Wersja 1.226 - komentarze

Czyli dalej bez zmian jeżeli chodzi o najważniejsze. Pola na mobile u niektórych dalej kuleją. Lato się zbliża i będzie rocznica, nie ma co już liczyć na poprawę ? Dalej będzie wychodziło 4-5 walk, bo kółeczko musi kilka obrotów zrobić zanim będzie można przystąpić do kolejnej walki ?
 

alternatywa

Rycerz
Grunt że idzie "nowa" epoka. Kolejne innowacje tzn nowe obrazki do jednostek i nowe obrazki do budynków. a tak to nic innego co przez ostatnie 3 epoki. Zapowiada się obiecująco, ta gra ma 10 lat i nie uczą się nic:)
 

Marik

Książę
Grunt że idzie "nowa" epoka. Kolejne innowacje tzn nowe obrazki do jednostek i nowe obrazki do budynków. a tak to nic innego co przez ostatnie 3 epoki. Zapowiada się obiecująco, ta gra ma 10 lat i nie uczą się nic:)
Tu się nie zgodzę graficy uczą się cały czas i robią kawał dobrej roboty. Ale tylko graficy...
 

Księżna Ciemności

Szlachcic zagrodowy
Kolejny raz zadam kluczowe pytanie. Kiedy powstanie poprawka która naprawi wszystkie błędy i przy okazji nie będzie posiadała błędów?
3 dni do końca eventu a w oknie zadań pusto ‍♂️
 

lukiturski

Szlachcic zagrodowy
Kolejny raz zadam kluczowe pytanie. Kiedy powstanie poprawka która naprawi wszystkie błędy i przy okazji nie będzie posiadała błędów?
3 dni do końca eventu a w oknie zadań pusto ‍♂
U mnie tez pusta zakladka od wczoraj. Wczorajsze i dzisiejsze zadanie dzienne zaliczyło sie jakos automatycznie bez wyświetlania jego treści. Wystarczyło kliknąć OK
 

aza III

Wójt
U mnie zniknęło dopiero dzisiaj. Zrobiłem zadanie eventowe dzienne a po nim została tylko pusta plansza.
 
Jak patrzę na Celtyckie Gospodarstwo, to mam wątpliwości :? Przy tej grafice, to Kowal, wygląda na arcydzieło mistrza ;).
Ja tam Celtyckim Gospodarstwem jestem zachwycona. No, może przesadziłam - bardzo mi się podoba. Wprowadza nową estetykę do miasta. Taki Hobbiton z tańczącą na środku Alicją z Krainy Czarów :D
 

Rise

Szlachcic
Jaki jest cel tego wątku, skoro nie odpowiadacie na wiadomości? Czy użytkownicy nie mający możliwości zamiany zadań dziennych doczekają się kiedyś tej funkcji?
No to dostałam odpowiedź na moje pytanie 1647876890410.png

Miałam lajki pod tymi postami xDD

Czy moderator, który usunął całą dyskusję na temat nowych funkcji w zadaniach dziennych, do których jedni mają dostęp a inni nie, może powiedzieć gdzie mogę wylać swoje żale, skoro nie pod postem dotyczącym nowej wersji gry?
 

Blade1984

Książę
Skodo przeskalowano mapę i dodano rozszerzenia to czy będzie możliwość wykupienia nowych rozszerzeń za medale?
 

GRANAT BH

Rycerz
No to dostałam odpowiedź na moje pytanie View attachment 6860

Miałam lajki pod tymi postami xDD

Czy moderator, który usunął całą dyskusję na temat nowych funkcji w zadaniach dziennych, do których jedni mają dostęp a inni nie, może powiedzieć gdzie mogę wylać swoje żale, skoro nie pod postem dotyczącym nowej wersji gry?

Wczoraj mieli swoje święto, stąd takie akcje :-)



  • W budynkach towarowych Alabastru i Marmuru, ikony były zamienione. Teraz wyświetlają się prawidłowe dla obu budynków.
bardzo dobra zmiana
 

LisoWKL

Szlachcic zagrodowy
No to dostałam odpowiedź na moje pytanie View attachment 6860

Miałam lajki pod tymi postami xDD

Czy moderator, który usunął całą dyskusję na temat nowych funkcji w zadaniach dziennych, do których jedni mają dostęp a inni nie, może powiedzieć gdzie mogę wylać swoje żale, skoro nie pod postem dotyczącym nowej wersji gry?
Nikt Ci nic nie odpowie :D Shelian i spółka odpisują jak ich bombardujesz wiadomościami prywatnymi ale nawet wtedy po wymianie z nimi wiadomości i postawieniu pytania po prostu na nie nie odpowiadają. Uzbrój się również w cierpliwość bo niektórzy szanowni panowie (specjalnie z małej) potrafią odpisywać po 10 dniach :)
 

Johnny McBride

Wicehrabia
No to dostałam odpowiedź na moje pytanie View attachment 6860

Miałam lajki pod tymi postami xDD

Czy moderator, który usunął całą dyskusję na temat nowych funkcji w zadaniach dziennych, do których jedni mają dostęp a inni nie, może powiedzieć gdzie mogę wylać swoje żale, skoro nie pod postem dotyczącym nowej wersji gry?


