Wersja 1.222 - komentarze

Mirko69

Rycerz
O czym tu dyskutować?
Pożyjemy, zobaczymy.
Pisałem kiedyś o ogromnych tablicach informujących o upływie mijającego czasu budowy np. we Wioskach ale nie tylko.
Tablice skutecznie zasłaniają teren. Czasem trzeba czekać żeby coś postawić. Bo wiemy, ze miejsce jest ale nie widać gdzie i macamy na oślep ze słowami wulgarnymi i powszechnie uznanymi za obelżywe na ustach pod adresem geniusza, który te tablice czasem większe od obiektu wymyślił.
Pisałem kiedyś o walkach i pętającymi się pod nogami tysiącami rannych, którzy po zdjęciu z pola mogliby automatycznie lub nie przeniesieni być do szufladki np. Lazaret czy Szpital.
Nie pisałem ale byłoby dobrze gdyby w czasie pobytu u Handlarza i po najechaniu na budynek czy to na półce czy na licytacji za nazwą pojawiała się cyferka w nawiasie ile części danego budynku posiadamy w inwentarzu. Nikt nie pamięta czy i ile ma części Wariatkowa, Kolosa czy Domu Wilka.. Teraz trzeba lecieć i grzebać w inwentarzu.
Pisałem, że licytacje nie powinny mieć hamulca w postaci półgodzinnego wystawienia wylicytowanego fantu po zakończeniu licytacji.
Każda licytacja to osobny temat a gracza guzik obchodzi kto coś tam wylicytował. Gracz czeka na swoja chwilę i szlag go trafia, ze traci pól godziny.
Przy okazji towar na pólkach zalatuje stęchlizną. Misie Kolargol i Uszatek już wyleniały od leżenia na pólkach a plany Bubla i Koloseum też niewielu podniecają.
Nie wiem czy warto było to pisać ale przynajmniej sobie ulżyłem.:))
Częściowo,:)))))
PS. Właśnie w Cirgardzie na mojej licytacji towarzystwo olało Kiosk. Nikt nie licytował. To po co takie badziewia dajecie?
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
jedna porządna poprawka, reszta poprawek nic nie znacząca, czyli poziom programistów dalej zachowany( zerowy)
 

Feandil

Wójt
Pisałem kiedyś o ogromnych tablicach informujących o upływie mijającego czasu budowy np. we Wioskach ale nie tylko.
Tablice skutecznie zasłaniają teren. Czasem trzeba czekać żeby coś postawić. Bo wiemy, ze miejsce jest ale nie widać gdzie i macamy na oślep ze słowami wulgarnymi i powszechnie uznanymi za obelżywe na ustach pod adresem geniusza, który te tablice czasem większe od obiektu wymyślił.
To chyba tylko u Azteków. Też miałem o tym pisać, ale zrobiłem tę wioskę tylko próbnie z ciekawości i więcej tam nie zawitałem (na razie), więc... uleciało. Choć zastanawiało mnie to bardzo, czemu w innych nie ma tego "licznika" i zasłaniania przez to, a tam jest. Kto na to wpadł?

PS. Właśnie w Cirgardzie na mojej licytacji towarzystwo olało Kiosk. Nikt nie licytował. To po co takie badziewia dajecie?
Na takie "badziewia" daje się zwykle minimalną i zapomina. Czasem wpadnie i przy sprzedaży trochę zarabia - przynajmniej klejnotów :) Choć pewnie nic odkrywczego nie napisałem.


Zyleta1991 napisał:
Zamek będzie teraz pokazywał wykrzyknik tylko, gdy będzie coś do zebrania, a nie będzie się pokazywał po otrzymaniu Punktów zamkowych.
At last! <3
Choć jeszcze przyobserwuję, bo wykrzyknik nad Zamkiem pojawiał się nawet bez żadnej przyczyny (zdobycia punktów), np. po odwiedzinach w Osadzie lub czyimś mieście, bez wykonywania żadnych akcji.
Swoją drogą - kto wcześniej wpadł na pomysł, żeby wykrzyknik wciąż pojawiał się przy każdej pierdole. To raczej naprawienie błędu, niż ulepszenie.
Ale i tak HAPPY!

Zyleta1991 napisał:
dla wersji na przeglądarkę, dodaliśmy nowe okno pokazujące wszystkie nagrody, jakie otrzymacie po osiągnięciu nowego poziomu w Systemie zamkowym
To się zdarza na tyle rzadko, że osobiście mi to nie przeszkadzało, że wyskoczyło kilka okienek. Nawet było w tym coś fajnego. Ale tak też może być. W sumie lotto mi to.


edyta:
Właśnie wyskoczył mi wykrzyknik nad Zamkiem po zdobyciu punktów za Dzienne od Kapturnika, także...
 
