Wersja 1.223 - komentarze

Johnny McBride

Wicehrabia
czyli z GPC na telefonach dalej nic, fakt że u mnie ostatnio działają trochę lepiej, ale to jednak jeszcze daleko do tego co było zanim zostało to popsute. Jestem również ciekawy jaki jest powód wprowadzenia/występowania opóźnień w miejscach gdzie ich do tej pory nie było czyli np przy kupowaniu punktów rozwoju. Wcześniej można było w 2 sekundy wyklikać sobie 10 punktów, teraz klikamy 1 na sekundę. Dlaczego przy wystawianiu ofert na targu również występują opóźnienia i kręcące się kółeczko, chociaż do niedawna wystawianie ofert w aplikacji szło bardzo szybko i bez żadnych opóźnień ? w krótką chwilę można było wystawić 20 takich samych ofert, teraz to katorga i droga przez mękę. Znowu komuś bardzo przeszkadzało że coś w aplikacji robi się szybciej niż na komputerze i trzeba było to zepsuć ? Czy to zamierzone działanie, czy kolejne błędy które będą naprawiane tyle ile opóźnienia na polach ?
 

dawid17612

Hrabia
hahahaha... czy osoba pisząca te ogłoszenia jest kompetentna do takich czynności ??
Screenshot 2022-01-30 at 13-25-47 Wersja 1 223.png

-->Naprawiliśmy błąd, w wyniku którego pojawiał sie bład hahahahaha.. dużo to wyjaśnia... to jak powiedzieć napełniłem napełnione...
--> "mogły pojawiać się blędy gdy gildia miała ogromną ilość Medali w Skarbcu " jaki tutaj jest błąd ?? że co, za bogaci byli to im zabraliście, hahahaha..

raz wyjasniacie dokładnie a raz piszecie byle tylko napisac,
nie zdziwi mnie jak kiedyś wejde w Ogłoszenia i będzie tak napisane :Screenshot 2022-01-30 at 13-33-01 Wersja 1 223.png
hahahaha
 
To samo zauważyłam, szczególnie ten "błąd, w wyniku którego (...) mogło powodować pojawienie się błędu". Czyli co, teraz będzie błąd, który nie prowadzi do pojawienia się błędu? Czy błędu już nie ma, ale dalej będzie coś, co może powodować inny błąd?
Rada na przyszłość - nie tłumaczcie i nie wrzucajcie takich ogłoszeń w niedzielę rano, dajcie sobie czas na otrzeźwienie po gorączce sobotniej nocy :D
 

sanyo

Szlachcic zagrodowy
Kiedy dostępna będzie opcja kupowania po 5 i 10 punktów rozwoju za monety na globalnych serwerach? Na beta serwerze już jest taka opcja
 
Do góry