moje posty również poleciały, w tym ten w którym wywoływałem do tablicy naszego Community Managera, który jako pracownik Inno Games ma obowiązek dbać o komunikację między graczami a firmą, a zamiast tego całkowicie lekceważy społeczność FOE i nie odpowiada na ŻADNE pytania.
Nie wiem kto pousuwał te posty, ale chyba powinien sobie zdawać sprawę że takimi działaniami doprowadza tylko do eskalacji konfliktu i że problem nie zniknie wraz z usunięciem posta. Usuwanie niewygodnych postów to najgorsze co można zrobić, zamiast po prostu odpowiedzieć na pytanie dlaczego jedni mają dostęp do możliwości podmiany zadań dziennych a inni nie.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Usuwanie niewygodnych postów to najgorsze co można zrobić, zamiast po prostu odpowiedzieć na pytanie dlaczego jedni mają dostęp do możliwości podmiany zadań dziennych a inni nie.
To jest zaiste pytanie do supportu, aczkolwiek w kwestii usuwania postów - wątek, jak sama nazwa wskazuje, służy do omawiania zmian w nadchodzącej wersji. To, że część graczy ma dostępną funkcję, której inni nie mają nie stanowi integralnej części tejże aktualizacji, zatem pytania o to same w sobie są co do zasady nie na temat.

Czy moderator, który usunął całą dyskusję na temat nowych funkcji w zadaniach dziennych, do których jedni mają dostęp a inni nie, może powiedzieć gdzie mogę wylać swoje żale, skoro nie pod postem dotyczącym nowej wersji gry?
Lepszym miejscem byłby po prostu dział dyskusji, żeby nie zaśmiecać wątku dotyczącego aktualizacji pytaniami z nią nie związanymi. Co zresztą wspomniałem wyżej.
 

Auraya

Hrabia
Wprowadzacie różne zmiany po cichu więc gracze nie muszą się orientować czy dane zmiany dotyczą aktualizacji x czy aktualizacji y.
dokładnie: część nowych informacji jest jawna, a część nie... gracze muszą dyskutować o tych zmianach.

To, że część graczy ma dostępną funkcję, której inni nie mają nie stanowi integralnej części tejże aktualizacji, zatem pytania o to same w sobie są co do zasady nie na temat.

funkcja nie stanowi integralnej części aktualizacji?? co to w ogóle znaczy? rozumiem, że można coś wprowadzić, a jak się nie sprawdzi - usunąć.
jeśli tylko część graczy ma mieć dostęp do jakiejś funkcji to powinna być to społeczność graczy na beta serwerze, w przeciwnym wypadku pojawiają się kolejne nierówności [podobnie było jakiś czas temu w wersji na telefon kiedy były rozdawane różne "prezenty"]....
skoro część graczy zauważyła coś nowego, to logiczne jest (chyba), że będzie to dyskutować... nie wiem dlaczego to miałoby być "co do zasady nie na temat"
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
funkcja nie stanowi integralnej części aktualizacji?? [...] skoro część graczy zauważyła coś nowego, to logiczne jest (chyba), że będzie to dyskutować... nie wiem dlaczego to miałoby być "co do zasady nie na temat"
Zmiana wyglądu wyzwań codziennych nie jest integralną częścią aktualizacji 1.226, gdyż nie jest wymieniona na liście zmian, które będą wprowadzone. Zatem dyskusja na ten temat nie jest dyskusją o zmianach w wersji 1.226. A zatem co do zasady nie odnosi się do tematu wątku.
Skoro jakaś zmiana została przez graczy zauważona, a nie jest wymieniona na liście zmian, to zgodnie z tym co napisałem wyżej, można założyć wątek w pytaniach/dyskusjach - będzie to bardziej odpowiednie miejsce, niż wątek dotyczący jednej konkretnej aktualizacji gry.
 
Ale coś w tych Codziennych wyzwaniach zostało namieszane.
Dotychczas w zadaniu wymagało ukończenia I Etapu.
A dzisiaj znienacka wymaga ukończenia II etapu.
 

Załączniki

  • c WD 2 poziomy.JPG
    c WD 2 poziomy.JPG
    81,9 KB · Wyświetlenia: 32
  • F II poziomy WG.JPG
    F II poziomy WG.JPG
    77,9 KB · Wyświetlenia: 28

Czarny Ziutek

Szlachcic zagrodowy
no a oprocz tego bylo odwiedz 45 tawern a jest 60 , bylo zbierz 2500 srebrnikow a jest 3500
a wszystko po cichu wprowadzone ,a moze ja niepotrzebnie o tym pisze moze to nie bylo |
integralana czescia tej aktualizacji kappa
 

chemik12

Wicehrabia
Wile rzeczy weszło po cichu, nie zostało wymienione w opisie zmian a jednak zmiany weszły razem z daną aktualizacją. To jak to nazwać? Podobnie było z wprowadzeniem opóźnienia pomiędzy zadaniami powtarzalnymi. Też zostało wprowadzone po cichu z aktualizacją. Dopiero później zostało to przyznane...
 
Do góry