chcemy wbić dość często się sama zmienia, co prowadzi do błędnych wrzutek
 

Marik

Książę
Co się musi stać żeby foe team ruszyło tyłki do roboty i wprowadziło możliwość zmiany zadań dla wszystkich graczy? Pożal się Boże te aktualizacje...
 

Rise

Szlachcic
"Brakujący przycisk "Wybierz świat" w ustawieniach od teraz będzie znów widoczny." Przycisk był u mnie widoczny a po najnowszej aktualizacji zniknął.


Edit: ok, widzę, że wersja wchodzi 27.04. Dzisiaj gra wymusiła u mnie aktualizację i myślałam, że to ta najnowsza. W takim razie czekam na poprawkę
 
Ostatnia edycja:

Markiz.

Książę
"Brakujący przycisk "Wybierz świat" w ustawieniach od teraz będzie znów widoczny." Przycisk był u mnie widoczny a po najnowszej aktualizacji zniknął.


Edit: ok, widzę, że wersja wchodzi 27.04. Dzisiaj gra wymusiła u mnie aktualizację i myślałam, że to ta najnowsza. W takim razie czekam na poprawkę
A u mnie na dwóch światach był widoczny a na trzech innych był niewidoczny. "Ale macie tu burdel siostry" :)
 

Rise

Szlachcic
Okej, gdzie ta aktualizacja? Na sklepie play nic nie ma, a świata wciąż nie mogę zmieniać.
 

Rise

Szlachcic
Tak, problem w tym, że tej aktualizacji nawet nie było. Miała wejść 27.04, a w sklepie play wyswietla mi się że mam aktualną wersję. A świata jak nie mogłam przełączyć, tak nie mogę...
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Tak, problem w tym, że tej aktualizacji nawet nie było. Miała wejść 27.04, a w sklepie play wyswietla mi się że mam aktualną wersję. A świata jak nie mogłam przełączyć, tak nie mogę...

Wyjaśnienie tej sytuacji znajdziesz w treści ogłoszenia.

Pamiętajcie, że czas, w którym dostępna jest aktualizacja mobilna, zależy od sklepów i może upłynąć kilka dni nim będzie dostępna do pobrania. Nie zdziwcie się więc, jeśli jeszcze nie widzicie aktualizacji na swoich urządzeniach!

Co się musi stać żeby foe team ruszyło tyłki do roboty i wprowadziło możliwość zmiany zadań dla wszystkich graczy?

Musi zostać podjęta decyzja, że zostanie to wprowadzone dla wszystkich.
Obecnie nie ma takiej decyzji.

Okno do wbijania pr zostanie naprawione?? Kwota którą chcemy wbić dość często się sama zmienia, co prowadzi do błędnych wrzutek

Pierwszy raz słyszę o takim problemie. Jak nikt go nie zgłaszał, to może być problem z jego naprawieniem (gdy nikt z osób zajmujących się naprawą błędów nie będzie świadomy jego występowania).
Napisz proszę zgłoszenie do supportu z opisem sytuacji oraz, jeśli to możliwe, nagraniem filmiku obrazującego tę sytuację.
 
Ostatnia edycja:

Rise

Szlachcic
Pamiętajcie, że czas, w którym dostępna jest aktualizacja mobilna, zależy od sklepów i może upłynąć kilka dni nim będzie dostępna do pobrania. Nie zdziwcie się więc, jeśli jeszcze nie widzicie aktualizacji na swoich urządzeniach!
Dziękuję za odpowiedź, musiało to umknąć mojej uwadze.
 

Marik

Książę
Musi zostać podjęta decyzja, że zostanie to wprowadzone dla wszystkich.
Obecnie nie ma takiej decyzji.
Jak rozumiem sami notujecie ile każdemu z graczy należy oddać np punktów zamkowych w celu zatarcia różnic? Im dłużej to trwa tym różnica większa... O czym ja tu w ogóle pisze, będzie jak zwykle czyli kiedyś będą mieli wszyscy i tyle, a że inni mieli dużo łatwiej to was guzik obchodzi. Już się zaczynam przyzwyczajać do tego ,,wywalenia,, na graczy.
 

Blade1984

Książę
Mam pytanie, co prawda nie do tej wersji ale do wczesniejszego przeskalowania mapy. Ile rozszerzen dodano za medale, bo do niedawna ostatnie rozszerzenie bylo za 1mln medali. Teraz pojawilo mi sie nowe za 1,4mln. I czy jesli jest ich wiecej niz jedno to czy bedzie mozna wykupic bez znaczenia na epoke w ktorej sie jest.
 

chemik12

Wicehrabia
Jeśli chodzi o teren za medale - jest on niezależny od epoki w której jesteś. Możesz mieć wszystkie wykupione choćby w żelazie czy nawet?? w brązie...Te co dodali ostatnio - było związane z wejściem nowej epoki do gry. A co tych dodatkowych kratek - przeskalowali mapę dodając w sumie coś koło 70 nowych kratek - zapewne z myślą na przekazanie ich pod kolejne epoki w grze. 3 z nich można dostać za dodatkowe poziomy w Zamku (nie pamiętam dokładnie za które - te najwyższe - dla zwykłego śmiertelnika jednak niedostępne - bo by uzbierać wymaganą ilość pkt zamkowych bez zakupu diamentów wymaga lata...)
 
Do góry