Ostatnia edycja:

zebi29

Szlachcic zagrodowy
Na żaden ze światów nie mogę sie zalogować,co jest grane? działało do wczoraj,co jest zaś uwalone przez to aktualizacje?
 

Futryna

Rycerz
Zmiana w układzie możliwych obiektów do zbudowania to planowana zmiana w tej wersji, jakiejś innej aktualizacji bez info czy może jakiś bug? Dotyczy starej mapy gpc, brak jest prowincji z możliwością budowy trzech obiektów. Proszę o odpowiedź kogoś z Teamu, pozdrawiam
Edit jest na B2S ale to i tak zmiana układu możliwych budynków do postawienia
 

sanyo

Szlachcic zagrodowy
Kupowanie Punktów rozwoju za monety . Znów na komputerze lepiej kupować niż na aplikacji.
 

Markiz.

Książę
Zmiana w układzie możliwych obiektów do zbudowania to planowana zmiana w tej wersji, jakiejś innej aktualizacji bez info czy może jakiś bug? Dotyczy starej mapy gpc, brak jest prowincji z możliwością budowy trzech obiektów. Proszę o odpowiedź kogoś z Teamu, pozdrawiam
Edit jest na B2S ale to i tak zmiana układu możliwych budynków do postawienia
U mnie na mapach jest:
na jednym świecie 3 sektory z trzema slotami na budynki
drugi świat - 6 sektorów z trzema slotami
trzeci - 6 sektorów z trzema slotami
czwarty - 4 sektory (wszystkie "środkowe")
piąty - 6 sektorów
Więcej światów nie mam. Nigdy tego nie porównywałem, wydawało mi się, że ilości sektorów z 3, 2, 1, 0 slotami są zawsze takie same, jedynie ich rozmieszczenie zawsze jest losowane.
Człowiek uczy się przez całe życie ;)
 

Futryna

Rycerz
U mnie na mapach jest:
na jednym świecie 3 sektory z trzema slotami na budynki
drugi świat - 6 sektorów z trzema slotami
trzeci - 6 sektorów z trzema slotami
czwarty - 4 sektory (wszystkie "środkowe")
piąty - 6 sektorów
Więcej światów nie mam. Nigdy tego nie porównywałem, wydawało mi się, że ilości sektorów z 3, 2, 1, 0 slotami są zawsze takie same, jedynie ich rozmieszczenie zawsze jest losowane.
Człowiek uczy się przez całe życie ;)
Dziwny system, ja też myślałem że liczba sektorów z możliwościami budowy się pokrywa i jest stała, jakoś nigdy nie zwróciłem uwagi że się zmieniają pozycję a tym bardziej żeby ilości tych budowli się zmieniały. Mam mapę z jednym sektorem na 3 budynki pierwszy raz. Zawsze układ był taki sam
 

dawid17612

Hrabia
oto kolejny błąd po aktualizacji,
nie moge zdjąć ofert gracza które mi wystawił normalnie na targu, bo nie jesteśmy sąsiadami, znajomymi lub członkami tej samej gildi.

bandicam 2022-01-25 09-47-01-281.jpgbandicam 2022-01-25 09-38-15-847.jpg

Widać Gram w jakąś inną Gre i nie jestem graczem z FOE HAHAAHHAHAHA
 

Blade1984

Książę
Dawid zapomniał pewnie dodać że jest znajomym lub sąsiadem tego gracza, a mimo tego nie może ściągnąć ofek, ja juz kilkukrotnie miałem taki błąd.
 
Ostatnia edycja:

Mathieu

Wójt
Ex-Team
W takim przypadku prosimy o kontakt z nami bezpośrednio przez system Supportu. Tam dysponujemy odpowiednimi narzędziami, by zweryfikować sytuację. ;)
 

dawid17612

Hrabia
To troche głupio zrobiony ten Targ, informacje podane w znaku zapytania mówią o wymianie towarów z graczami, a powinno to być sprecyzowane że to nie jest Targ Globalny jak Czat, tylko mała grupka Graczy, nic dziwnego że gracze nie mogą znaleźć towarów jak mają tylko mały zarys ofert dostępnych w grze.

Screenshot 2022-01-25 at 15-33-51 Forge of Empires.png
 
Do góry